Zdenka Dolejší, praktický lékař České Budějovice

Zdenka Dolejší

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy

• 30 ledna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Přestěhoval jsem se do ČB a byl jsem včera u paní doktorky poprvé. Paní doktorka je úžasná, víc než stoprocentní. Totéž platí i o sestřičce.

• 29 září 2014

Hodnocení: Velmi slabý

čekání hodinu i bdvě někdy se navás nedostane ani řada i když ste v čekárně upně sami jelikož doktorka bere obědnané ale nike není napsáno že k doktorovi můžete jenom obědnaný navíc pokud vám bude zle a nebudete obědnaný máte smůlu nikoho to zajmat nebude . Doktorka si 15 minut povídá se sestrou o tom kde zjevně byli na výletě nebo co... kdybi místo kecání vás rači vzala poté je tam pacient s kterým se zde vykecává dalších 15 min . a tak jeto furt dokola zjevně kdybi ste v čekárně omdleli tak vám řekne že nejste obědnaný jeto směšné to sem nikde u praktického lékaře nezažila...... jeto vždy to samé!!!!!! Navíc sem si tentokrát šla pouze pro razítko ale sestra velmi nepřijemná mi řekla že musím počkat naco ?? v prázdnej čekárně... ale je zajmavé že když sem potřebovala potvrzení do školy nebo potravinářskej průkaz taqk mě nepotřebovala ani vidět... docela zajmavé ne ?? takže s potravinama může asi dělat každej i kdybich byla nfekční. Ale razítko je velmi složité.. Po hodině a půl sem poprosila sestru žesi odběhnu vedle a že přijdu ve třičtvrtě na 3 a sestra mi řekla žeto už mě neveme tak snad mají pracovní dobu do 15 hodin aspon to maj napsané. Navíc před rokem a půl lékařka pouze po telefonu oznámila že sem vážně nemocná žádný porozumění nic jen tona mě vyhrkla do telefonu ...coje toto za jednání!! Aspon si mě měla zavolat k sobě a poté mito v ordinaci oznámit ... mě přišlo tenkrát že semi zhroutil svět... podle mě je neprofesionální a joo je dobrá když od níí nic nežádáte nebo se obědnáte aby ste si popovídali a milá docela je ale kdo jíí oto stojí!!!!!!!!!!! stejně se na řadu nedostanete

• 24 dubna 2014

Hodnocení: Velmi slabý

Chápu, že "paní doktorka" má náročnou pracovní dobu, ale ordinační hodiny by mohla dodržovat a nechodit do ordinace o půl až hodinu později. U pracujících lidí to způsobuje komplikace v zaměstnání. I když se objednáte na učitou hodinu, stejně čekáte. Pokud jí omarodí sestra neváhá si přivést jako sestru svojí dceru - nepříjemná blondýna, která je příjemná jak šťovík a troufám si říct, že o zdravotnictví toho příliš neví. Na vše předepisuje antibiotika a po srovnání s jinými doktory - nemá ponětí, co komu je. Hlavní je, že při každé návštěvě i když chcete jednou za 3 roky jen preventivní prohlídku - (s otázkou a proč ji chcete????) inkasuje a to i v případě, že si přijdete pro výsledky - celkem 4x, příp. pro další žádanku na další rozbor krve - 3x....že je vše ok. Navštěvují lékaře jen v preventivních či nutných případech a když jsem usoudila, že dál platit za každou "nezbytnou" návštěvu nechci, tak mi po telefonu sestra skoro vyhrožovala, jak jsem si dovolila změnit lékaře. Holt, o peníze méně.

• 11 února 2014

Hodnocení: Velmi slabý

U paní doktorky jsem již třetí rok a s každou další návštěvou jsem více a více nespokojená a hledám si nového obvodního lékaře. Již před dvěma lety mě poslala na rentgen kvůli křivým zádům, po obdržení výsledků mě vyděsila tím, že stav mojí páteře je strašný, že mám vrozenou vadu a poslala mě na kliniku do Brna. V Brně mi s klidem řekli, že vadu sice mám, ale naprosto nepatrnou a že nechápou, proč mě paní doktorka děsila tak náročnou operací, která u mě nemá nejmenší opodstatnění... A od té doby mám takovýhle zážitků víc než dost, jen během minulého roku, mě s podobnými přehnanými výroky vyděsila nejméně 4x a poslala ke specialistům, kteří občas ani nechápou, co u nich dělám a když jí přinesu zprávu, tak nedbá na to, co je v nich napsáno a trvá si na svém, můj, nebo alespoň názor těch odborníků jí nezajímá.. A zrovna dnes jsem k ní šla (vlastně pořád nevím co mi je) s tím, že mám asi chřipku.. Po tom co se mi podívala do krku mi začala psát recept na antibiotika se slovy "To víte, to paralenem nevyléčíte" a o ani né 5 minut déle recept uklidila a řekla mi at beru 3x denně paralen a přijdu za tři dny na kontrolu.. To už mi prostě rozum nebere.. Nikomu bych již paní doktorku nedoporučila.

• 3 června 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Na doporučení jsem přešel k p. doktorce od jiného praktické lékaře. Nejenže jsem velice spokojen, nedá se to vůbec srovnat s předchozím lékařem. Ochota, milý přístup a profesionální jednání. Jsem rád, že jsem u p. doktorky a přeji jí, aby měla čím dál tím méně nespokojených pacientů. Je samozřejmé, že každý se nemůže zavděčit každému.

• 9 listopadu 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

S pani doktorkou jsem velice spokojená. Nejen že její přístup k pacientům je profesionální,ale nikdy nic nezanedbá a vždy se snaží co nejlépe pomoc. Doporučuji

• 6 dubna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

K paní doktorce choďím ,už několik let a jsem nadmíru spokojená.Je pravdou,že kolikrát tam bylo narváno,ale co se zavedli doplatky,tak tomu již není.Je vidět,že k ní spíš chodily babči si poztěžovat.Ale nikoho neodmítla a vždy vyšetřila.Naopak bych řekla,že o své pacienty má velký zájem.... Nikdy jsem se nesetkala ,aby zapoměla mou diagnozu,naopak i injekce si pamatuje velmi dobře a má přehled co kdo potřebuje.Vždy Vás raději někam pošle ,než aby něco zanedbala a poradí. A sestřička? Dříve tam byl záskok za tu naší,taková nepříjemná, suverení ,mladá káča ,ovšem co se vrátila ta původní,tak je vše ok. Milá, vstřícná a šikovná. Já rozhodně můžu doporučit!!!! Matašovská

• 30 září 2010

Hodnocení: Velmi slabý

U paní doktorky jste vždy jako nový pacient. Vždy Vás přivítá se slovy „tak co Vás trápí“. I když jste u ní byly před jedním dnem. Paní doktorka nemá žádné povědomí o svých pacientech. Vždy začíná od začátku, což vede k neustálému objednávání na nové termíny. Nebo k dělání vyšetření, která nejsou zapotřebí. Jedna zkušenost za všechny. Osobně jsem k ní zašel, abych se objednal na udělání důležitého vyšetření (první návštěva). Když jsem přišel v předem určený den (druhá návštěva), o ničem nevěděla a přeobjednala mě na další týden (třetí návštěva). Ten další týden už ani nevěděl, že jsem měl přijít. Musel jsem čekat, i když jsem měl od nich kartičku s konkrétním časem. Prý jsem měl přijít jen na odběry, a že se domluvíme, kdy uděláme to samotné vyšetření (čtvrtá návštěva). Díky bohu už nezjistí, co mělo následovat. Bohužel pro mě, to vyšetření jsem nedostal. To přece normálně pracující člověk nemůže vydržet. Chci říct, pokud má paní doktorka více pacientů, pak je logické, že jim nemůže dát takovou péči, jakou si zaslouží.

• 7 září 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Chtěl bych jen reagovat na negativní názory ostatních pacientů. Myslím si, že v dnešní době je dobré mít svého dobrého doktora. Někteří hodnotí podle vzhledu a dle toho jak se kdo usměje, ano patří to k tomu, ale ne vždy se dá podle toho hodnotit charakter a odbornost svého lékaře. Paní doktorku znám už nějaký ten pátek nejsem člověk ,,zatím" co ji navštěvuje častěji. Jsou situace kdy návštěvy u lékaře jsou nevyhnutelné. Paní doktorka je na svém místě má odbornosti tolik, že se vám ani nezdá, pokud si není jista nestydí se nás poslat k ostatním kolegům než aby něco zanedbala. Byl jsem svědkem toho kdy pacienti jsou nespokojení a v čekárně nadávají nebo se rozčilujou, že je zase někam posílá. Co vlastně chcete?? Je to jen člověk a má nárok taky na svůj názor a myslím si že ho má dost odborně podloženej. A pokud se Vám to nelíbí tak...!!!! Je vidět že ti co psali negativa tak jim bylo opravdu ho.. a zneužívaj a zbytečně zatěžujou lákařku s blbostma. Nedivte se když má za den 40 pacientů a jen se stěžujou na hovadiny a pak ten 41 má opravdu problémy a trochu to schytá. Nedivím se, ale dokáže pomoct a nebojí se šahnout i po nejodbornějšímu výkonu nebo ho k někomu poslat. A že přichází do ordinace s požděním, sahně te si na srdce kdo z nás je v tomto směru 100%. Paní doktorce držím palce a doufám, že si z negativních zpráv nic nedělá.. Nemaj na její odbornost žádnou váhu.Přeju jí hodně spokojených pacientů a méně těch co tomu nerozumí

• 10 června 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

pani doktorka se mi vždy plně věnuje, posílá mě v případě potřeby na další odborná vyšetření. Jsem velmi spokojen.

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění