Soukromá zubní ordinace
Lomnického 3/1192, Praha

Paní doktorka věcná, příjemná, empatická, vstřícná. Vysvětlila možnosti řešení do budoucna. Ordinace příjemná. Přijala mne jako novou pacientku. Moje lékařka šla do důchodu , a to bylo štěstí. Problém chtěla řešit velmi razantně, bez možnosti alternativi.

Umístění: Soukromá zubní ordinace prevence zubního kazu

K paní doktorce chodím minimálně už 15let , jsem s ní spokojená a neměnila bych , chodíme k ní celá rodina a už i známí k ní přechází , není předřažená jako někteří zubaři ,vždy vysvětlí co mi bude dělat ,jak to bude probíhat ,k zubaři jako je ona se nikdo nemůže bát je skvělá.

Umístění: Soukromá zubní ordinace ošetření zubního kazu

Pani zubárku som vyhľadala kvoli zubnému kazu. Bola som tam 2x , sestrička si raz nepamatala ,že ma objednala po telefone a druhý krat chcela aby som prišla skôr ale nezapísala si správne moje číslo. Ošetrenie bielou plombou trvalo cca 15 min.a bez rukavíc.doktorka povedala že výlplne robia od 400 kč. Za malý jednoploškový zub si vypýtala 1000kč a a samozrejme žiadny doklad.. povedala,že nabudúce. Keď som s takto ošetrenym zubom navštivila ďalšieho zubara, povedal, že túto prácu bude musieť vybrat von. Ďakujem teda pekne pani zubárke, je to "odborníčka"

Vždycky jsem měla problémy po aplikaci bílé plomby, včera dvě a jeden amalgam a ja vubec nic necitim, pani doktorka prijemna a zlate rucicky...:-)

Výborná lékařka, odborně na výši. Chodíme k ní se synem a jsme dlouhodobě moc spokojení. Doporučuji. Vždy jsem se bál zákroků u zubního lékaře ale teď je to jiné. Paní doktorka vždy vše vysvětlí a se mnou naplánuje. Je tím vždy jasné jak co bude dlouho trvat a kdy péče přejde do normální fáze.

Vemi prijemna, hodna a bezbolestna lekarka. Chodime k ni cela rodina a nemuzeme si vynachvalit jeji pristup. Vzdy pomuze a snazi se vyhradit i cas mimo pracovni dobu. S timto pristupem jsem se nikdy nesetkala. Timto dava za 1* a nekolikrat podtrzenou.

Velmi příjemná a profesionální paní doktorka, všem doporučuji. Pomohla mi i v době svého volna, těsně po Vánočních svátcích, které jsem strávila na práškách proti bolesti.

Vynikající lékařka s věčným úsměvem na tváři a takovou empatií, že si člověk na to zubařské křeslo sedne rád!

Nejlepší zubařka, stále se usmívá a hlavně dobře poradí!

Příjemná paní doktorka, po návštěvě ordinace dobrý pocit