MUDr. Zdeněk Mayer

Gynekolog Více

České Budějovice 1 adresa

Po 4 letech snažení a všech vyšetřeních u různých doktorů,kdy nám bylo oznámeno,že jsme zdraví, pan doktor okamžitě určil polycystické vaječníky, hned jsme absolvovali 1.cyklus IVF a dostala jsem hyperstimulační syndrom,pan doktor nedoporučil vložit embryo,tak jsme nechali zamrazit a z prvního zamraženého se to povedlo.Sice jsem porodila v 6tem měsíci z důvodu odběru plodovky,ale vim,že to v Pronatalu funguje a vždycky byly všichni ochotní a do ničeho nás nikdo nenutil. Spousta mých kamarádek mají od nich taky děti a prakticky se to povedlo hned.Takže považuju po všech zkušenostech pana doktora za největšího odborníka v oboru.Kde to není byznys, každé IVF a kdekoliv v republice je byznys!

S přístupem pana doktora Zdeňka Mayera - a vlastně všech z Pronatalu - jsem velmi spokojená. Vždy milí, ochotní a vysvětlí vše, co potřebuji vědět. Rozhodně doporučuji všem, kteří mají problém s otěhotněním. Já sama mám za sebou všechna vyšetření, vč. laparoskopie a hysteroskopie, nyní se začne jednat o provedení prvního ivf a my s manželem už se nemůžeme dočkat těch vytoužených //

Tohoto lékaře opravdu nedoporučuji, mám z něj pocit že nejde o pacinta, ale o dobrý byznys. Po více jak půl roce jsme se nedopracovali k ničemu, jen se prodlužuje moje doba registrace a počet návštěv v ordinaci, výsledek žádnej, spousta planejch řečí. Ztráta času.

MUDr. Zdeněk Mayer

Tak s tímto komentářem mohu jen souhlasit, je to jen byznys....

Pana doktora Mayera opravdu nedoporučuji.Nikdy jsem nezažila aby se slušně choval a podal my nějaké informace o mém zdravotním stavu a když už nějaké informace dostanu tak jen cituji "nemohu se k tomu vyjádřit".Mám pocit, že ho zajímají akorát peníze které dostal za mé 2 IVF.

Máme problémy s otěhotněním a pan doktor Mayer nám velice pomohl. I jeho asistentka nám vždy všechno pečlivě vysvětlila a pokud jsme něco nevěděli nebo zapoměli mohli jsme kdikoliv zavolat. Díky panu doktorovi jsem otěhotněla, ale bohužel se nám stala nepříjemná věc v šestém měsíci těhotěnství o mimnko jsme přišli. Měli jsme infarkty na placentě. Věřím že až půjdeme znovu na IVF pan doktor nám pom ůže.

Výborný specialista. Díky němu, jeho tehdejšímu kolegovi Špičkovi a celému týmu v ARTU jsme se dočkali vytouženého přání a narodily se nám vlastní děti. Přístup zde byl profesionální a citlivý. Kluci nám rostou jak z vody a my budeme napořád vděčni, že se z nás mohli stát rodiče. Děkujeme i dnes - po osmi letech.

S přístupem pana doktora i jeho asistentky jsem byla velmi spokojená - trpěliví, vstřícní, milí, což člověk v této situaci obzvlášť ocení. Z hlediska odborného na mě též udělal dobrý dojem.

Léčím se sice u pana doktora jen půl roku, ale ten přístup mluví za vše. Je velice vstícný a ochotný. Jsem ráda, že se takový lékař ještě v dnešní době najde. Plně mu důvěřuji a věřím i já ve své vyléčení. Jeho asistentka je také člověk na pravém místě.
Jsem mc ráda že je mám. Děkuji

Díky panu doktorovi čekáme a za chvíli přijde na svět naše miminko. Doporučuji na 100%

U

Doporucuji pana doktora Zdenka Mayera vsem,kterým se nedaři počít dítě přirozenou cestou.U
pana doktora jsem se léčila od roku 1998 do roku 2004.Pan doktor vždy zkusil to nejlepši co by mi mohlo pomoci tomu, abych i ja se po dlouhodobe lecbe dockala vysneneho potomka.Dne 6.11.2004 jsem podstoupila OPU, ze ktereho bylo odebrano 14 vajicek po metodě ICSI bylo oplodněno 9 vajíček.Dne 11.11.2004 mi byla zavedena 2 embrya.Když jsem měla Po 14 dnech přijed na gravitest nevydržela jsem to a udělala ho o tři dny dříve a světe div se opravdu zázrak a ja byla opravdu po 17 leté hormonální léčbe těhotná.Za další tři týdny si mě pan doktor pozval na kontrolní ultrazvuk,abychom věděli kolik se embryi ujalo.Ujalo se mi jedno a já si říkala at je to kluk,protože jsme doma byli samé holky.Musela jsem však ještě na další kontrolu nebot se panu doktorovi nezdálo srdíčko malého tvorečka.Dne22.12.2004 jsem dostala ten nejkrásnější vánoční dárek.Dne 3.8.2005 ve 23,19 jsem v pražském UPMD přivedla na svět krásného zdravého synka Tomáška váha 3020g a míra 46cm a uvěřila, že i zázraky dějí. Chtěla bych tímto poděkovat panu doktoru Mayerovi za jeho obětavou péči a milý přístup a hlavně mu popřát co nejvíce spokojenych a štastnych rodičů. Martina Ullrichova Praha