Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Od 500 Kč

www.bublova.com

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Poliklinika Budějovická EKG

Paní doktorka Bublová je ta nejmilejší lékařka, jakou jsem měl tu čest poznat. Děkuji.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Nesmírně pečlivá, starostlivá, velmi obětavá. Pokud jste někdo z choroby uzlíček nervů, bude mít pochopení(tedy ne že bych jí takovéhle pacienty přála....) Mohu jen doporučit.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Měla jsem špatnou zkušenost s komunikací s lékařem, je mi velmi líto, že nemohli plnit své přímé povinnosti.
Potřebovala jsem získat potvrzení o prodělaném onemocnění covid. Byla to moje první návštěva po nemoci.
Předem jsem telefonicky zavolala do ordinace a domluvili jsme se na to. Když jsem k nim přišla, řekli mi, že mi nedají žádné potvrzení, nebyla jsem v jejich systému a nebyli to oni, kdo dělal PCR test a nevyšetřili mě, tak ať to děla laboratoř, která dělala test. To byly jejich argumenty.
Vážená doktorko Bublová, pokud opravdu máte něco se systémem a to byl hlavní důvod, pravděpodobně musíte něco udělat, aby váš systém fungoval. Neměli by vaši pacienti tím trpět a ztrácet čas a nervy na všechna tato řízení.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorce Zuzaně Bublové a sestřičce bychom chtěly poděkovat za maximální, vysoce profesionální a " neohroženou " péči v době onemocnění COVID - 19. V průběhu nemoci jsme byly vyšetřovány a zvány na kontroly ( v určitém čase ) přímo do ordinace,
což nebyl standardní postup u jiných praktických lékařů.
Alena Beranová a Irena Svobodová
P.S. Děkuji paní doktorce i za telefonické konzultace a starostlivost z její iniciativy. A.B.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorku z celého srdce doporučuji.Chodim k ní několik let. Pečlivá, snaží se opravdu pomoci.Je vidět, že má o pacienta opravdu zájem.Moderní ordinace.Velké díky i paní sestřičce Janě.V této nelehké covidove době klobouk dolů před paní doktorkou,tak sestřičkou!Sama jsem u nich byla na antigenním testu a vše zvládají v klidu a grácií.

MUDr. Zuzana Bublová

Děkujeme za povzbudivá slova v této náročné době :-)

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

- u MUDr Bublovej som registrovaná asi 5 rokov a som veľmi spokojná. Sestrička je takisto príjemná
- oceňujem, že konzultácie prebiehajú aj emailom/telefonicky a ordinácia je vybavená nadštandardne (napr. CRP, EKG)
- pani doktorka zbytočne nepredpisuje ATB, a keď sme riešili dlhšiu chorobu, dostala som všetky potrebné vyšetrenia, odpovede na otázky

Odbornost a praktické zkušenosti MUDr. Bublové jsou mnohdy lepší než u specialistů. I v této nelehké "koronavirové" době ochotně pomáhá a po telefonu mi dala cenné rady a pokyny, jak postupovat při léčbě. Moc si jejího přístupu k pacientům vážím.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorku mohu na 100 % doporučit. Dokáže vyřešit i problémy, se kterými si neporadí někteří specialisté. Paní doktorka je přímá, vždy řekne o zdravotním stavu a léčbě vše (kladné i záporné stránky). Ordinace je dle mého názoru nadstandardně vybavena.

Umístění: Poliklinika Budějovická Jiný

Pani doktorka Bublova Vam pri vysetreni neveme ani krev ani vytery. Na mou zadost odmitla odebrat vyter z nosu, pak mi na orl zjistili zanet dutin a stafylokoka. Pri vysetreni s vami nemluvi, musite vse doptavat co vam vubec je. Sestricka meri teplotu klasickym teplomerem 2 minuty, ten je sklepanej na 34. Pak vam doktorka tvrdi, ze teplotu nemate. ABSOLUTNE NEDOPORUCUJU!!!!

MUDr. Zuzana Bublová

Paciente "R", záměrně neudáváte své jméno, jelikož se obáváte, abych se nepodívala na podrobnosti vašeho vyšetření a nezveřejnila pravdu!? Podle statistiky zdrav. pojišťoven patřím k lékařům, kteří provádí nejvíce výtěrů. Provádím rychlé vyšetření CRP z krve hned v ordinaci, k rozlišení bakteriální a virové infekce. Při zánětu dutin je výtěr z krku irelevantní a přítomnost Stafylokoků je většinou běžná a ATB se nepřeléčuje. Vy zřejmě patříte k pacientům, kteří inklinují k ATB léčbě všeho a pokud odcházíte z ordinace bez nich, s doporučením symptomatické therapie, tak jste nespokojený. Bohužel budete mít brzy problém s rezistencí.

Umístění: Poliklinika Budějovická

Já chci poděkovat paní doktorce za vynikající, profesionální a lidský přístup. Sestřička si zaslouží taky velikou pochvalu za přístup. Člověk je vděčný když se k němu lidé chovají lidsky v těžké situaci . Mockrát díky ..

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den , aby nedošlo k nedorozumění nejsem vaše pacientk ale potřebuji
akutně vyšetřit a vypsat žádanku na odběry krve z dermatologických důvodu
tvoří se mi už rok něco podobné lupénce ale hrozně moc to svědí a až mi to
rozežírá kůž nejsem si jistá zda mi dktorka dokáže stímhle problémem pomoci
dermatolog mi řekl že roblém je v krvy že musím na vyšetření krve + bych
potřebovala gastroentologii po každé co se nečeho najím mě chronicky bolí
břicho v podstatě ho nemůžu ani zmáčnout...jsem ojednaná na podnělí se všemy
tyhle problémy tak doufám ,že jsem to všechno správně pochopila ,že mě
doktorka vyšetří a poté mi vypíše určitou žádanku na ty odběry aby se
zjistilo o co jde s tou kůži a gastroentologiký výkon na to břicho....předem
děkuji za odpověd. Anna

Dobrý den, Vaše obtíže musíte řešit s registrujícím lékařem.

MUDr. Zuzana Bublová

mohu se zeptat, kolik u Vás stojí vyšetření - Lékařská vstupní prohlídka do nového zaměstnání?

Děkuji mnohokrát,
Kotýnková

Dobrý den, prohlídka do zaměstnání stojí 400 Kč.