O nás

Korektivně dermatologická ambulance MUDr. Terzijské byla vybudována v roce 1994 jako jedno z prvních center v Praze zabývajících se estetickou dermatologií a dermatochirurgií. Klientům nabízíme kromě léčby všech kožních onemocnění i široké spektrum korektivně dermatologických a plastických zákroků.
Klademe důraz na špičkové laserové vybavení a garantujeme aplikaci vysoce kvalitních a bezpečných materiálů. Sledujeme novinky, které přispívají k omlazení a pomáhají zpevnit kůži a vyhladit vrásky. Několikrát ročně absolvujeme školení ve špičkových evropských centrech.
Naším cílem je spokojený klient, proto se snažíme o individuální přístup ke každému.
Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ordinační hodiny

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (1)

MUDr. Eva Dogoši Jiný

Nedoporučuji tuto lékařku. To že je všechno za dvěřmi v čekárně slyšet je pravda často i dost citlivé věci. V ordinaci vždy cca 10 minut. Paní doktorka celkem milá ale kůži mi nevyléčila. Když jsem přišel kvůli kontrole znamének a pak se ptal na akné řekla že akné vyřešíme příště, že dnes byla kontrola znamének a objednala na jindy. Léčba pak stejně nezabrala. V

Kontakt

Vítězné náměstí 10, Praha 160 00 Zobrazit v Goole Maps