MUDr. Zbyněk Chromek

Chirurg , Diagnostik Více

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

Odborný lékař chirurgie
Rožnovská 241, Frenštát pod Radhoštěm

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Odborný lékař chirurgie Jiný

Pan doktor jednička ve svém oboru.Moc milý, usměvavý,příjemný, vtipný... Radost se léčit. Sestřičky moc příjemné..

Umístění: Odborný lékař chirurgie Chirurgické odstranění zarostlého stehu

Lékař v počátku vstřícný, chirurgicky odstranil zarostlý pooperační steh, který tam byl zanechán již podruhé a působil nemalé problémy, bohužel při šití použil naprosto stejný materiál, který v úvodu označil jako nevhodný a ještě další bohužel, kdy podcenil vytahování těchto stehů a vytažení svěřil úplně jinému lékaři, takže naprosto zbytečný zákrok, kdy mám v místě nevzhledné jizvy zarostlý opět další steh působící bodavé problémy:-(((

Umístění: Odborný lékař chirurgie vyhozené rameno

Mudr. Zbyněk Chromek - skvělý chirurg, špička ve svém oboru, můj názor je , že je nejlepší v SM kraji, precizní a vyšetření vede velice šetrně, s velkou dávkou humoru. Den byl hned veselejší po osobním setkání. Vřele doporučuji.

Dnes jsem poprve v této ordinaci potrebovala vyšetreni dcery a musim rict ze jsem moc spokojena jak s pristupem lekare ktery je ochotny pomoci,vyslechne a moc prijemny taktez jeho sestricky moc prijemna a strasne moc ochotna za sebe muzu jen doporučit

K panu doktorovi jsem se ani nedostala, zdravotní sestra mě hned při příchodu spolu s kartičkou požádala o 30Kč, poté 7min zapisovala do pc. I když jsem ji žádala, že mám akutní úraz, nemohu vydržet stát a doma 3leté dítě s 87letou babičkou, jen mne sjela pohledem. Poté mě odeslala na rentgen, když jsem se vrátila, 20 minut si mě nikdo nevšiml, čekárna byla prázdná, po dalších dlouhých minutách mi sestra oznámila, že pan doktor obědvá a musím počkat.Pauzu na oběd neměli nikde vypsanou. Výsledkem bylo, že jsem na oné chirurgii strávila hodinu a k dr. se nedostala. Odešla jsem. Mít větší úraz, bolestivý, s krvácením, možná vykrvácíte na chodbě, než si vás ona sestra všimne....Už nikdy více.

Pan doktor je velice příjemný a ochotný. Doporučuji

Tuto chirurgii mohu jen doporučit. Během své práce hodně cestuji a poznala jsem spoustou lékařů. Pan doktor Chromek patří jednoznačně k těm nejlepším. Co se týče sestřiček taky si nemohu stěžovat, setkala jsem se už s horším přístupem. Nemyslím, že jedná s lidmi špatně... I pacienti se někdy chovají neomaleně, takže radikální přístup sestry Mikudové je velmi často na místě. Já jsem s touto ordinací velmi spokojená.

Pan doktor je sám o sobě velmi příjemný a hodnotím jej jako odborníka, kterými vždy pomohl. Zato přístup jeho zdravotní sestry je katastrofální, připravte se na nestandartní přístup a žoviální vyystupování.

Pana doktora znám osobně, v minulosti jsem pracoval cca 8 let v bílovecké nemocnici jako sanitář, kde dochází na služby.
Vstřícný, ochotný, usměvavý, profesionál. Mohu vřele doporučit.

Daniel Srubek - Bílovec

ochotný,příjemný,