Umístění: Poliklinika Čumpelíkova s.r.o. preventivní prohlídky

Nejlepší lékař jakého nyní mám.Dnes jsem u něj byla a jsem unešena jeho přístupem,profesionalitou a pečlivostí.Udělal mi všechny vyšetření k prevenci.Jak jsem se ta bála jí tak jsem šla potěšena odtamtud.

Dnes jsem byla u pana doktora poprvé.Moc jsem se tedy netěšila(kdo taky),ale byla jsem naprosto uchvácena,s jakým jednáním jsem se setkala.Sestřička byla lidská a moc milá.Rovněž pán doktor. Důkladný a pečlivý sympaťák..Určitě doporučuji a na příští prohlídku se dokonce budu i těšit :)

Velmi dobrý, spolehlivý doktor, sestřička (jeho dcera) taky perfektní. Předchozí sestra byla strašná. Prožila jsem s ním dvě těhotenství, jedno zamlklé těhotenství a jsem s ním velmi spokojena. Když jste objednaní, jdete na čas, žádné čekání! Max. pět minut. Bohužel jako pacientka z jiného obvodu musím platit 800 korun ročně, což už pro mě není dlouho udržitelné a budu muset vyhledat jiného gynekologa.

Souhlasím s komentáři ostatních klientek, pan doktor Holec je kompetentní z medicínského hlediska, ale komunikačně a lidsky není moc příjemný. Oceňuji tedy jeho odborné znalosti, pečlivost a fakt, že pokud se objednáte na konkrétní hodinu - opravdu nečekáte 2hodiny a jdete ve sjednaný čas na prohlídku. Bohužel, co se týká sestry - osobou, která komunikuje s pacientakami - slabé a neprofesionální vystupování - člověk má pocit, že ji obtěžuje.

K panu doktorovi jsem chodila během těhotenství a doufala jsem, že bych u něj i zůstala, ale přecházím jinam. Ve svém oboru je se zdá kompetentní. Jedná se jen o můj pocit, ale necítila jsem se tam moc příjemně, pan doktor si pořád něco mumlal pod vousy, ale na mé otázky moc neodpovídal. Mého manžela ani nepozdravil a za celou dobu ultrazvuku se na něj nepodíval a nepromluvil. Se sestrou jsem nebyla vůbec spokojená. Je to mladá slečna a zdálo se, že ji jen obtěžuji, když jsem se na něco zeptala, připadala jsem si kvůli její reakci hloupě, neuměla vyčíst z karty, na jakých testech jsem už byla a neporadila mi, když jsem potřebovala. Celkově nebyli sehraný tým. Roční poplatek je za takové služby nesmyslný.

Pan doktor celkem precizní, dá se říci, že snaží se, ale bohužel sestra opravdu neví, co dělá...výsledky občas neví, kde má...Nechápu, co za berou roční poplatek!!!! Přešla jsem k jiné doktorce, která žádný poplatek nemá, její ordinace je moderně vybavená a její přístup perfektní. Jsem ráda, že jsem od pana doktora odešla. Ještě kdyby nebral ten poplatek, tak si člověk řekne, docela dobrý...ale to s tím poplatkem nechápu. Chodila jsem k panu doktorovi tři roky a nikdy mi nějaký nadstandard nenabídl. Když jsem potřebovala přeobjednat podle sebe, nikdy mi nevyšli vstříc...

Dnes jsem navstivila ordinaci doktora Holce poprve a zrejme i naposled,sestra a doktor nejsou zrovna sehrany par.Setra jede dost po penezich.

Spokojená jsem byla. Před 16 lety jsem z důvodu přestěhování navštívila pana doktora a zároveň jsem řešila vážný problém. Tehdy možná právě díky starší sestřičce vše fungovalo výborně, perfektní přístup, max. podpora i péče mého druhého těhotenství probíhala nade vše skvěle. Poslední dobou mám pocit, že obtěžuji, když se potřebuji objednat, volám 3 dny, než mi někdo zvedne telefon, sestra lehce nestíhá, výsledky kolikrát nejsou k nalezení a roční poplatek?? Do teď jsem nepochopila na co! Kdybych byla běžná pacientka s kontrolou jednou za rok, neřeším to, ale musím docházet častěji a momentálně řeším opět špatné výsledky a tento přístup mi určitě nepřidá na psychiku. Můj názor se bohužel změnil.

jsem velice spokojená již řadu let, vřele doporučuji péči pana doktora , který je velmi precizní a i když jsem bolestínek jeho vyšetření je profesionální a velmi jemné .....děkuji za vaši péči pane doktore

Tak precizního a spolehlivého lékaře jsem zatím ještě nepotkala. Jeho přístup po odborné, ale i po lidské stránce je prostě skvělý. Vřele VŠEM doporučuji.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den pane Doktore,

Chtela bychom se objednat na prohliku a testy.
Jsem drzitelem karticky VZP,a le zatim jeste nejsem prihlesena u Gynekologa v Ceske Republice.

Dekuju predem za odpoved,
Anna

Ano, prosím zavolejte si v ordinační dobe, domluvíme se na registraci. Dekuji a přeji pěkný den. MUDr. Zdeněk Holec

MUDr. Zdeněk Holec

Dobrý den, před 14 dny jsem byla na pohotovosti. Trápila mě velmi silná bolest uprostřed podbřišku. Lékař vyloučil mimodelozni těhotenství, měla jsem zvýšené CRP zanetlivost. Po 2 dnech, když jsem volala na výsledky mi potvrdili, že je vše v pořádku. Bolest se také uklidnila. Dnes mne ale začala trápit znovu velmi silná bolest přímo uprostřed podbřišku. Chce se mi častěji mocit, ale při močení mě nic nebolí. Horečku nemám. Ale díky bolesti nemohu ani chodit, sedět, ležet, prostě nic dělat. Velmi mě to trápí. Občas se mi z bolesti chce zvracet a částo se mi motá hlava. Bolest je intenzivní, občas se do toho přidají ještě křeče. Samozřejmě díky minulé návštěvě lékaře se mi další podstupovat nechce. Můžete mi poradit o co by se mohlo jednat? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, s tímto serverem nekomunikuji, opakovaně jsem ho vypověděl. Vůbec nevím, kdo jste, pokud jste moje pacientka volejte na moje tel.císlo po 10 hodině.

MUDr. Zdeněk Holec