Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

ST 7:15 - 14:30
ČT zavřeno
PÁ 7:15 - 12:00

ORL ambulance
ST 10:00 - 14:00 (pouze pro objednané pacienty)

Urologická ambulance
PÁ 8-15 (objednaní pacienti)

Endoskopická ambulance
ÚT 8-12
ČT 8-14:30

Změna ordinačních hodin či dovolená lékařů je uváděna na našich webových stránkách klinikasmc.cz a na Facebooku kliniky https://www.facebook.com/swissmedclinic/
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Milan Velík Běžný termín

Důvěra v lékaře je na prvním místě! Skvělý! Lidsky přístup, profesionalita, odbornost!

MUDr. Josef Švec (Primář) Jiný

Jsem v šoku z toho jak se pan doktor zachoval k tatkovi, ktery mel pokousanou ruku. Nechtěl ho pomalu ani ošetřit a ještě mu doporučil, ať jde k chirurgovi v místě bydliště, přitom můj taťka byl od své praktikující lékařky doporučen k panu doktorovi Švecovi. Nedostatečné ošetření ze strany pana doktora. Neochota.

MUDr. Umer Said Běžný termín

Přátelský rozhovor, pro mne, laika, vše dostatečně vysvětleno.. Jsem naprosto spokojenVíce takovýchto lékařů

MUDr. Josef Švec (Primář) Běžný termín

Výborná zdravotní péče.Velké poděkování MUDr.Josefu Švecovi(Primář) a jeho sestře Štěpánce Řehákové????

MUDr. Umer Said prostata

U pana Doktora jsem byl před Velikonocemi s problémem vedlejších účinků při užívaní léku na prostatu. Pan doktor, aniž mě prohlédl, prohlásil že nepotřebuji žádné léky protože na prostatě nenašel žádnou změnu a poslal mě domů. Já mám s prostatou dlouhodobé problémy a léky potřebuji. Takový přístup pana doktora Sauda Ulmera k pacientovi je nezodpovědný.

Kontakt

Bezdružická 274, Planá 348 15 Zobrazit v Goole Maps