Zachova 444/7, Kutná Hora

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Pan Škrdlant je výborný veterinář a je vidět, že zvířátka lečí s láskou a snaží se vždy udělat maximum.

Výborný lékař, chodíme k němu již spoustu let. Zvířata se ho nebojí. Je vidět, že léčí z lásky a ne pro peníze.

manželé Jitka a Petr

Pan doktor Škrdlant je orpavu výborný. K jeho péči léčení, přístupu a vůbec všemu nemám jedinou negativní ani neutální připomínku jezdíme k němu s každým našim zvířátkem a že jiich nemáme málo. Jezdíme k němu už přes 14 let. Pro záchranu zvířete je vždy ochotný udělat maximum. Nám konkrétně také zachránil pejska. V půlčtvrté ráno jsme mu volali, ochotně zvedl telefon i v tuto noční hodinu a zašívali jsme společně naše rozpárané čerstvě narozené štěně, které opravdu nemělo moc šancí a leckterý jiný lékař by to ani neřešil. Pejska nám zachránil a v mnoha případech bych kolikrát šla k němu radši i já sama, takový přístup nemá kolikrát ani mnohý lidský lékař. Dokáže podarit pokud sám nemá možnosti vždy doporučí vhodnou odbornou péči. Zároveň i ceny jsou vzhledem k profesionalitě péče a přístupu pana doktora kolikrát až zanedbatelné! Všechna naše zvířátka ani nemají problém chodit k němu a většinou se hned hrnou rovnou do ordinace. Jediné co bych si přála je, aby měl pan doktor možnost mít ve své ordinaci i více přístrojů, abychom mohli se vším jezdit už jen k němu, protože mu maximálně důvěřujeme. Pane doktore děkujeme!

Julie a Miroslav Dostálovi, Svatý Mikuláš

Ochotný, soucitný, milující zvířata. Měla jsem zkušenosti i s jinými veterináři, tento vede. Když nemohl pomoci, poradil, kam se máme obrátit na kliniku. Nehraje si na machra, ale účinně pomáhá. Díky.

Děkujeme za záchranu naší čubičky Kikiny, pan doktor je machr ve svém oboru,ochotný a milovník zvířátek.

Výborný lékař,odborník ve své profesi.22 let zkušeností a spokojenosti. Za vše Děkujeme....Kryštof

Přijela jsem v půlnoci s potkánkem po tom, co mi ochotně vzal telefon. Jednalo se euthanásii. Byl lidský, nespěchal, podával přiměřené léky a doporučil klidný odchod. Celou dobu držel mého potkánka v dlani a podpíral ho a kontroloval. Mluvil se mnou klidně a vše vysvětlil. Strávila jsem tam necelou hodinu.

Velmi ochotný, lidský a obrovský milovník zvířat, který je odborník své profese, kterou nedělá pro zbohatnutí.Velký dík za všechny zvířátka, který pomohl.

Výborný lékař, zejména přístupem. To že nemá různá drahá vybavení skvěle kompenzuje zkušenostmi. Když se jednalo o specifickou záležitost odkázal vždy na osvědčené specialisty. Jeden z mála veterinářů, který dle mého názoru neordinuje pro zbohatnutí, ale z lásky k zvířatům, toto nebývá nyní příliš obvyklé. Nesčetněkrát nám pomohl i telefonicky, takto například ochotně asistoval na dálku při naší panice u prvního porodu fenky :-) Dále po četných zkušenostech s jinými vety oceňuji, že se nesnaží z majitelů tahat peníze za léčení neléčitelného například u přestárlých zvířat. (Léčil nám dva psy, dvě kočky a dokonce ježka).Za vše díky...

Velmi ochotný a milý pan doktor, vytáhla jsem ho v 5 ráno z postele a zachránil mi fenu před smrtí, dg.byla eklampsie, můžu jen chválit....