Odhadovaná doba odpovědi:

Psychologické konzultace - dlouhodobá péče/hodina • Od 500 Kč +3 Více

Psychologické konzultace/hodina • Od 700 Kč

Psychologické vyšetření

Zhotovení znaleckého posudku

Poskytuji psychologické poradenství pro dospělé i děti a diagnostiku, jako akreditovaný dopravní psycholog nabízím dopravně psychologická vyšetření, d...

Ukončené školy

• Čeština

Od 500 Kč

Od 700 Kč

Umístění: Vyšetření pro řidiče Běžný termín

Profesionální přístup ke klientovi. Velmi příjemné, osobní a pozitivní jednání. Snaha pomoci při hledání a řešení problémů. Služby rozhodně doporučuji!

Profesionál ve svém oboru. Přímý, jasný a čistý přístup, snaha pomoci, upřímnost bez alibismu. Díky psycholožce Zdeně Vařenkové jsem opět našla svoji ztracenou cestu, objektivní náhled na věc, nadhled, sebehodnotu a sebelásku. Děkuji, že jí mám :)

Umístění: Vyšetření pro řidiče psychologické konzultace - dlouhodobá péče/hodina

Jako letitá klientka paní magistry mohu vyjádřit mou naprostou spokojenost. Zejména oceňuji, že spolu mluvíme upřímně a řešíme problémy. Jejího názoru si opravdu vážím, dokážu ho přijmout a to mě v životě posunulo dál. Velice příjemně se s ní hovoří, i o nepříjemných věcech a oceňuji její nadhled a zkušenosti.

Velmi vstřícný přístup. Ochota řešit problémy s následnou možností konzultace v průběhu řešení.

Díky profesionalitě a osobní podpoře paní Mgr. Vařenkové jsem se dokázala smířit se skutečností , pochopila jsem souvislosti a našla v sobě sílu se postavit, bojovat a žít svůj úžasný život plný radosti a štěstí z mého syna. Čeká nás ještě dlouhá cesta, ale teď už vím, kam se obrátit v případě „horších dnů“ a vím, že i díky tomu jsem teď silnější a chytřejší. Moc Vám tímto děkuji ! Za vše!

Na paní Mgr. Vařenkovou jsme dostali doporučení. Delší dobu naši rodinu dusily partnerské problémy a nejhorší na tom celém bylo, že to začal vnímat i náš dvouletý syn. Takže jsme oba s partnerem souhlasili s odbornou pomocí...a jsem za to vděčná! Pomalu se "to" celé dává zpátky dohromady a cítím, že to bude dobré :-) Paní Mgr. Vařenkovou mohu jen doporučit, je to charizmatická žena s příjemným vystupováním a odborník s dlouholetou praxí.

Paní Mgr. Vařenku doporučuji z důvodu profesionálního přístupu a velice příjemného vystupování. Pomohla nám jak s dcerou tak v rodinné terapii. Je to osoba, které si velice vážím a doporučuji jako odborníka na správném místě!!!

Ukončené školy

• Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, Praha