Alivio  - centrum psychoterapie a fyzioterapie | psychologická poradna, psychoterapie | dětský psycholog | partnerská poradna | práce s traumatem | léčba neplodnosti

Alivio - centrum psychoterapie a fyzioterapie | psychologická poradna, psychoterapie | dětský psycholog | partnerská poradna | práce s traumatem | léčba neplodnosti

Psychologie , Dětská psychologie , Fyzioterapie

2 názor Praha, Badeniho 1

Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Vítejte na profilu Alivio centra
sdruženého ambulantního zařízení psychologických a fyzioterapeutických služeb pro dospělé i děti. V centru najdete odbornou pomoc v příjemném prostředí s důrazem na respekt k soukromí a k Vaší individuální situaci.

V čem Vám můžeme pomoci
Psychologická pomoc dospělým, dětem, rodinám v tížívé životní situaci, při řešení vztahových problémů, v případě nějaké formy psychické nepohody (deprese, úzkosti, psychosomatické obtíže...), zpracování traumatické zkušenosti, podpůrné poradenství a psychoterapie léčíte-li se na psychiatrii, psychologická diagnostika...

Fyzioterapeutická pomoc při problémech s pohybovým aparátem či v kombinaci s psychoterapií při léčbě psychických obtíží.

Problémy se založením rodiny a s neplodností, kde úspěšně využíváme spolupráce psychologů a fyzioterapeutů a spolupracujeme s dalšími odborníky v jiných zdravotnických zařízeních.

Osobní rozvoj, koučink, vzdělávání jak pro laickou, tak odbornou veřejnost.

Pracujeme standardními metodami umožňujícími dobrou spolupráci a návaznost na ostatní zdravotní péči, spolupracujeme s dalšími odborníky z oboru psychiatrie, gynekologie, andrologie.

Pracovníky Alivio centra jsou odborníci s různým zaměřením. Díky tomu jsme schopni nabídnout specifický přístup dle typu obtíží klienta.

Úhrada služeb
Péče není hrazena zdravotními pojišťovnami, poskytnutou péči hradí klient. Počet konzultací závisí na vaší potřebě a vzájemné dohodě.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (2)

PhDr. Eva Tošnerová Jiný

Eva Tošnerová je skvělá jak profesionálně tak lidsky. Docházím k ní pravidelně víc než rok a za tu dobu mi pomohla zorientovat se v těžkých životních situacích. Vždy jsem cítila, že mám její plnou podporu a pozornost. Jsem vděčná, že k ní do terapie můžu chodit, tu zkušenost bych přála každému.

PhDr. David Čáp

K Davidovi Čápovi se s přestávkami vracím už několik let, pokaždé s trochu jiným trápením, pokaždé trochu silnější.

Začínala jsem s pravidelnými schůzkami jednou za čtrnáct dní, když mi bylo těžko, smutno a bezvýchodno. Toužila jsem tehdy z různých důvodů opustit stávající kariérní dráhu, což znamenalo vzdát se celoživotního snu a ztratit svůj cíl i důvod ráno vstávat. David mi pomohl v sobě najít na tenhle vyčerpávající krok sílu.

Díky jeho laskavé a klidné péči jsem se naučila o sebe lépe starat, nesoudit se tolik, překonávat úzkosti a občas se za sebe dokonce postavit. V jeho ordinaci jsem se vždycky cítila v bezpečí a v péči někoho, kdo se upřímně zajímá.

Skvělá terapie se myslím vyznačuje tím, že působí přirozeně. S Davidem je to jako by proti vám seděl pozorný kamarád, který dokáže pomocí pár obyčejných otázek neskutečně ulevit.

Kontakt

Badeniho 1, Praha 160 00 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna