Zobrazit ostatní profily gastroenterologů v okolí

Umístění: Gastroenterologická ambulance s.r.o. Jiný

Pani doktorka Komárková aj sestrička boli veľmi milé, citlivé, a profesionálne, takže aj vyšetrenie ako kolonoskopia sa vďaka nim dalo vydržať.

Umístění: Gastroenterologická ambulance s.r.o. Jiný

Byla jsem akutně u paní doktorky kvůli problému s jícnem. Paní doktorka mě diagnostikovala a druhý den pozvala na vyšetření.
To proběhlo naprosto bezbolestně, díky injekci si vůbec nic nepamatuji (pouze zakašlání při zavedení a vydělávání).
Doporučuji , paní doktorku i sestřičku.

Umístění: Gastroenterologická ambulance s.r.o. Jiný

Paní doktorky se, kterými jsem měla tu čest měly touhu mi pomoct a analyzovat mé problémy. Avšak většinu návštěvy člověk stráví čekáním v čekárně a v ordinaci u lékaře sleduje akorát ťukání do počítače. Mám velmi dobrou zkušenost s jednou sestrou - velmi, milá a povzbuzuje i při nepříjemných zákrocích. Bohužel druhá kolegyně předvedla pravý opak, křičela na mě po telefonu, byla opravdu nepříjemná už při přijímání k zákroku. Opravdu nehezká vizitka. Jinak s provedením zákroku jsem byla spokojená, díky anestezii snesitelné a milá sestřička tomu dost pomohla.

Umístění: Gastroenterologická ambulance s.r.o. Jiný

Dobrá nálada, vstřícné jednání a navození dobré atmosféry i během zákroku. Trpělivá konzultace zákroku i průvodních symptomů. Vysoká profesionalita přináší i dlouhé objednací doby, cca 2 měsíce v mém případě.

Naprosto perfektní přístup všech lidí v ordinaci,pohodovaá atmosféra ,která odlehčí nepříjemné vyšetření kolonoskopie,příště přijdu naprosto v klidu a bez nervů,děkuji Vám Syrovátka Jan

1. 8. 2016 jsem absolvovala kolonoskopické vyšetření v ordinaci MUDr. Komárkové. K vyšetření jsem šla s obavami, jak bude "bolestivé" a samozřejmě i s napětím, jaký bude výsledek vyšetření. Velice si vážím profesionálního, erudovaného a velmi citlivého přístupu jak paní doktorky, tak zdravotní sestry, Jejich zásluhou proběhlo bez komplikací. a s minimálním pocitem bolesti. Těm, kteří mají kolonoskopické vyšetření podstoupit, doporučuji se objednat do ordinaci MUDr. Komárkové. Eva Vlahovičová

Dnes jsem podstoupila kolonoskopické vyšetření. Musela jsem vypít 4 litrů Fortransu, trochu sladké pití , dáse to. Byla jsem už měsíc předem strachy bez sebe, jednak ze zákroku a jednak z výsledku. Díky paní doktorce i sestřičce s naprosto laskavým přístupem a úsměvem, jsem tento výkon překonala v pohodě a to díky i rajskému plynu za 400Kč. Asi 2 x to bylo mirne neprijemne, ale vubec nic dramatickeho, stačí masírovat břicho. Děkuji

Paní doktorka je velmi příjemná, snaží se přijít na kloub mé nemoci jater. Jedna věc mě zarazila, tvrdila mi, že nemoc způsobuje alkohol a dál to řešit nechtěla, až jsem jí to několikrát zopakovala, že nejsem alkoholik, tak začala řešit můj problém. Odebráním krve na všelijaké možnosti onemocnění i odesláním k dalšímu odborníkovi. Bohužel zatím bezvýsledně, ale věřím, že budeme hledat dál. Co se sester týče, jsou tam 2. Jedna z nich je dost nepříjemná.

Já jsem velmi spokojen. Pani doktorka mně pomohla ,pomáhá a věřím že ještě pomúže. Cením si také místnosti na převlíkání s toaletou co je pro nás nemocné velmi důležite.

Ze začátku byla paní doktorka skvělá. Udělala potřebná vyšetření a nasadila léčbu. Jen že když léčba nezabírala a já navštívila paní doktorku s tím, zda bych nemohla dostat jiné léky, že mi tyto nezabírají, byla jsem označená za simulanta a další pomoci se mi nedostavilo. K sestře nemám výhrady, ta byla skvělá. Hrozná je také čekací doba. I když jste objednaní, čekáte v čekárně třeba 3 hodiny !!