Benešovo nábřeží 3951, Zlín

Pan doktor je naprosto skvělý. Poslední dobou jsem se setkala s lidmi ze zdravotnictví, kteří jsou nepříjemní, neempatičtí a to, že vás musí vyšetřit, je vyloženě otravuje. Pan doktor je přesným opakem - milý, příjemný, vše vysvětlí, má zájem o to s vámi pracovat a vyřešit vaše trápení. Dlouho jsem nenarazila na příjemnějšího doktora. Sestřička u něj v ordinaci ve Zlínské poliklinice také příjemná, veselá a moc milá.

Umístění: Ordinace Jiný

Pana primáře znám už 19 let byl sluníčkem při mé nemoci je to velký odborník hodný a poctivý člověk kterých je moc málo jsem ráda že jsem jeho pacientka.

Nejlepší PAN primář, který mi po porodu zachránil život....navždy to bude můj strážný anděl!! :-) MNOHOKRÁT DĚKUJI!

Výborný lékař, pečlivý, zodpovědný, vše vysvětlí... A k tomu všemu ještě milý, vstřícný, ochotný a příjemný. Opravdu naslouchá, přemýšlí o vašem problému a snaží se najít to nejlepší řešení. Kéž by u nás bylo víc takových lékařů...

Podle mně výborný lékař,hlavně odpovědný a ochotný pro pacienta udělat maximum.Vždy je vstřícný a vše vysvětlí,poradí a doporučí.Mohu se na něj spolehnout.Je lékař na svém místě a já jemu i jeho týmu přeji hodně úspěchů.

Pan doktor je velmi příjemný člověk a výborný lékař. Dokáže naslouchat,poradí. Patří k lékařům, u kterých nemáte pocit, že jste na obtíž. Přeji nám, pacientům, více takových lékařů, pro které jejich povolání není jen "zaměstnání".
Pane doktore děkuji!

Pan doktor je výborný lékař i dobrý člověk.Pomůže,poradí,nemáte pocit jako u některých lékařů,že jste na obtíž.

Je to velmi ochotný a výborný lékař,doporučuji!!!!!!

co k němu dodat je to profesionál na slovo vzatý,odborník ve své profesi a má pod sobou jako dnes už primář spoustu výborných kolegů,jedniček,jak mladých,tak stařších a proto si člověk může zlínskou gynekologi jen a jen chválit,protože tak to je,je tam tým vynikajících lékařů a taky odborný personál.Neslyšela jsem,že by někdo na ně "nadával",ba naopak jen chválu.Přeji všem i tomuto panu primáři,aby se jim dařilo a šli příkladem i druhým pracovníkům v jiných zařízeních,kde to všude,tak ,jak zde není v poiřádku.