Kateřinská 34, P-2, Legerova 56, P-2, Praha

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Jsme

• všeobecný praktický lékař
  • endokrinologie

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je skvělá! Je profesionální, empatická, s upřímným zájmem o pacienta, vše ochotně vysvětlí. V její péči - endokrinologie - jsem již léta a jsem velmi spokojená. Děkuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Jak jistě téměř každý víte, je těžké najít lékaře endokrinologa, kterého by zajímaly i pocity a dojmy pacienta nežli pouze jen výsledky odběrů krve a to se mi na paní doktorce Jarkovské velice líbí. Takže i když jsou výsledky odběrů v pořádku řešíme spolu to jak se cítím doopravdy a já za to děkuji.

Umístění: Ordinace Jiný

Za 23 let jsem prošla mnoha specialisty endorkinology a jsem ráda, že jsem nyní v rukách skutečné odbornice, která svou práci dělá i srdcem a osobním zájem o pacienta. Její profesionální přístup, odbornost, účinnost léčebných postupů vřele doporučuji. Hledáte-li odborníka a lékaře, který se o Vás bude zajímat a každá kontrola bude maximálně pečlivě provedena, tak jste na správném místě.

Umístění: Ordinace Jiný

Lékařka při vstupní prohlídce neudělala odběry krve, více méně nedošlo k žádnému vyšetření a ani se lékařka nezajímal o problém se štítnou žlázou

MUDr. Zuzana Jarkovská

Dobrý den, nevím kdo píše ani o jakou prohlídku se jedná protože já jsem endokrinolog + praktik. Při endokrinologickém vyšetření se vždy o štítnou žlázu jedná to snad musí každý zaznamenat že mu 15 min. držím sondu na krku :-)))))) . Jinak štítnou žlázu vyšetřuji vždy i v případě prohlídky u prakt. lékaře či do zaměstnání - ptám se na anamnézu a vyšetřuji pohledem a pohmatem ( to je to jak sáhnu na krk), co se týče laboratorních testů u každé prohlídky nemocným vysvětluji co je nutné udělat a pokud nejsou indikovány určité testy hned (což nejsou automaticky indikovány lab. testy pokud je fyzikální vyšetření v normě , je to ošetřeno legislativně - chápu, že pacient se v tom špatně orientuje, ale mohu vysvětlit, stačí se zeptat) tak vysvětluji další postup. A poprosím - nestyďte se za svůj názor a podepište se. Já se také podepisuji. Zdravím ZJ

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je úžasný člověk ale takových jako je ona je bohužel málo. Vždy se k ní těším. Dokáže pomoci a jsem ráda, že patřím k jejím pacientům.

Umístění: Ordinace Jiný

Uzasna pani doktorka! Mila, empaticka, clovek an svem miste, nic neopomene, vyslechne, dukladne vysetri, skvele poradi vic takovych lekaru.

Umístění: Ordinace Jiný

Přišel jsem neobjednán s vážnými respiračními problémy. Přestože jsem už roky nepatřil mezi kmenové pacienty (má závodní lékařka odcházející do penze ten den neordinovala a navíc mi na delší cestu k ní nebylo dobře), pí. doktora mne přijala a poctivě se mi věnovala, stejně tak milá byla i pí. sestra.
Takže, děkuji moc. Přijala mne, a to v době epidemie a plné čekárny, věnovala čas, byla laskavá a bedlivě vyšetřila. Více takových lékařů...

MUDr. Zuzana Jarkovská

Moc Vám děkuji, kolikrát člověku ke štěstí stačí jen pochvala. Moc jste mě potěšil

Umístění: Ordinace Subakutní zánět štítné žlázy

Paní doktorka je naprosto úžasná. Přišla jsem před rokem na ambulanci ORL na polikliniku s několikadenní teplotou a zoufalá, netušíc, že moje zvětšená a bolestivá vyboulenina na krku je zanícená štítná žláza. Paní doktorka mě vzala týž den (i přes naprosté vytížení) a od té doby se mi naprosto plnohodnotně a velmi empaticky věnovala. Vděčím jí za zvládnutí subakutního zánětu a nyní jen doufám, že se funkce ŠŽ normalizuje a léčit se již nebudu muset - ač jsem moc ráda, že jsem měla to štěští natrefit zrovna na takového odborníka. Doporučuji a děkuji.

Umístění: Ordinace Doporuceni od praktickeho lekare

Velmi arogantní a dehonestujici přístup k pacientovi. Po celou dobu hyperaktivní a nesoustredena. Na otázku, zda si pacienta ponechá v péči, byla odpověď, že v žádném případe. Takže nedoporučuji! !!!! A lékaře hledáme dal.

MUDr. Zuzana Jarkovská

Vážená paní / pane J. - panu J jsem se věnovala zcela standardně jako jinému pacientovi, jak si můžete zkontrolovat - vše je napsané v lékařské zprávě. Navrhla jsem doplnění vyšetření, které jste nechtěli. Chápu, že pro určitého nemocného může být zklamání, že v jeho případě není indikována léčba a tudíž mu nemůže pomoci v jeho potíži. Také jsem sdělila, že nejsem obezitolog a mimoto jste již na obezitologii (tuším ) měli i vypsánu žádanku od prakt. lékaře. Jestli jsem byla hyperaktivní tak se omlouvám, je pravda, že se mi dařilo jen s největším úsilím a od Vás obou získat byť základní a nejjednodušší anamnestické údaje bez kterých - je mi líto- se správná diagnosa stanovit nedá. Ale vzhledem k tomu, že jste nabízené laboratorní rozbory k dovyšetření ani nechtěli tak si myslím, že ani neželíte toho, že jsem Vás nezvala do dispenzarizace. Situace je taková, že specialista dispenzarizuje jen závažné případy a ostatní ponechává s doporučením v péči prakt. lékaře. Hezký Nový rok

Skvela doktorka, vdecim ji za rychle a uspesne reseni rakoviny. Diky ni jsem mela nejlepsiho operatera nejen u nas. Vice takovych doktoru! ... Dekuji vam pani doktorko, ze vas mame.

22 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, opět mám angínu podle mě. U doktora jsem nebyla ale je to taková zvláštní mám napadenou pouze levou mandly jsou na ní bílé čety cca co vidím 4 a pak jedem velkej ten je takovej do šedivá o velikosti tak 1cm. Může zo být něco závažnějsího. Angíny mám tak 3 do roka. Je mi 18.

Souhlasim pan kolega to vystihl. Jděte na ORL

MUDr. Zuzana Jarkovská

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli mohu užívat lék euthyrox společně s lékem Uro-Vaxom. Euthyrox dlouhodobě užívám ráno půl hodiny před jídlem, Uro-Vaxom mi byl teď předepsán na opakované záněty močového měchýře a má se užívat stejným způsobem jako euthyrox. Mohu je tedy užívat společně? Děkuji.

Dobrý den, společně s Euthyroxem se nedoporučuje naráz polykat žádné jiné léky jinak je snížená jeho účinnost. Takže ostatní léky polykat až s odstupem po něm a dodržet lačnění. ZJ