MUDr. Zuzana Čepická Líbalová

Gynekolog Více

Praha 1 adresa

Terronská 61, Praha

Umístění: Ordinace Jiný

MUDr. Čepicka me vysetrovala nejprve v Podoli, kde na me udelala celkem dojem snahou pomoci, můj problem však nevyresila. Jelikož se alespoň snazila, přešla jsem k ni do Dejvic. Čekárna mala, čekáte skoro vzdy i více než 45 min..o všech bakteriich tvrdi, ze jsou “normální mikroflora”...V nemocnici, kam jsem se dostala s pokročilým zanetem, se ptali kdo je můj gynekolog? Proc Vas nelecil? Doktorka mi mohla ušetřit minimalne půl roku trápení, kdyby mi udelala PCR na dnes celkem běžnou bakterii. Lecila tím, ze mi udelala běžný ster a cytologii, výsledek mi nikdy nebyl sdelen ani jinak komentovan, přestože mám za sebou krom jineho i dva prvotrimestralni potraty, možná kdyby si výsledek alespoň precetla, mohli bychom se nekam dostat. Vedela ze mám komplikovaný zanet, nic jsem na nej nedostala. Po vysetreni v nemocnici jsem od nich dostala naordinovana silná antibiotika a zakrok v lehké anestezii. Kdyby delala alespoň to co má, a skutečně ji docházely spojitosti, na což si ve své ordinaci hraje, ušetřila by mi mesice bolesti. V nemocnici mi byla konečně nasazena správná antibiotika a léčba. Takže prosim vás, až Vás bude přesvědčovat při bolestivych problémech, ze Vám nic není a vše je jen “normální mikroflora”, utikejte pryc. Skočila jsem ji na její “odbornost”, ale v podstatě pomoci nedokaze. Toť má zkušenost.

Umístění: Ordinace Jiný

Při problémech v těhotenství mi nedala žádné informace, nenasadila léčbu, když jsem přišla s doporučeními od jiných lékařů, vysmála se mi, i když nakonec mi stejně předepsala to, o čem jsem jí řekla. Zdůrazňovala, že ona je odbornice. Při další prohlídce po opakovaných potížích suše konstatovala, že plod nepřežije, dala mi zprávu o 2 větách, mluvila na mě pouze odbornými pojmy a řekla mi, ať jdu na pohotovost, až budu mít velké bolesti. Na otázky mi neodpověděla. Bylo to šokující jednání, neprofesionální, arogantní a okamžitě jsem změnila lékařku, u které jsem pochopila, jak má vypadat lidský přesto pečlivý a odborný přístup, což se v MUDr. Čepické skutečně nekloubí.

Umístění: Ordinace Jiný

K paní doktorkce jsem přešla v půlce těhotenství kvůli nespokojenosti s předchozím lékařem, který byl neochotný cokoliv vysvětlovat a řešit. Naopak paní doktorka je velmi empatická, aktivně se zajímala o mé zdraví během zbytku těhotenství a vždy si našla čas mi podrobně ukázat a vysvětlit vše, co jsem chtěla vedět. Na kontroly jsem se vždy těšila, naprostá spokojenost a profesionalita!

Umístění: Ordinace Jiný

Jedna z nejlepších gynekolozek a porodnici, se kterými jsem se setkala (mám 3 deti, takže mám značně srovnání). Vždy ochotna poradit a pacienta vyslechnout. Snaží se vždy pomoci. Výborná!

Umístění: Ordinace změna gynekologie

K paní doktorce jsem se dostala na doporučení jednoho našeho známého doktora, jelikož jsem byla nespokojená s gynekologem, ke kterému jsem docházela. A nemohla jsem dostat lepší doporučení. Nejsem z Prahy a přesto nelituji jediné cesty, kterou za paní doktorkou vážím. Dostává se mi za to profesionální a neuvěřitelně milý přístup. Neumím si představit lepší péči. Paní doktorku a i sestřičky, které se u ní v ordinaci střídají, musím jenom vychválit. Neměnila bych.

Umístění: Ordinace

Doktorku Čepickou Líbalovou jsem poprvé a naposledy navštívila z důvodu bolestí. Byla jsem objednaná, stejně jsem ale skoro hodinu čekala. Když jsem vstoupila do ordinace, nikdo se mě nezeptal na mé problémy. Pouze, jaké chci vyšetření. Povídaní o mých obtížích doktorku nezajímalo. V momentě, kdy jsem řekla, že nechci být stálou pacientkou a členkou za 3tis. , jelikož chci momentálně jen vyřešit můj současný problém, doktorka byla velmi nepříjemná. Udělala ultrazvuk, vůbec neodpověděla na mé obavy a dotazy s tím, že vyšetření provedla a tím to končí. Zbytek ať vyřeším se svým gynekologem. Zaplatila jsem 500,-, napsala mi zprávu a já odcházela neinformovaná a naprosto zmatená o mém zdravotním stavu. Jednoznačně se jedná o business, nikoli o zdraví pacientů. Dalo by se předpokládat, že lékaři na soukromé placené klinice Levret budou poskytovat nadstandartní péči o klienty, ale v tomto případě se nejednalo ani o základní slušné chování.