Sam. ordinace PL pro děti a dorost
Mánesova 646/16, Hradec Králové

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda

Skvělý doktor, mám ho ráda, k synovi se chová úžasně, s dětmi to umí. Ale ta sestra, to je neštěstí, jednou na mě byla tak hnusná, že mě rozbrečela. Kvůli ní si radši třikrát rozmyslím, jestli už opravdu k tomu doktorovi musíme jet a nebo jestli to zkusíme radši nějak vyléčit sami... :(

Snaží se dívat na zdraví dítěte jako na celek, nejen na aktuální problém. Doporučuji!

K panu doktorovi jsme s naším prvním synem přešli ve věku cca 5 měsíců od MUDr. Píšové. Tu jsme opustili, protože nebyla schopná řešit problém s ucpanými slznými kanálky (nehodnotím ji odborně - to mi nepřísluší, ale vadil nám přístup.. - mírně řečeno laxní).
Dr. Slavík nijak nekomentoval naše rozhodnutí, je známá věc, že lékaři si dávají velký pozor na vzájemná hodnocení (syndrom klanu bílých plášťů). Budiž.
Nejdůležitější věcí u lékaře - a u toho, co léčí mé děti zvlášť - je důvěra. Poměrně běžnou praxí je to, že lidé svému lékaři více či méně nevěří, vyptávají se známých, nadávají, hloupě kritizují. To se mi příčí a v tomto směru je pan doktor Slavík zcela v pořádku. Říkám to proto, že důvěru ve výsledku utváří i některé konflikty a následné výměny názorů. Za předpokladu, že obě strany mají chuť a vůli slušně diskutovat. A to se děje. Pokud s něčím nesouhlasím a požaduji odpovídající vysvětlení, dostanu ho. Pokud mám pocit, že se se mnou jedná jako s blbcem, ozvu se a ujasníme si to. Každý by si měl uvědomit, že lékař nemá jednoduchou pozici při jednání s nejrůznějšími typy lidí. Lékař by měl mít určitou autoritu, ale měl by se ubránit dogmatickému přístupu vůči klientovi.
Dokážu si představit, že řada lidí by panu doktorovi za několik nedorozumnění či názorových střetů dala horší známku. Já mu to naopak připisuji k dobru. Problémy vždy byly, jsou a budou všude - nejdůležitější je ochota ŘEŠIT je.

Chcete-li pediatra, který se ZODPOVĚDNĚ postará o vaše děti, zvolte MUDr. Slavíka. Pokud se vám něco nebude líbit, NEBOJTE SE TO ŘEŠIT.

Tak k názoru, že bezhlavě nedává atb se připojuji, až na to, že jasnou anginu a čepy v krku ditěte neřešil, nechal nas s 40st horečkama tyden a čekal Šestou nemoc, kterou jsme mimochodem už měli,pak ditě nakazilo i mě, ktera jsem tehdy kojila,čili ja anginu lečila jen kloktanim bez atb. Po tydnu pan dr.pochopil, že to jasna angina je, a dal atb,ale tohle nikomu nepřeju.. A souhlasim, že děla diagnozu od dveři, či lepe řečeno od stolu,ani se od pc nezvedne,o přistupu a uklidněni ditěte nemluvim... A nepřijemna sestra je jen třešnička na dortu... Asi ji neni přijemne, jak laškuje s maminkami. Čili zvažte..

K panoj doktoroj jsme začali chodit když se holka narodila....líbilo se mi že přijel osobně na návštěvu domů...bylo to celkem dobrý až do jejích dvou let kdy holka měl v očích hnis a tak jsem s ní jela k němu....on mi vynadal že to má od dětí ze školky (malá ještě do školky nechodila)....pak se mi po dvou letech optal jestli ještě kojím (kojila jsem jen měsíc) a nakonec mne ještě vynadal když jsem mu řekla že holka má asi zánět v očích že mu nemám určovat diagnozu...když byl malý rok a pul jeli jsme pod stan...když jsem mu řekla že si jdeme pro léky že jedeme na dovolenou pod stan tak mi řekl:tak počítejte že po dovolený příjdete protože holka onemocní....holka neonemocněla...prostě mu rok a pul nepřišel úplně nejlepší abychom jeli s holkou rok a pul pod stan....
Takže já tak nějak za sebe nedoporučuju....přišlo mi totiž že když jsme měli nějakou nemoc tak se to snažil svést na někoho v rodině že to má (rýmu kašel) a když ani to ne tak že to máme za školky(do které jsme v tu dobu nechodili)....

lékař s velkými zkušenostmi,milý,vlídný jak k dětem tak rodičům narozdíl od zdr.sestry-vyměnit:-)

S panem doktorem máme nejlepší zkušenosti. Kdykoli byli synové nemocní, vždy věděl co a jak. Zkušený, profesionální, doporučuji.

Velice schopný a vzdělaný lékař.

Doporučuji!

Pan doktor je velice příjemný charizmatický člověk s roumným názorem. Byla jsem nadšená při naší návštěvě se synem. Jen doporučuji.