Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (72)

Ž
    MUDr. Milan Štejfa Jiný

Již příchod do doktorovy ordinace mě naplnil naprostou důvěrou. Nezklamal, vykonal zákrok, excelentně a navíc přidal několik velmi cenných rad. děkuji!

MUDr. Petr Brandtl Jiný

Ordinaci Mudr. Brandtla mohu jenom doporučit. Velmi příjemné a empatické jednání a vlídné prostředí. Kolonoskopické vyšetření proběhlo v klidu, pan doktor vše vysvětlil a práci sestřiček lze rovněž ocenit velmi kladně. I přes počáteční obavy jsem odcházela v pohodě s tím, že tohoto ne příliš oblíbeného vyšetření není třeba se bát a v rámci prevence ho rozhodně absolvovat.

MUDr. Petr Brandtl Jiný

Pana doktora můžu jen doporučit. Je lékař velmi profesionální, k pacientovi vstřícný. Absolvoval jsem u něj několik gastroskopických i kolonoskopických vyšetření, vždy mě předem poučil o způsobu jakým vyšetření proběhne a odpověděl na mé otázky. Všechna vyšetření byla pečlivá, ohleduplná a proběhla bez problémů,
    Výsledky vyšetření pan doktor se mnou probral, vysvětlil diagnózu a doporučil léčbu. V jednom případě mi byla zjištěna brániční kýla. Po doporučeném nácviku bráničního dýchání se časem moje potíže s refluxem podstatně zmírnily.
    Ve druhém případě na základě toho, že jsem v rámci vyšetření uvedl časté problémy s chrápáním, odeslal mě pan doktor na ORL a potom do spánkové laboratoře: tam mi zjistili spánkovou apnoe. Nyní v noci používám dýchací přístroj, spím klidněji a ráno cítím se odpočinutější ,
    Takže pana doktora můžu jen doporučit. Vyšetření u něj byla velmi odborná a díky jeho přístupu a zkušenostem byla vyšetření pro mne přínosná i v jiných zdravotních oblastech.

MUDr. Petr Brandtl Jiný

V ordinaci Mudr. Brandtla mně bylo provedeno konoloskopicke vyšetření. Práce doktora Brandtla - i práce jeho kolektivu - si vysoce cením, jsem za ní vděčná a všem moc děkuji. Oceňuji zejména vysokou profesionalitu a empatii, vstřícnost a laskavost
    pana doktora i jeho kolektivu. Díky tomu proběhlo obávané vyšetření ve velice příznivé atmosféře, s níž se běžně nesetkávám. Ordinaci Mudr. Brandtla lze jen doporučit a přát si, aby takových bylo více.

MUDr. Petr Brandtl Jiný

Vyšetření střev proběhlo opravdu na vysoké profesionální úrovni.
    Doporučuji!

Pane doktore ..
    .. chtěl bych Vám moc poděkovat za Váš přímo senzační přístup, za vysoce profesionální práci, za laskavý a milý přístup Váš a také mladé doktorky i sestřičky ke mě jako pacientu... zkrátka jsem nadšený a samozřejmě z výsledku také. Po shlédnutí známého TV pořadu o tomto problému jsem se rozhodl sám vyhledat doktora a podstoupit kolonoskopii. V mém věku (54) by to měla být pro každého zodpovědnost ke svému zdraví a to myslím se vší vážností. Opravdu jsem měl velikou obavu a hlavně stud, že jde o nepříjemné vyšetření. Je vidět, že jste špičkový lékař !! Vůbec jsem si nepředstavoval, že to půjde tak hladce. Děkuji moc

Alexandra Vidnerová Jiný

Bohuzel take nemohu doporucit. Pokud byla mala miminko tak to bylo vporadku. Hned jak dovrsila 3 roky nastala sikana ze strany lekarky. Pokud nechtela mala okamzite spolupracovat u ockovani nebo vysetreni nastal neskutecny natlak a posmesky typu “ale prosim te, uz si velka holka”, “co vyvadis”, “ty jsi ale ostuda”, atd. Tohle dle meho nema co pediatr vypustit z ust. Mala byla tak rozrusena, protoze za prve neni na takove jednani zvykla a ve chvili kdy potrebuje podporu, tak se docka opaku. Budeme si hledat empatictejsi doktorku/doktora.

MUDr. Petr Brandtl Jiný

U pana doktora jsem byla na kolonoskopii. Pan doktor i sestřičky byli velmi milí a profesionální. Byla jsem odeslána na podrobnější vyšetření do IKEMu. Pana doktora chválili za přesnou diagnostiku. Děkuji panu doktorovi Brandtlovi za pečlivost, se kterou se mi věnoval a vstřícný přístup všech v ordinaci.

MUDr. Zdeňka Lindnerová Jiný

Jedním slovem hrůza, chodím k p.doktorce asi 15 let a je to pořád stejný, absolutní lhostejnost, na otázky neodpoví, za minutu po napsání receptu jste venku. Recept na telefon neposílá, je nevrlá, žádná empatie. Žádanku na krev vám nedá hned, ale opět za nějakou dobu musíte si přijít a zase čekat.
    Posadí si vás daleko od stolu, má roušku aby se "nenakazila". Proč jsem to tak dlouho vydržela? Endokrinologů je málo a většinou vás nepřijmou. A nakonec jsem konzervativní a nerada něco měním, myslela jsem si že to jednou za půl roku vydržím, ale po dnešku toho mám dost. Telefony nezvedají a tak jsem si spletla termín a přijela zbytečně. Je mi 74 let, arogance sestry mě šokovala, proč si to pořádně nenapíšu atd.
    A tak konečně mám od dnešního dne, kdy pohár přetekl, nového endokrinologa, podle recenzí skvělého.

MUDr. Petr Brandtl Jiný

K panu doktorovi Brandtlovi jsem se dostal před lety s chronickým zánětem jícnu a refluxem. Po vyšetření a podrobném vysvětlení situace jsem měl před sebou dvě možnosti, každodenní užívání hrsti léků nebo změnu životního stylu spojenou s rehabilitací - nácvikem bráničního dýchání a pravidelným cvičením.
    Zvolil jsem druhou možnost, která je nepochybně náročnější. Za sebe však mohu říci, že po cca 4 letech jsem bez obtíží a nutnosti brát pravidelně léky.

Ještě jednou děkuji panu doktorovi za péči a hlavně za možnost volby.

Kontakt

Božkovská 2967/4, Praha 14100 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda