Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Úžasná paní doktorka. Docházeli jsme se synem kvůli pomalejšímu psychomotorickému vývoji a menšímu obvodu hlavičky. Paní doktorka je velmi příjemná, vše vysvětlí, absolutně nemáte pocit, že byste ji svými dotazy nějak obtěžovali, vše ráda a v klidu vysvětlí. Velice pečlivá, raději vše prověří, než by něco zanedbala. Navštěvovali jsme ji v INEPu a nikdy jsme nečekali déle než 5 minut. Za nás ji mohu jen a jen doporučit a přát si, aby bylo více takových lékařů.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

plus:odbornost - změnou léků pomohla synovi zlepšit život,
je hodná a empatická
mínus: sestřička někdy jedovatá.....
neochota napsat doporučení na kompenzační pomůcku, neumí vydat erecept, propouštěcí zpráva v pěti větách na papíře z Gmailu, kterou musím osobně převzít a odnést o patro výš?!?

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Skvělý velmi lidský i odborný přístup. Milé jednání, stálý úsměv, celkově neskutečně pozitivní přístup, snaha opravdu pomoci a zjistit příčinu neduhů. Prostě skvělá lékařka, která to dělá i srdcem !

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Jiný

Paní Dr. Ouzká nám byla spolu s jinými neurology doporučena pediatričkou kvůli špatnému psychomotorickému vývoji 3,5m miminka. Dle recenzí zde na webu jsem se rozhodla pro Dr. Ouzkou. Ač nebylo vůbec jednoduché se dovolat, jsem ráda, že jsem to nevzdala a byla u Dr. Ouzké. Objednací lhůta byla 2,5m, nyní je myslím ještě delší (volala jsem v době nouz. stavu kvůli koronaviru).
Paní Dr. je velice milá, vysvětlila, co je dobře a co špatně. Čeho si ale velice cením je, že to krásně umí s miminky. Naše holčička je v přítomnosti lékařů poněkud plašší a má tendenci v ordinacích plakat. U Dr. Ouzké nikoli. Hezky k ní přistupovala, dělala vyšetření velmi jemně a s naší holčičkou si povídala. Sama jsem byla překvapená, jak hezky reagovala a dokonce se i smála.
Jak je zde již napsáno, čekárna není přizpůsobena malým dětem (pouze přebalovací pult). Není se co divit, je to větší poliklinika a čekáte ve velkém prostoru s ostatními pacienty (je zde chirurgie a další neurologie). To nám ale nevadilo, 6,5m miminko zatím zabavit šlo. Čekali jsme asi jen 10min než nás vzali. Čekárna v ordinaci má hodně hraček, taktéž u Dr.
Sestřička je také moc příjemná. Byla jsem nadmíru spokojena jak s odborností tak s lidským přístupem. Děkujeme.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. kontrola dcery u dětského neurologa

Velice příjemná paní doktorka i sestřička. Skvělý přístup k dětem i k rodičům. Jako lékařce jí naprosto věřím, od chvíle co k ní docházíme je patrné zlepšení a to nejen po fyzické stránce ale i v tom, jak se na svou nemoc dívá dcera a jak se s ní vyrovnává.

Umístění: Poliklinika Prosek a.s. Vysetreni 2,5 leteho syna PSA

U paní doktorky je několik měsíců čekací doba, což je pochopitelné, ale když už přijdu s malym ditetem na objednaný čas po 3,5 měsících cekani, tak bych očekávala, že půjdeme v objednanou dobu nařadu. Čekala jsem se synem 50 minut v čekárně, která není nijak vybavena pro male deti, naopak čekáte mezi spoustou dospelaku a senioru, kteří tam chodí do vedlejších ordinaci, těm je detska přítomnost po čase dost nepříjemná a dávají vam to nepříjemně najevo.
Už jsem nevěděla, jak 2,5 leteho syna zabavit a uhlidat, aby neběhal a nehlucel. A nikoho v čekárně nezajímá, že Vaše dite má neurologické problémy a tím hůř je zvladatelny.
Paní doktorka umi byt příjemná, ale raději běžte i s tatínkem ditete, to byla mnohem příjemnější, než když jsem byla se synem sama. Odbornost nemohu posoudit, nemam zatím srovnání. S dětmi to umi, na malého byla v obou případech velmi příjemná. Sestřička prijemna.
A je tam problém se dovolat, takže pevné nervy.

MUDr. Ouzkou mohu vřele doporučit. Po dalších 3 uplynulých letech a doporučení k péči malých pacientů,mohu jen zdůraznit spokojenost , kvalitní a citlivý přístup, maximálně fundované závěry v diagnostice v neurologické problematice. Doporučuji k dlouhodobé péči malých pacientů. Přístup a spolupráce sestřičky je vynikající.
Dr.Scherer Věra

K paní doktorce jsem chodila s předčasně narozeným synem (zvýšené svalové napětí, cvičili jsme Vojtovu metodu). Velmi oceňuji přístup paní doktorky - velmi milá, výborně komunikuje s dítětem, skvěle s ním manipuluje (syn většinou ani moc neprotestoval), a hlavně NESTRESUJE, POVZBUZUJE, říká věci na rovinu. A jako bonus velmi milá sestřička (po zkušenosti z vedlejší ortopedie (na Proseku) opravdu vítaný rozdíl :-)).

Paní doktorka je velmi sympatická, ale neumí se sama pružně rozhodnout. Léky nám napsala po našem naléhání ( až po 1 roce a půl ) a byla velice nepříjemná. Možná proto nám dala dávkování přímo pro koně - tak jsme museli konzultovat vše s jiným lékařem. Přitom každé tři měsíce jsme jí nosili zprávy od různých specialistů, kteří se ve svém závěru shodovali nasadit dané léky. Všichni se také divili proč paní doktorka stále čeká. Léky našemu dítěti značně pomáhají a já vím, že jsme ztratili rok a půl. :-(

Pani doktorku jsem navštívila s třítýdenním synem, který měl slabší hodnoty v Apgar skóre v první minuté porodu. Pani doktorka byla velice vstřícná a milá. Na malého při vyšetření mluvila laskavym tónem, takže celkova prohlídka dopadla vyborne. Celou dobu mi popisovala co právě dela a zda jeho reakce jsou takove, jak by meli být. I když nam vse dopadlo vyborne, chce malého i nadale sledovat, z čehož mám také dobrý pocit. Tudíž za mne mohu vrele doporučit.