Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

USILUJEME O TO, ABYCHOM VÁM POSKYTLI NEJLEPŠÍ DIAGNOSTIKU A LÉČBU NEUROLOGICKÝCH ONEMOCNĚNÍ V PŘÍJEMNÉM PROSTŘEDÍ A S POCHOPENÍM PRO VAŠE OBTÍŽE. NIKOLIV PROSPĚCH, ALE VŮLE NEMOCNÉHO JE PRO LÉKAŘE NEJVYŠŠÍM PŘÍKAZEM.

NAŠE PRACOVIŠTĚ VÁM GARANTUJE
PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ VE SHODĚ S NEJNOVĚJŠÍMI POZNATKY V MEDICÍNĚ
OŠETŘENÍ V ČASE, NA KTERÝ JSTE SE OBJEDNALI, U NÁS NEČEKÁTE
PLNOU INFORMOVANOST, PODROBNÉ VYSVĚTLENÍ POSTUPU DIAGNOSTIKY A LÉČBY
LIDSKÝ PŘÍSTUP, EMPATII

O centru pro léčbu bolesti hlavy

Hlavní zaměření:
A. diagnostika a terapie bolestí hlavy ( migréna, tenzní bolesti hlavy,sekundární bolesti hlavy, chronické bolesti hlavy dlouhodobě neléčené anebo špatně léčitelné) s využitím nejmodernějších postupů v diagnostice a terapii- využití botulotoxinu a stimulace okcipitálního nervu. Možnosti zajištění akupunktury, rehabilitace, psychologického vyšetření.
B. všeobecná neurologická ambulance: cévní mozková příhoda, roztroušená skleróza mozkomíšní, epilepsie, Parkinsonova choroba, Alzheimerova demence, polyneuropatie, onemocnění páteře a další neurologická onemocnění. Provádíme ultrazvukové vyšetření, zajistíme EEG a EMG vyšetření.

Ordinační hodiny:
pondělí 8 - 11h
čtvrtek 7:30 -15:30h
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (7)

MUDr. David Doležil diagnostické vyšetření

K panu doktorovi jsme jeli s manželem pro ověření diagnózy, kterou nám (jak se ukázalo) náš neurolog stanovil špatně. Pan doktor je velice vstřícný, pečlivý a má lidský přístup. Vřele doporučuji. Díky němu se manžel dostal do centra pro parkinsonovu chorubu a mohl začít s léčbou.

MUDr. David Doležil diagnostické vyšetření

Poslední 3 roky jsem řešil bolest hlavy, které nabírala postupně
    na síle včetně únavy. Poslední půlrok byl už nejhorší, kdy jsem byl nucen
    navštívit doktory specialisty a hledal pomoc, první neurolog mi provedl
    veškerá vyšetření EEG včetně magnetické rezonance, vše v pořádku. Jelikož bolesti
    nabírali ještě více na síle a vícekrát se opakovali, navštívil jsem ještě
    další specialisty. Ať už to byl oční specialista nebo rehabilitační specialista,
    vždy mi naznačili, že se může jednat o neurologické onemocnění.
    Nakonec jsem navštívil ještě dalšího druhého neurologa, kteří mi moc nepomohl. Byl jsem
    považován simulanta a zralý tak na psychiatrii. Původní neurolog mi nakonec sdělil
    skoro to samé, s velkou nedůvěrou mě též spíše považoval za simulanta. Už jsem přestal
    doufat, že najdu pomoc. Každý den byl už jen přežitek.
    Pak jsem na internetu našel stránky neurologa specialisty pana doktora Doležila.
    Jelikož mě zaujal svým vystupováním a vysvětlováním, které se týkalo
    i mých zdravotních potíží, neváhal jsem pana doktora kontaktovat. Byla to poslední moje
    naděje. Stále jsem to nechtěl vzdát a chtěl jsem proti bolestem a únavě bojovat.
    Pana doktora jsem navštívil, vyplnil pár dotazníků. S údivem, jaký má pan doktor
    profesionální přístup k pacientům, vstřícné jednání a naslouchání, jsem se konečně
    dozvěděl, co mi je a v čem je problém. Nakonec se z toho vyklubala migréna. V listopadu
    to bude rok, co mě má pan doktor Doležil pod kontrolou. Nemůžu si pana doktora vynachválit,
    protože se mi postupně vrátili síly něco dělat a tvořit. Už nejsem tak vyčerpaný, bolesti
    jsou mírnější a nejsou tak časté. Velký plus u pana doktora je, že se s Vámi dokáže
    na toto téma normálně bavit. Máte tak lepší možnost se s touto nemocí sžít. Víte,
    co můžete od této nemoci očekávat. Jsem rád, že jsem pana doktora Doležila poznal, moc
    mi pomáhá a moc si toho vážím.

MUDr. David Doležil Frekventni migréna s aurou

Přibližně po 3 letech stále se stupňující migrény,kdy jsem navštívil mnoho lékařů a bohužel se neobešel i několikrát v týdnu po návštěvách nemocnic,kapačky silné léky které pomohly max ten den.Navic při záchvatech migrény jsem přestal pociťovat levou část těla.Nakonec jsem se náhodou dostal k panu doktorovi Doležilovi který měl a stále ma vice než vstřícný a hlavně lidský přístup.Dokázal vyslechnout a to nejdůležitější dokázal diagnostikovat a pomoci.Diky panu doktorovi Doležilovi a jeho léčbě začínám konečně žít plnohodnotný život.Migrény mivam sporadicky a dokážu je utlumit na minimum diky lékům a péči kterou mi poskytl.

MUDr. David Doležil migréna

Ordinaci pana doktora jsem navštívila zhruba před rokem z důvodu chronické migrény. Můj stav už byl natolik těžký, že jsem nevěděla jak dál. Pět dní v týdnu jsem téměř nebyla schopna nic dělat. Předtím jsem navštívila spoustu lékařů, ovšem bez většího úspěchu. Pak se mi naskytla možnost navštívit ordinaci pana doktora Doležila, byla to taková má poslední naděje. Pan doktor je velmi vstřícný a ochotný lékař. Po necelém roce léčby se vracím zpátky do běžného života. Mám radost, že mohu normálně fungovat. Migrény přicházejí už jen zřídka a jsou slabé. Všem, kteří mají podobné problémy a migréna jim ztrpčuje život, vřele doporučuji návštěvu u pana doktora Doležila.

MUDr. David Doležil

Od 6. let trpím migrénou a lékařů jsem zažila mnoho, už jsem ztratila i naději, že bude líp.. Neříkám, že pan doktor mávl proutkem a bylo po všem, ale velmi mi pomohl, je mi o dost lépe.. Pan doktor je nejlepší, jakého jsem kdy potkala, je milý, hodný, empatický, chápavý, stále s úsměvem, velmi inteligentní a vážně (ale vážně) kapacita, ... můžu jedině doporučit (vždy a všem)..

Ivana Wurstová

Před 2 lety jsem byla nucena paní doktorku navštívit pro velké bolesti zad,s propagací do levé nohy. Paní doktorka mi na záda koukla,pak poklepala do kolen a její diagnosa svalová dysbalance. Napsala léky na bolest a poslala mě domů.Protože ani po dalším měsíci bolesti neustoupily,musela jsem ambulanci navštívit znovu.Paní doktorka byla hodně nepříjemná a ptala se mě,co po ní chci.Že ona mi nemůže dát nic jiného,než léky nebo obstřik. Žádný rentgen, žádné CT ani magnetická.Pak mi rukou poklepala na břicho a zeptala se mě,jestli si myslím,že mě zbaví mého špeku.To už byl vrchol.Takové jednání jsem od lékaře ještě nezažila.Po dalším měsíci bolestí jsem navštívila jiného lékaře,který mě automaticky poslal na magnetickou resonanci,kde mi zjistili výhřez ploténky. Přesná diagnoza byla:osteochondrosa L4/5 , pri.stenosa durálního vaku se sekundární stenosou a kompresí v L4/5 na 4,9 mm. Takže velké díky za bolesti paní lékařko. Vás už nikdy :(

MUDr. David Doležil

Pana doktora mohu jen doporučit. Po mnoha návštěvách všech možných doktorů jako jediný dokázal poznat, co mojí nemoc způsobuje, vše mi vysvětlil a nasadil účinnou léčbu. Oceňuji jeho vstřícnost, empatii a lidský přístup. Skvělý lékař.

Kontakt

Budečská 33, Praha 120 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda
Masarykovo náměstí 58/36, Říčany 251 01 Zobrazit v Goole Maps