O nás

Naše ordinace praktického lékaře poskytuje kvalifikovanou odbornou péči v oboru všeobecné praktické lékařství. Služby jsou doplněné fyzioterapií a psychoterapií. Zrekonstruované prostory nabízejí příjemné prostředí, vybavené celou řadou diagnostických přístrojů s péčí profesionálního týmů lékařů a sester. Je umístěna na dobře dostupném místě v centru Dejvic.

Ordinujeme v ranních i odpoledních hodinách. Abychom šetřili Váš čas, umožňujeme objednání ke konkrétnímu lékaři na Vámi zvolenou dobu. Další úsporu času Vám nabízíme v podobě registrace online a "e-receptu". V čekárně ordinace pak můžete využít bezplatné připojení na internet (přes wifi).

Naše služby a lékařské konzultace poskytujeme v češtině, slovenštině, angličtině, italštině a částečně i ruštině.

Registrujeme nové pacienty všech zdravotních pojišťoven.

Ordinace je výukovým pracovištěm 1. lékařské fakulty UK v Praze. Zároveň je akreditovaná k výuce mladých praktických lékařů, a z toho důvodu je třeba počítat s tím, že dochází k pravidelné výměně mladých lékařů po získání atestace.

Podporujeme také různé charitativní projekty.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (5)

MUDr. Dana Konfrštová léčba akutních nemocí

Paní doktorka je lékařka tělem i duší, profesionální a současně velmi lidská a empatická. Důkladná, systematická.. ..prostě ideální lékař a výborný diagnostik.
    Škoda organizačních změn ze strany vedení, které mi připadají odlidštěné a diskriminující starší občany, kteří nejsou schopni pracovat se sestrou Emmy. Komunikace v případě akutních stavů mi připadá nedostatečná, troufám si říci, ne zcela profesionální - na webu je uvedeno, že má v akutních případech pacient kontaktovat pohotovost... Snad se to časem zlepší!
    I přes tato úskalí jsem z péče paní doktorky a z pěkného prostředí nadšená.

MUDr. Dana Konfrštová léčba akutních nemocí

Úžasná paní doktorka, jsem ráda ze jsem tolik let u vás. Škoda že nejste v ordinaci častěji, uvažovala jsem i o změně střediska, neboť poslední rok jsme se k vám už nedostala.
    Děkuji za Vaši důkladnou péči.

MUDr. Dana Konfrštová Jiný

Paní doktorka je jedna z nejlepších a nejmilejších s jakou jsem se kdy setkala.Je velmi ochotna jakýkoli zdravotní problém ihned řešit a vysvĕtlit a snaží se pomoci.Takových lékařu je velmi málo.Eva Soukup Wolf

MUDr. Adriana Youngová Jiný

Předražené služby nad rámec pojišťovny.Předoperační vyšetření 2000 Kč bez EKG a odběru krve.
    V minulosti jsem kvůli špatnému naplánování vyšetření jsem dlouho plánovanou operaci nestihnul.
    Lékařskou zprávu, kterou jsem osobně odnesl na recepci po týdnu nemohou nalézt.
    Každou chvíli Vás má jiný doktor.
    Do ordinace přijde pacient hlásí nejsem objednán mám horečku a bolest v krku(možný Covid) posadí ho mezi ostatní pacienty.
    Komunikují dnes již výhradně přes virtuální sestru emmy.
    Zanecháte vzkaz s prosbou o seznámení se s výsledky nikdo se neozve zpátky.
    Nedoporučuji!!!!

MUDr. Dana Konfrštová

Paní doktorka je úžasná! O pacienta má opravdu zájem, vyslechne, vše vysvětlí, je pečlivá a nic nezanedbá. K tomu je moc milá, lidská a chápavá.

Kontakt

Vítězné náměstí 10/829 (2. patro), Praha 16000 Zobrazit v Goole Maps