MUDr.

Adresy

Přidat názor

OK

• velmi dobrý

přišel jsem k paní doktorce se zánětem spojivek a odešel s předpisem na brýle... brýle jsem si následující den nechal zhotovit a byl jsem v šoku, jak je ten svět vlastně ostrý! já vidím ve FULL HD :-) Děkuji paní doktorce!

• velmi dobrý

Paní doktorka je v odborné péči i v jednání velmi vstřícná, ochotná, milá, umí pacientovi vysvětlit problém, pohotově spolupracuje s výborným centrem oční kliniky. Sestra kladně doplňuje výborný tým této ordinace a tím i její dobrý dojem, který oceňujeme a děkujeme.

vstřícné jednání

• velmi dobrý

Vstřícná a profesionální doktorka, milá a pozorná péče sestry. Jednoznačně doporučuji!

• velmi dobrý

Velice příjemná a ochotná lékařka

• slabý

Prakticky se nedá objednat na kontrolu. Sama doktorka docela dobra,ale po tom co jsem presla k jinemu specialistovi se to neda srovnat. Nyni mam lepsi peci a moznost pravidlenych prohlidek.

• neutrální

Paní doktorka je výborný oční lékař, odborník na svém místě, bohužel objednat se na kontrolu je nemožné !!! Chování sestry je neprofesiobnální a paní doktorce dělá ostudu !!

• velmi dobrý

pečlivá svědomitá odborník na svém místě

• velmi dobrý

výborná odbornice; spolupracuje s nejlepšími očními specialisty v čr; umí pacientovi vysvětlit problém a poradit; vstřícná, sympatická

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Zobrazit podobné lékaře: Vratislav Pešula - oční lékař