Zuzana Zavřelová, oční lékař Neratovice

Zuzana Zavřelová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 29 srpna 2013

• 22 ledna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

přišel jsem k paní doktorce se zánětem spojivek a odešel s předpisem na brýle... brýle jsem si následující den nechal zhotovit a byl jsem v šoku, jak je ten svět vlastně ostrý! já vidím ve FULL HD :-) Děkuji paní doktorce!

• 22 září 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je v odborné péči i v jednání velmi vstřícná, ochotná, milá, umí pacientovi vysvětlit problém, pohotově spolupracuje s výborným centrem oční kliniky. Sestra kladně doplňuje výborný tým této ordinace a tím i její dobrý dojem, který oceňujeme a děkujeme.

• 12 prosince 2011

vstřícné jednání

• 11 května 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Vstřícná a profesionální doktorka, milá a pozorná péče sestry. Jednoznačně doporučuji!

• 8 září 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Velice příjemná a ochotná lékařka

• 2 února 2010

Hodnocení: Slabý

Prakticky se nedá objednat na kontrolu. Sama doktorka docela dobra,ale po tom co jsem presla k jinemu specialistovi se to neda srovnat. Nyni mam lepsi peci a moznost pravidlenych prohlidek.

• 22 května 2009

Hodnocení: Neutrální

Paní doktorka je výborný oční lékař, odborník na svém místě, bohužel objednat se na kontrolu je nemožné !!! Chování sestry je neprofesiobnální a paní doktorce dělá ostudu !!

• 26 března 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

pečlivá svědomitá odborník na svém místě

• 26 února 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

výborná odbornice; spolupracuje s nejlepšími očními specialisty v čr; umí pacientovi vysvětlit problém a poradit; vstřícná, sympatická

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Zobrazit podobné lékaře: Vratislav Pešula - oční lékař

Umístění