Praktický lékař stomatolog
Kozinova 5/5296, Ostrava

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Velice profesionální přístup - paní zubařka vše vždy vysvětlí, je milá a velice ochotná. A vždy se jí podařilo zubní problémy rychle vyřešit.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Jiný

Paní doktorka mi zachránila zuby.Je pečlivá, vše vysvětlí, uklidní. Dělala mi dostavbu zubu.Nic uz nebolí a zub je krásný. Děkuji Hochvaldová

• 2011-02-18 •

Nejen milá, ale především velmi kompetentní lékařka. za její přístup a práci jí tímto chci upřímně poděkovat. Její přístup k pacientů je příkladný, ZK
Zdeněk

Krkoška

Děkuji, paní doktorko, že jste. Zachránila jsete mi chrup. Lékaři, ke kterým jsem chodil předtím jen říkali, že je vše v pořádku, ale opak byl pravdou. Chodíme k Vám celá rodina a jsme velice spokojení. Musím také pochválit paní dentální hygieničku - taky skvělá. Jen, co musím vytknout a co kazí dojem v této ordinaci je sestra. Katastrofa. Protivná a náladová. Neumí to s dětmi a kazí to tam.

Byl jsem na návštěvě v OV, zde můj syn dostal zánět zubu po vypadlé plombě, tak jsem podle recenzí hledal dobrého stomatologa, který by mu pomohl. Navštívili jsme paní doktorku, která mu velmi ochotně pomohla.
Byl jsem překvapen, jak profesionálně zvládla dítě, které má panický strach ze zubaře už když se jen vysloví jeho jméno. Oceňuji nejen její velkou citlivost pro dětskou dušičku, ale hlavně to, že hovoří s pacientem a vše podrobně vysvětlí. Moc děkuji špičkové doktorce Štibrichové. Mirek Stach

Paní doktorka patří k zubařům nejvyšší úrovně nejen profesionalitou, ale i osobním lidským přístupem. Přišla jsem k ní ve velmi špatném stavu a to podotýkám, že jsem zubaře navštěvovala pravidelně. Nic neřekla, ale myslím si, že si myslela, že to není možné. Bohužel ne každý je erudovaný ve svém oboru. Všechny zuby mi opravila a to tak, že to není téměř poznat. Je pravda, že jsem si zaplatila bílé zubní výplně, ale vůbec nelituji a stálo to za to. Její práce je opravdu úžasná. Tímto bych jí ráda poděkovala a určitě ji DOPORUČUJI :)

Paní doktorka mi prakticky zachránila život,neboť rozeznala karcinom patra v ranném stadiu,odeslala mě k odbornému vyšetření,mohl jsem být včas operován a přežil!!!Děkuji!!!

Nejen milá, ale především velmi kompetentní lékařka.Přijela jsem k ní v zbědovaném stavu od jiné lékařky.Erudovaně dokončila polorozdělanou extrakci zubu a za její přístup a dokončenou práci jí tímto chci upřímně poděkovat.
Lembová

nejlepsi v mem zivote!!!!!!predci spousty americkych lekaru(ziji uz 13 let v USA)ale zodpovedne to mohu prohlasit-jiri stebra

Paní doktora je fakt super, přesně, jak už tady někdo uvedl, je ohleduplná, opatrná, příjemná a upozorní, kdy a kde bude něco bolet při zákroku. Nemůžu si vůbec stěžovat...