Gynekologický ultrazvuk

Odstranění cysty

Operace přednádorových stavů čípku, vulvy a pochvy

Antikoncepce

Běžný termín

Běžný termín +6 Více

Gynekologická operace

Gynekologický ultrazvuk

Odstranění cysty

gyn. ambulance

Pro termíny na objednání kontaktujte naši recepci:
nebo internetové stránky

V příjemném a klimatizovaném prostředí poskytuje...

Léčené nemoci

• Neplodnost
  • Ženské nemoci

• gynekologie a porodnictví

Umístění: Silesia Medical s.r.o. gynekologický ultrazvuk

Byla jsem před nějakým časem u p. Kurase na ultrazvuku (nahá) a v tom do ordinace vešel jiný doktor (nevím, kdo to byl) a začali se spolu bavit, jakoby kdyby byli někde v hospodě na pivu. Nedovedete si představit, jak mi to bylo nepříjemné. Těm dvěma to bylo úplně jedno. Prostě žádná úcta!
Přestala jsem mít důvěru k Silesia Medical a už tuto kliniku nenavštěvuji. Naštěstí.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Jiný

Začalo to před pěti léty, kdy jsem si nechala zavést IUD. Vše proběhlo v pořádku a i pravidelné kontroly byly OK. Zlom nastal, když přišel datum vyjmutí. Byl pátek dopoledne a pan Kuras zřejmě někam spěchal, tělísko tahal i pomocí peánu a když nešlo ven, zabral tak, až ho ulomil a část zůstala uvnitř. Doma jsem si pak na netu vyhledala informace, kterak se extrakce provádí, když například IUD přirostre ke sliznici a tak podobně. Dělá se to úplně jinak.
Následně mi sdělil, že zbylá část musí být vyjmuta pod narkózou a pod kamerou na sále. A tak mě objednal za necelý měsíc na předoperační odběry krve. Když jsem na ně přišla, na recepci mi sdělili, že jdu k jinému doktorovi, který mi provede předoperační vyšetření. Prostě si na této klinice přehazují pacientky, jak horký brambor!
Již nikdy více Silesia Medical! Už chodím někam jinam.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Jiný

Naprosto souhlasím se všemi pozitivními názory. Empatický, jemný, laskavý, se smyslem pro humor. Klaním se, pane doktore!

Umístění: Silesia Medical s.r.o. preventivní prohlídky

Pan doktor je úžasný, lidský, vše vysvětlí tak, aby tomu člověk porozuměl a jeho empatie je neskutečná! Nejlepší ženský lékař, co jsem kdy měla a můžu jedině doporučit i ostatním.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Jiný

Nejlepší lékař, kterého jsem kdy měla. Přátelský, profesionální,vždy semnou probere vše do podrobná a vysvětlí co není jasné. vždy k němu jdu i odcházím s úsměvem.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Jiný

Byla jsem poprvé u doktora. Bohužel jeho přístup byl uspěchaný můj problém nechtěl řešit a spíš se mi vysmíval a ani mě nenechal domluvit. Člověk příjde s pokorou a čeká empatii kdy má strach jestli bude v pořádku a doktor není schopný nabídnout nic krom posměšků a to ať to řeším se svou doktorkou. Opravdu velké zklamání. Navíc některé poznámky taky nebyly v pořádku.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. Jiný

Pan doktor asi není špatný člověk ani nezpochybňuji jeho lékařské umění, jeho příjemné vystupování. Nicméně po domácích testech jsem zjistila, ze jsem těhotná. Než jsem stačila dojít na první kontrolu a oficiální potvrzení tehu začala jsem špinit. Ze strachu jsem šla na akut vyšetření. Posléze další a další. Poradně jsem nevěděla ve kterém tt jsem, co se děje. Vzhledem k tomu ze jsem ještě nikdy tehu nebyla, moc informaci se mi nedostalo. To však pokračovalo i u 3 kontroly kdy jsem se dozvěděla ze prodelavam zamlkle těhotenství. Ve dveřích kdy mě pan doktor vyprovazel jsem se ptala jak se to řeší a to jsem ani nevěděla co to vlastně zamlkle těhotenství je. Nebýt chytreho Google úmru asi hloupá. Příští týden jdu jinam, kde vyřeší snad i můj problém. Nevím kde tak moc spěchal ale pro ženu ještě která má takovou zdravotní komplikaci i maličkost znamená hodně.

Umístění: Silesia Medical s.r.o. gynekologický ultrazvuk

Úžasný PAN DOKTOR! přešla jsem od pána dr. Ichnovského, tady k úžasnému panu dr.Kurasovi, pečlivý,přátelský,všechno vysvětlí, komunikace na 1*, mužů jenom chválit! Jsem velmi spokojena, moc Vám děkuji za skvělou starostlivost během vyšetření...

Umístění: Silesia Medical s.r.o. preventivní prohlídky

Ano milý, lidský. Bohužel pocit, že spěchá.. Vše dohledával individuální přístup zde nefunguje. Častý zaskok. Je to škoda. Tak jsem přešla jinam kde sice pan doktor není,, tak příjemný ", ale je špičkou v diagnostice a pomohl mi, když v Silesia tvrdili, že jsem ok.

Umístění: Silesia Medical s.r.o.

Nejlepší doktor gynekolog kterého jsem mohla poznat! Je velice příjemný, profesionální, lidský, usměvavý a precizní. Vždy mám u něj pocit že jsem v dobrých rukou. Moc doporučuji!