Zuzana Urbanová, zubař Praha
Zubař MUDr.

Zuzana Urbanová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

9

Adresy

 • 10 října 2012

  Hodnocení: Velmi dobrý

  paní doktorka o mě pečovala dlouhá léta, vždy to bylo fajn. Ale už v Praze bohužel není :-)

  Nahlásit zneužití
 • 30 dubna 2009

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Byla jsem pacientkou paní doktorky s oběma dcerami a s jejími zákroky byla též spokojena. Je odbornicí na svém místě a s dětmi to umí. Přeji jí na jihu Čech hezký pobyt, sama pocházím z Budějovic a vím, že na jihu je dobře!!

  Nahlásit zneužití
 • 6 dubna 2009

  Hodnocení: Neutrální

  Pani doktorka nam skoncila a prestehovala se. Neee :-((. Moc nas to mrzi. Prejeme ji z celeho srdce to nejlepsi, pevne zdravicko, pohodu, klid a radost!!!

  Nahlásit zneužití
 • 11 března 2009

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Jak už tady všichni psali, paní doktorka je velmi příjemná, klidná osůbka. Ale nejvíc si cením toho, že zastává názor, zachránit zub za každou cenu. Každý jiný zubař by už některý zub tvářící se jako troska vytrhl, ale paní doktorka se snaží zub zachránit do poslední chvíle.

  Nahlásit zneužití
 • 27 ledna 2009

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Je dobrá, vždycky mi vyleští zuby takovou dobrou oranžovou pastičkou...a říká mi fešando :)

  Nahlásit zneužití
 • 28 listopadu 2008

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Fantastická, nesmírně lidská, trpělivá, pečlivá, šikovná, prostě ta nej zubařka, jakou si lze představit - pusa se otvírá sama ;-). Jsem dospělák, konečeně se zubařů nebojím. Díky ní. A mohu si dovolit cenit thymolinový úsměv. Paní doktorku i sestřičku mohu jen a jen vřele doporučit. Hodně zdravíčka!!! Milá paní doktorko, zubařská bohyně, díky vám se úsměv leskne v mojí jedničkové fotokompozitové úžasné zubní sklovině! :-*

  Nahlásit zneužití
 • 22 září 2008

  Hodnocení: Dobrý

  Ano, paní doktorka je velice klidná, vstřícná a hodná. Bohužel jsem nedávno paní zubařku změnila, jelikož mi přišlo (a ne jenom mě), že přes velký nápor pacientů není v jejích silách věnovat se každému takovou měrou, jak by bylo, při některých zákrocích, občas potřeba - jinak ovšem vřele doporučuji

  Nahlásit zneužití
 • 22 září 2008

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Paní doktorka je velice šikovná a musím podotknout, že odborník od A-Ž. Jsem velice rád, že mohu být jejím pacientem, za nic bych jí něvyměnil!!! Přeji jí tímto hodně zdraví a úspěchů a jen dobré a spokojené pacienty.

  Nahlásit zneužití
 • 16 září 2008

  Hodnocení: Velmi dobrý

  Velice vstřícná,klidná,umí s lidmi hovořit, cítíte se u ní výborně i když asi nikdo k zubaři rád nechodí. Myslím,že je výborný diagnostik a vřele doporučuji - ačkoliv nevím, jestli ještě přijímá nové pacienty. Byla jsem také svědkem jejího jednání u vyplašeného dítěte a byl to koncert! Dítě se už určitě zubaře nebojí!

  Nahlásit zneužití

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Umístění