Praktický lékař pro dospělé
Masarykovo náměstí 18, Letovice

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Tak nevím při registraci žádná vstupní prohlídka ani se mě nezeptala jestli mám nějaké problémy prostě podepište ten papír a odchod , podruhé jsem potřebovala léky na alergii sestra ji musela napovídat jaké, vypsala recept a vypadni, žádný zájem jestli mi ještě něco není tak absolutní nezájem jsem ještě nezažila je mi letos 50 a nebudu čekat až něco zanedbá odcházím jinam

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

K paní doktorce chodíme celá rodina a jsme maximálně spokojeni, vždy dobrá diagnoza , ani odeslání na odborná vyšetření není problém. Já konkrétně ocenuji citlivý přístup a příjemné prostředí, též velká čekárna je výhodou. Maršálková

Paní doktorka před sedmi lety léčila moji maminku - antibiotiky, zapomněla, že je nutné ji vzít krev. Maminka zkolabovala 12.5.2008, ledviny ji plně odrovnala, začal boj s lékaři nemocnicemi Blansko, Brno, Praha přes všechnu snahu ostatních lékařů maminka zemřela 11.11.2008.

K paní doktorce jsem se jako "přistěhovalec" v Letovicích dostala náhodou. A neměnila bych!! Oceňuji její zkušenosti, starost a lidskost.

Dnes jsem byl u pani doktorky a zachovala se ke mne velmi ignorantne,tim,ze rosekla noha ,se nejak neresi a nebit schopne sestry p.Bohacove,tak bych rozrezanou nohu mel lecit tim stylem ,ji dat do spinave boty,bez jakehokoliv obvazu a cisteni !!!! Navic pani doktorka zjistila az po 4 letech,ze k ni vlastne nepatrim,jenom skrze jeji nedostatek,ze je zpomalena a to ,ze uz nejsem v jeji evidenci zjistila ponekud pozde!!!Absolvoval jsem od roku 2008 jiz 13 prohlidek bez problemu,ale situace byla,takova,ze ma nedostatky a o svych pacientech nevi absolutne nic!!!!Nebo snad se ji podarilo zrovna vystrizlivet,kdyz zjistila az po 4 rech letech,ze tam nepatrim???Jak me muze muj praktik odmitnout???Skrze jeji vlastni nedostatekJe hloupa jako ja,jen ze ma titul!!!!Mit kapital mam hotaky,ale rozhodne bych nechodil do prace opily a neresil si vlastni komplexy na pacientech!!!Tot muj nazor!!!Je to pravda a nepisu anonymne!!!!Proste jsem to byl ja Zdenek Kolar!!!! Noha mi hnisa ,jen jsem zvedav co mi reknou na pohotovosti,kdyz reknu ,ze me osetrovala Pi,Mudr Zuzana Striova!!!

v minulem tydnu se mi opet potvrdila ochota a velmi dobre znalosti ve svem oboru u pani doktorky na rozdil od nekterych uznavanych odborniku-moc dekuji

Celá moje rodina navštěvuje paní doktorku a jsme s ní velmi spokojeni.To jste asi ještě špané lékaře nezažili,proto tyhle názory na paní doktorku Striovou mě velmi znepokojují a zdaleka nejsou pravdivé.Mám s ní ty nejlepší zkušenosti je velmi ochotná a s jejím léčením nemám problémy.Zejdová Jitka

Ochotná, příjemná.

Paní doktorka se o mne stará od té doby, co nastoupila na tento obvod. S její péčí jsem velmi spokojená. Je příjemná, vyslechne problémy, najde si čas na pacienta a především vždy přesně určí diagnozu.Rozhodně se nemohu ztotožnit s pisatelem ze dne 19.1.2008, protože po stanovení diagnozy mi paní doktorka předepsala odpovídající léky, které někdy potvrdil i jiný lékař, specialista, ke kterému mne paní doktorka odeslala k dalšímu vyšetření. Za celou dobu, co k ní docházím se mi nestalo, že by nebyla v ordinaci a nedodržovala ordinační hodiny. Pokud jsem byla po operaci a bylo třeba zajišťovat další vyšetření a lékařskou péči,bez problémů za mnou jezdila domů /v zimním období,dům v těžce dostupném terénu/ a tuto péči ochotně zajistila.Paní doktorko, děkuji.

Nedodržování prac. doby,dlouhé pauzy,zbytečné zvaní na kontroly,atd.atd.