Umístění: Poliklinika Žďár nad Sázavou

Od paní doktorky jsem odešla jinam. Její styl léčby mi absolutně nevyhovoval a když opravdu nastal velký problém, nebyla schopna ho řešit jinak než homeopatiky, která vůbec nepomáhala. Rok mi pak trvalo než mi jinde dali do pořádku imunitu, kterou jsem měla už na kriticky nízké úrovni.

Paní doktorka je výborná lékařka!!! Vždy mi pomohla, že se musí někdy čekat? To je snad u každého lékaře, který se snaží svým pacientům důkladně věnovat. A že, jak zde někteří psali, nenapíše lék o který si člověk řekne??? No nejste v obchodě u pultu na salám. Vždy se sanží najít vhodnou alternativu léčby. Velmi ocňuji její lidský přístup a profesionalitu!!! A sestřička je taky skvělá. Hedvika F.

Na běžné nachlazení dobrá doktorka, v opačném případě nemám dobré zkušenosti. V některých případech zůstává až rozum stát, co je schopná předepsat a nebo právě nepředepsat za léčbu a po zhoršení stavu klidně až o 100%, se tomu strašně diví.
Sestra u paní doktorky velice ochotná a milá. Věra N.

Asi chodím k jiné "Vávrové". Nikdy jsem nemusela čekat dvě hodiny (snad jen v přeplněné čekárně v období chřipek) a nikdy jsem neodcházela po pěti minutách. Vždy má na mě dost času a vždy se mi věnuje. Každý problém podrobně řeší.

vynikající lekař i člověk

Ano,paní doktorka má pro všechny dosti času.Jen ne pro mě.Po letech jsem ji navštvila a bylo mi opravdu zle a odcházela jsem po dvou hodinách strávených v čekárně a pěti minutách v ordinaci jako největší simulant světa.Bez léků,s podivným komentářem.Přešla jsem k jinému lékaři,který sice není taková kapacita jako paní doktorka,ale léčí.Alespoň mě.

Pani doktorka je velice milá a vstřícná. Pacienta vyslechne a vždy dobře poradí i pomůže. Nikdy jsem s ní neměl jediný problém. A to, že Vám poradí pro léčbu použít homepatika je pro Vás velké plus. Pokud se homeopatika užívají, tak jak se má, fungují stejně jako klasické léky. Já mohu paní doktorku vřele doporučit.

strašně příjemná doktorka. Vždycky se snaží pomoct.

Paní dokrorka je velmi příjemná, snaží se vyslechnout a poradit. Nikdy nemáte pocit že obtěžujete, ba naopak má na každého dost času. Homeopatika nevnucuje, ale nabízí jako alternativu. Je na pacientovi kterou možnost zvolí. Nikdy se mi nestalo že bych odešla nespokojena s poskytnutou péčí.

Paní doktorka vám vnucuje homeopatika, přijdete že je vám hůř, naordinuje další homeopatika,pak už musíte na pohotovost, protože je za 5 minut 12 !