Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (12)

MUDr. Kateřina Bláhová Jiný

Při začátku těhotenství nebyla moje doktorka k dispozici, sestry mě objednaly k této doktorce. Velmi nepříjemná, řekla něco ve smyslu, proč tam otravuji, když mám svoji doktorku. Naprosto neempatická, nic mi neřekla. Jen suše oznámila, jaký jsem týden. Hrozná zkušenost, kdyby to bylo moje první těhotenství tak odcházím s brekem.

MUDr. Michaela Mikešová-Klímková Jiný

Nejlepší lékařka co znám!!! Upřímná, milá, snaží se pomoci, poradit, povzbudit! Má individuální a citlivý přístup!!!! Plně ji důvěřuji a moc bych přála každému, aby našel tak úžasného člověka ve svém lékaři jako já!!!!!

MUDr. Michaela Mikešová-Klímková Jiný

Chodim k pani doktorce uz nekolik let a vzdycky jsem byla spokojena. Do konce diky nej uz se neboim navstev na ginekology :)

MUDr. Kateřina Bláhová Jiný

Paní doktorka je velmi milá a ochotná. Zajímá se, na co se zeptám, to mi vysvětlí, vždy se ptá, jak se mám, jak mi je a pamatujte si vše, o čem hovoříme. V těhotenství mi poskytuje všechny potřebné informace ohledně vyšetření, registrace v porodnici, atd.

Příjemná a profesionální žena.

MUDr. Kateřina Bláhová Jiný

Paní doktorka je velice milá. Dnes jsem u ní byla poprvé a jsem nadšená. Vše mi vysvětlila, rozhodně byl prostor pro mé otázky, ochotně se mnou komunikovala. Při vyšetření mi i ukazovala ultrazvuk a vysvětlovala, co je na něm vidět. Rozhodně doporučuji. Sestřičky na recepci byly obě také velice milé a vše vysvětlily. Velkou výhodu vidím také v tom,, že jsem šla na řadu přesně v čas, kdy jsem byla objednaná.

MUDr. Michaela Mikešová-Klímková Jiný

Skvělá paní doktorka, chodím k ní už několik let. Díky ní jsem těhotenství prožila naprosto bez obav. Vše vysvětlí, snaží se pomoci, je profesionální, moc milá a vstřícná.

MUDr. Pavel Čech

Upřímně děkuji panu doktorovi za zdařilou operaci léze menisku. Přišla jsem do jeho ambulance po uklouznutí na schodech po 2 měsících kulhání s bolestí a špatnou hybností kolene s přesvědčením, že „to chce jen klid a pak rozchodit“. Pan doktor mě obratem vyvedl z omylu a po několika přesných pohybech s mým kolenem prohlásil, že mám učebnicový příklad léze menisku a že jsem si už pěkně poškodila standard chůze. Měla jsem štěstí, že mi byl schopen nabídnout brzký termín artroskopického zákroku v nemocnici v Říčanech. Pan doktor je ve svém oboru profík a rozhodně mu sluší úsměv!

MUDr. Arnošt Novák Kontrola miomu

Nedoporucuji. Pan doktor ze stredoveku. Neni jasne, co dela v tomto modernim zarizeni. Podle nej miom 18 mm ani nemusi se kontrolovat. Protoze gdysi, gdyz nebyl ultrazvuk, pulka zen z takovymi behali, a ani o tom nevedeli.

MUDr. Michaela Mikešová-Klímková

K paní doktorce jsem chodila ráda a byla jsem přesvědčena, že jsem v dobrých rukou. Bohužel mě zklamala ve chvíli, kdy jsem ji potřebovala nejvíce. Jsem onkologická pacientka a paní doktorka mě při nálezu nebyla ochotná pomoci s dalším postupem, kam se mám objednat a co dál dělat. Pospíchala domů, neuklidnila a celkově ještě víc vyděsila. Nakonec jsem si musela zajistit péči v jiné gynekologické ordinaci, kde se okamžitě zjistilo, že nález není nijak ohrožující, jak jsem byla přesvědčena.

MUDr. Michaela Mikešová-Klímková Standardní prohlídka

K paní doktorce chodím už snad více než 5 let a její péči mohu jen doporučit. Jsem dost problematický pacient (můj problém jsme řešily cca 4) a paní doktorka byla vždy vnímavá, vstřícná, velmi milá a především odborník. Veškeré podrobnosti o mém stavu konzultovala s dalšími kolegy v jiných zařízeních a vše bylo v naprostém pořádku, stejně jako jsem teď já. Moc děkuji za takové lékaře! :)

Kontakt

Americká 42, Praha 12000 Zobrazit v Goole Maps