Praktický zubní lékař
Urbanova 852, Kyjov

Umístění: Praktický zubní lékař Akutni osetreni zubu

Pan Doktor Horak me asi pred tremi tydny akutne osetril, kdyz me necekane rozbolel zub. Pan Doktor zub vyvrtal a nasledne zaplomboval (mela jsem dokonce moznost vyberu mezi drazsi, nebo levnejsi variantou) na doporuceni jsem si vybrala drazsi, kvalitnejsi plombu. Pri odchodu jsem plakala radosti, Pan Doktor je mily, ochotny, lidsky, vstřícný.. Bohuzel, me ale zub poboliva stale a dnes ma Pani doktorka z Hodonina z rtg snimku zjistila, ze zub neni dovrtany!!! Kaz byl hluboky az k nervu a Pan Doktor Horak pry nemel ihned davat plombu, pod kterou je ted stale kaz! Plomba se ted musi stejne odvrtat i s kazem. Vazila jsem si velke pomoci, bohuzel ted budu muset plombu opet zaplatit, coz neni pro mamku na materske dovolene zrovna vesele. Kazdy pise, jaky je Pan Doktor Horak odbornik.. tak ja bohuzel asi nemela štěstí. Preji hezky den Alena Tihelkova

Úžasný pan doktor! I když nejsem jeho pacientkou, mě dnes akutně ošetřil poté, co mi moje zubařka zřejmě špatně vyvrtala osmičku, která měla být stejně vytržena. Do zubu se mi dostal zánět a ve velkých bolestech jsem hledala někoho, kdo mi zub akutně vytáhne. Naštěstí jsem se dostala k panu doktoru Horákovi. Ze zákroku jsem měla velkou hrůzu, vzhledem ke mému stavu, ale vše proběhlo naprosto bezbolestně. Zub byl venku prakticky ihned, absolutně jsem takový průběh neočekávala. Pan doktor nejen, že má zlaté ruce, ale je to velmi milý a hodný člověk, vtipkuje, snaží se člověka rozptýlit. Škoda jen, že nepřijímá nové pacienty, ihned bych k němu přešla.

Jsem pacientem pana doktora Zdeně Horáka již od roku 1971. Po celá ta léta mne vždy dobře poradil a ošetřil. Během této dlouhé doby jsme k sobě získali veliké osobní přátelství a já nedám na pana doktora dopustit Znám ho i z práce v kyjovském špitálu na odd. ÚČOCH. Zrovna včera jsem odešel z jeho ordinace velmi spokojený. Zdeňo děkuji a měl by jsi se už šetřit.Josef M.

vždy jsem byla nadšenou pacientkou ale v poslední době je pan doktor asi velmi přetížený tak člověk neví v jaké náladě se pan doktor nachází a začínám se bát k němu i přes jeho super kvality chodit a nejen já hlas lidu hlas boží............

K tomuto zubaři chodím cca 20 let. Původní zubařka (dětská) každý kaz vrtala tak důkladně, že mi toho moc ze zubu nezbylo. Pan Doktor mi zuby zachaňuje, jak jen může. Jeho znalosti a schopnosti jsou vyhlášené na celém Kyjovsku. Jeho klientela je tak velkou databází, že lidi nebere a naopak jako pracující důchodce se snaží počet korigovat. Dobrých zubařů je dost, neschopných jsou mraky. Tento je expert na všechny záludnosti. V případě normálního zákroku jeho dcera standardně postupuje, ale díky němu a ordinaci přes dveře se výtečně zaučuje, případně zavolá tatíka na pomoc :D U jeho dcery mám registrovány své děti i manželku.
Možná je jeho pot výrazněji cítit - nedivte se, po nárečném dnu plném lidí.. objednací lhůty jsou až půl roku a přesto se snaží pomoct bolestivým případům.
Jako pacient jej obdivuji v jeho zručnosti a umu, jako člověk k němu chovám úctu za vše, co dokázal a jakou je osobností.

W

Byla jsem u pana Horáka na trhání osmiček, které jsou opravdu problémové. Jsem nad míru spokojena s jeho přístupem a prací. Po jeho zákrocích je krátká doba léčení, na což jsem zvyklá nebyla :-( takže je to opravdu PAN ZUBAŘ! a jsem ráda, že jsem mohla prodělat tyto zákroky právě u něj :)

Byl jsem k panu doktorovi doporučen před dvěma lety svou zubní doktorkou, se kterou jsem byl mimochodem do té doby taky spokojen, ale naštěstí usoudila, že můj katastrofální stav chrupu potřebuje radikální zásah. Kontaktovala mne na dr.Horáka a jsem jí za to neskonale vděčný. Poprvé za svých 50 let jsem poznal jaké to je mít chrup, který opravdu slouží a ještě se člověk nemusí stydět otevřít ústa. Pan doktor je podle mne opravdu výborný a zkušený chirurg a s odvedenou prací jsem maximálně spokojený. Je pravdou, že v pracovní dny se někdy čekací doba protáhne, ale je to daň za množství pacientů. Bral mne na vyšetření před šestou hodinou ráno i v šest odpoledne, ale jen u něj jsem se setkal s tím, že si je soukromý doktor vědom dlouhého čekaní a nabídne, jestli nechci chodit i o sobotách nebo nedělích a věnuje naprosto neznámému pacientovi i to z mála svého volného času. A to mám za sebou bohužel už od dětství stovky návštěv doktorů a nemocnic a opravdu si můžu dovolit srovnávat. Jediné z čeho mám u něj obavy je, že už vzpomněl svůj věk - ale snad nemyslí na důchod moc vážně a nebudu si muset hledat nového zubaře ...

Pan doktor je odborník na nejvyšší úrovni.Mám problémové zuby a vím,že kdykoliv se na něj můžu obrátit.Pomůže a poradí si se vším.Byla jsem už na několika operacích a vždy dopadly na výbornou.Jsem moc ráda,že i když měl nadstav pacientů ,slitoval se nade mnou a vzal si mě pod svá křídla.
Děkuji mu za ochotu,péči a přeji mu pevné zdraví a dobré nervy.At´ho ještě dlouho práce baví a je mu koníčkem...

Pan doktor je skvělý. Kdykoliv jsem na ošetření v jeho ordinaci, cítím se jako u profesionálů. Profesionální jednání má i sestřička. Byla jsem u pana doktora na třech zákrocích a můžu psát jen dobré - bez sebemenších komplikací, naopak - léčení krátkodobé. Je to PAN DOKTOR. J. Zubková

Pan doktor byl uzasny, bolela me 8 dole a on me vzal i mimo pracovni dobu, kdy jsem k nemu prisla v 6 rano..ordinacku ma teda od 7, vsude mel cisto, sam byl cisty, takze to co se psalo byli jen pomluvy,byl fajn, jeste me i rozesmal, zub mi vytrhnul, za 10 min i s umrtovadlem, jsem rada ze jsem se k nemu dostala ikdyz nebere pacienty.