MUDr.

Objednat se

Další lékaři

Přidat názor
  • velmi dobrý

Velice ochotná a naslouchá potřebám pacienta. Má bohaté zkušenosti a je naprostý profesionál. Zůstanu u ní i přes to, že jsem se odstěhovala na venkov.

• velmi dobrý

Paní doktorka je nejlepší a nejhodnější! Má velmi lidský a profesionální přístup. Za dlohodou a kvalitní péči děkují Omelkovi;-)

• velmi dobrý

Paní doktorka je opravdu profik a má ke každému pacientovi stejný přístup bez rozdílu a myslím také bez úplatku. Dávám jedničku!

• velmi dobrý

Velmi vstřícná a milá paní doktorka, stoprocentně jí důvěřuji.

• velmi dobrý

Souhlasím s tím nejlepším kladným hodnocením. Paní doktorka je prostě nejlepší a máme ji rádi.

• velmi dobrý

Neznám lepší a obětavější lékařku,než je ta naše.

• velmi dobrý

Výborná lékařka s úžasně lidským přístupem k pacientům

• velmi dobrý

Taky jsme přestěhovaní, ale chodíme k paní doktorce celá naše rodina, nikdy nás nenapadlo, že bychom šli někam jinam. Dívá se do očí, ví si rady, je to profík!!!

• velmi dobrý

Velmi lidská, chápavá, vstřícná, ochotná, vždy se snaží aspon nějak pomoct. Svým přístupem léčí nejenom tělo, ale občas i duši :) proto taky má furt narvanou čekárnu. I když jsme se přestěhovali, paní dr. si necháváme, stejně jako naše kamarádka, která už léta bydlí daleko za Brnem, ale praktickou dr. si nezměnila, a to kvůli jejímu úžasnému přístupu.

• velmi dobrý

Paní doktorku jsem zde již jednou hodnotila, ale musím dodat, že kdyby byli všichni lékaři jako ona, tak by neměli dnes problémy se svojí prestiží,která jim bohužel v posledních letech tak klesá.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Zobrazit podobné lékaře: Jana Szlendaková - praktický lékař, Taťana Florianová - praktický lékař, Zuzana Trávničková - praktický lékař, Eva Kotulánová - praktický lékař, Veronika Kupská - praktický lékař, Jaromíra Dokulilová - praktický lékař, Sylva Táborská - praktický lékař, Alena Krejčířová - praktický lékař, Renata Hofírková - praktický lékař, Ivona Toufarová - praktický lékař, Martin Zavadil - praktický lékař, Štefánia Kyseláková - praktický lékař, Jitka Kyseláková - praktický lékař, Viera Smolíková - praktický lékař, Eva Dřínková - praktický lékař, Martin Kral - praktický lékař, Eva Kolářová - praktický lékař, Petra Jeřábková - praktický lékař, Blanka Čihalová - praktický lékař, Ivana Fojtíková - praktický lékař
Lékař, ke kterému se můžete objednat online

Iveta Marková

praktický lékař