VFN
Karlovo náměstí, Praha 2, Praha

Zobrazit ostatní profily endokrinologů v okolí

Umístění: VFN Jiný

Kdybych mohla, dala bych 10 hvězdiček. Paní docentka je špička v oboru a udržela si lidský přístup. V mých diagnozách nikdy nepochybila a díky jejím radám se mi po letech snažení narodilo zdravé miminko. Jediné, co si neumím představit, co bude až odejde do zaslouženého důchodu. Přála bych si, aby byli všichni lékaři jako paní docentka.

Umístění: VFN Jiný

Chcete-li poradu od odbornika-spicky v oboru endokrinologie, musite mit trpelivost. E-mailova porada je u pani doktorky vyborne reseni. Predepise recepty, zadanku na krev atd. pres email, necha na recepci a nemusite na nic cekat. Pani doktorku nesmirne obdivujeme a doporucujeme.

Mám s paní docentkou samé dobré zkušenosti. Léčím se u ní už 11 let a vždy se mi maximálně věnovala. V čekárně jsem vždy strávila maximálně něco přes hodinu. Je velmi milá,ochotná a vstřícná, skvělá profesionálka. Obdivuji její obrovské pracovní nasazení a lásku ke své práci.

Bohužel musím potvrdit níže uvedená negativní hodnocení. Docentka Límanová asi je špička ve svém oboru, ale než se k ní dostanete opravdu prosedíte v čekárně i 4 hodiny, ač jste objednaní a v ordinaci strávíte 4 minuty konzultací s mediky a pak 2 minuty rozhovoru doktorky s mediky o vás, toť vše. Hlavně se doktorky na nic neptejte, budete zdržovat a stalo se mi i že mě odkázala na sestru, že mi to vysvětlí !!! Teď tam jdu v květnu znovu - po půlročním objednání, zkusím nesouhlasit s přítomností mediků, na to mám právo. Kdo nechcete tvrdnout v čekárně, můžete si i s doktorkou dopisovat o svém zdravotním stavu, ve finále se dozvíte víc než na místě :))

liman@vfn.cz

S paní doktorkou jsem měla dříve dobré zkušenosti - bohužel mohu nyní konstatovat pravý opak. Má velmi omezenou ordinační dobu, více pacientů než zvládá k tomu stážisty lékaře, studenty mediky - kteří se účastní konzultací jejích pacientů. Po takové kontrole mám vždy pocit, že jsem u ní v ordinaci navíc, mluví o mě ne se mnou, ale s mediky nebo lékaři. Navíc člověk ztrácí pocit soukromí. Kontroly nejsou u ní diskrétní. Stalo se mi, že během chvíle strávené u ní měla 2 telefonické hovory, nebo nahlédla sestra a řekla ji, že v čekárně je prominentní pacient. Pokud pacient zabírá učebnicově ns léčbu - jde to, ale běda pokud nesnáší dávky hormonů, jí naordinované. Odmítá snížit dávky léků i když jsou výsledky v normě a není nutné trpět předávkováním - to je poté protivná a vzteklá. V objednaný čas se pacient dostane málokdy na řadu. Většinou se musí počítat s prodlevou 1-2 hodiny.

Paní doktorka je snad profesionál ve svém oboru. Má ale více pacientů, než může zvládat.Objednací lhůty jsou min. 3 měsíce předem, kontroly po roce.
VIP pacienti chodí rovnou do ordinace, ostatní, byť objednaní, čekají i 4 (!!!!) hodiny. To se mi stalo opakovaně. Po dlouhém čekání jsem pobyla v ordinaci 4 minuty, z toho 2 minuty paní doktorka s někým telefonovala. Nedoporučuji.

S paní docentkou nemám dobré zkušenosti. Byla jsem 2x předávkována hormonem štítné žálázy - MUDr. Marunová + MUDr. Holub. Když mne v tomto stavu přivedli i k paní docentce, stále opakovala: "... váš předchozí stav mne nezajímá, zajímá mne nynější stav ".... a doporučila i nadále užívat nepřiměřené dávky hormonu. Po konzultaci s prof. Stárkou jsem hormony vysadila a tak mohu opět chodit do práce a starat se o mou dceru ...

K paní docentce chodím již několik let a moc mi pomohla, je to špička v oboru endokrinologie, vždy je vstřícná, vysvětlí, pomůže, vyslechne, pomůže. Doporučuji.

Pani docentka je opravdovy profesional ve svem oboru. Po predchozich zkusenostech, kdy mi byla doporucena interupce z duvodu vysoke hladiny hormonu stitne zlazi, me ujistila ze se vse muze vyresit praskami a celkove me uklidnila.