Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

pani doktorka i sestricka jsou skvele, prijemne, sympaticke, vsechno vysvetli.
dnesni osobni zkusenost

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Paní doktorka zastupovala mou praktickou lékařku. S jedním problémem pomohla telefonicky, s druhým pak v ordinaci (nemusela, mohla mě odkázat jinam). Obě, i se sestřičkou, jsou moc milé a příjemné. Děkuji za pomoc!

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Necitlivá lékařka, člověk se jí bojí na něco zeptat. Sestřičky se střídají jak na běžícím páse, čemuž se vůbec nedivím. A ano nečeká se, což je asi jedine pozitivum. Odcházíme k jinému lékaři.

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Paní doktorka je číslo trošku rázna ale je ochotná pomocí a poradit. Nejsem u ní registrovaná ale neposlala me jinam a pomohla vyřešit můj problém. Přesně ví o čem ptá a mluví. Děkuji moc krát!!!!

Umístění: Poliklinika Malešice Jiný

Dle mé zkušenosti je paní doktorka Fillová necitlivá a neprofesionální lékařka. Nevěnuje se pacientovi, jak má.

Umístění: Poliklinika Malešice

K paní doktorce Fillové chodíme už asi 20 let. Je pravda, že je velmi rázná, ale myslím, že je to ku prospěchu věci. Sestřičky se nám poněkud střídají, ale pro mě je nejdůležitější, že paní doktorka je excelentní diagnostik! Pomohla nám nesčetněkrát, lze se domluvit i po telefonu, vždy vyjde vstříc! Dobrý obvoďák je základem všeho. Je v první linii a musí správně posoudit k jakému specialistovi dál. Paní doktorky si velmi vážím a opravdu se nechystám ji měnit. Děkuji. Monika Jelínková

Velmi negativní zkušenost s touto lékařkou. Velmi nevhodné chování k dané situaci: potřebovali jsme pomoct s nemocnou maminkou, žádali jsme součinnost při přesvědčení maminky o převozu do nemocnice. Po předchozím vysvětlování, že pokud sama maminka nebude chtít tak jí tam nikdo nedostane, nakonec svolila s návštěvou doma. Maminku vyšetřila, zavolala sanitku a když odcházela tak že jí prý máme dát vědět jak vše dopadlo. Maminka po deseti dnech v nemocnici zemřela a když jsme toto paní doktorce šli oznámit, tak její výrok: "A co jste jako čekali" nás totálně odzbrojil. To je profesionální chování lékaře? Kde je nějaká empatie a soucit? Pro tuto doktorku jsou lidi jen karty a dotace a inkasování peněz. Mamince psala recepty a přitom jí skoro 7 let osobně neviděla a vůbec jí to nezajímalo, navíc se ještě začla navážet do mojí sestry, že vypadá jako máma, že o sebe nedbá a že by se sebou měla něco dělat - to byl vážně vrchol. Fillová je prostě bezcitná osoba, které by měli vzít lékařský diplom.

Dobry den,
bohuzel musim souhlasit s neg.prispevkem uzivatele Bobu z 25 října 2013.
Nechci ji odsuzovat, ale po strance lekar-pacient ma podle meho nazoru toho dost zlepsovat.
Po odborne strance snad ok, nevim, jsem laik. Moje zkusenost je takova, ze pacienta odbavi hrrr aby uz byl rychle pryc. Proto v jeji ordinaci temer nikdo neceka, fronta pacientu se vubec nehrozi. Vzdy jsem byl vysetren v male mistnosti - kde sedi sestricka - pani doktorka tam jen prisla koukla, hrr vysetrila a hned odesla vedle do mistnosti. Krome jednoho pripadu, kdy jsem opakovane nalehal, vpustila me do ordinace a mohl jsem si s ni promluvit bez sestricky. Preji pani doktorce hodne prac. uspechu, hlavne aby zlepsila pristup k pacientum - viz vyse.

Paní doktorka Fillová je nejhorší lékařka s jakou jsem se kdy setkala. Myslim si, že všechny pochvaly které jsem zde přečetla si psala sama. V čekárně jsem sice také nečekala déle jak dvacet minut, možná ani pět, ale v ordinaci jsem nepobyla déle jak dvě minuty, pokud jsem se ovšem do ordinace dostala. Mudr Fillová totiž nejraději a nejčastěji ordinuje mezi dvařmi, v lepším případě u sestřičky. Pokud mohu doporučit vyberte si jiného praktického lékaře, po poslední zkušenosti si také hledám jinde. Tento názor sem nepíšu po první návštěvě lékařky, ale po prvním vážnějším zdravotním stavu, než je nějaká chřipka či angína, kdy jsem nepotřebovala neschopenku, tu jak jsem zjistila bez problémů napíše, ale pak se k vám chová, jako byste jí obtěžovali a chtěli se jen tak poflakovat. Nevím kolik let ordinuje v Malešicích, ale celou tu dobu jsem patřila k ní. Děkuji, ale více ne a pokud jste spokojeni, že v čekárně nemusíte čekat, něco za tím asi je. Přeji všem pevné zdraví a pečlivý výběr praktického lékaře.

Paní doktorka je ochotná, vstřícná a hlavně profesionální. Vždy mi dobře pomohla či poradila. V čekárně jsem nikdy nečekal déle než 20 minut. Rozhodně +