Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

RVmedCentrum privátní klinika s.r.o. poskytuje nadstandardní lékařskou péči v oborech estetická, plastická a laserová chirurgie, ušní, nosní, krční (ORL) a kožní lékařství (estetická a korektivní dermatologie). Laserové centrum nabízí širokou škálu estetických a omlazujících zákroků v rámci oboru anti aging medicíny.
Klinika pod vedením MUDr. Radana Vidury, Ph.D. nabízí komplexní péči v daných oblastech estetické a funkční medicíny pro dospělé i dětské pacienty. Filozofií kliniky je poskytování nadstandardní lékařské péče vysoce erudovanými specialisty s osobním přístupem k pacientovi. Snažíme se maximálně využívat nové a šetrné chirurgické postupy a metody s použitím nejmodernějších přístrojů.

Naše laserové centrum je zaměřeno na zkrášlení a omlazení celého těla, což je základem stále populárnější anti aging medicíny.

Klademe velký důraz na odbornost, proto lékařský tým tvoří pouze erudovaní, atestovaní odborníci s dlouholetou praxí a licencí.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (9)

MUDr. Blanka Žuffová dermatologické konzultace

Nepříjemná, arogantní, chová se nadřazeně. Každá návštěva je velmi nepříjemný zážitek.

MUDr. Radan Vidura Jiný

Dne 10.1.2024 jsem podstoupila menší zákrok laserem v RVmedCentrumu. MUDr. Vidura, Ph.D, byl profesionální s empatickým a příjemným přístupem, ochotně a podrobně mi vše vysvětlil, prostě skvělý lékař. Sestřička byla úžasná, velmi milá, pozitivní, neustále při zákroku se mě ptala jak se cítím, jestli nemám bolesti, také mi vysvětlila jak se mám o pokožku starat následující dny. Nesmím zapomenout na sestřičky v recepci, které jsou vždy milé, usměvavé a ochotné. Chtěla bych vám vyjádřit obrovské poděkování za profesionální práci celého týmu a mohu všem jen doporučit.

MUDr. Radan Vidura Jiný

Pro zákrok - OTOPLASTIKA jsem se odhodlala ve svých 27mi letech. Když jsem hledala, kam zajít na konzultaci, udělalo na mě dojem RV med centrum Olomouc. Již při první konzultaci jsem věděla, že je to správná volba. Sestřičky i pan doktor se mě v den operace od začátku ptali, jak se cítím a vše mi vysvětlovali. Během operace se mnou sestřičky i pan doktor neustále mluvili, což mi velmi pomáhalo. Celková operace trvala 2 hodiny. Po operaci jsem byla za doprovodu propuštěna domů. Přístup, se kterým jsem se na této klinice setkala není samozřejmostí a strašně bych si přála, aby to takto fungovalo všude a aby sestřičky i pan doktor neztratili toto nadšení a přístup k jejich práci a pacientům. Teď už mám uši 100% zahojené a jsem nadšená. Žádné viditelné jizvy, krásná, lidská práce. Děkuji, pane doktore, že jste mi splnil můj sen a pomohl mi tak uzavřít kapitolu, která mne trápila od dětství.

MUDr. Radan Vidura konzultace

Chtěla bych poděkovat za velmi profesionální a nadstandardně vstřícné jednání ze strany lékaře MUDr. Vidury a jeho tým sestřiček. Mohu jen doporučit.
    Kpt. Ing. Bc. Kateřina Vyroubalova

MUDr. Dita Vitovjáková Jiný

RVmedCentrum nabízí velmi příjemné prostředí s milým personálem. MUDr. Vitovjáková byla velmi vstřícná, příjemná, ochotná, vysvětlila postup zákroku a následnou rekonvalescenci. Sestřička byla také moc fajn. Takhle si představuju návštěvu a komunikaci ve zdravotnickém zařízení.

MUDr. Blanka Žuffová odstraňování znamének

Skvělý přístup, úžasný lék.výkon a lidský přístup.
    Paní doktorka při výkonu komentovala postup, ptala se na mé pocity, reagovala velmi profesionálně.

MUDr. Radan Vidura plastika nosu

Dobrý den mám za sebou kompletní plastiku nosu a jsem velmi nespokojen nos mi připadá ještě horší než dříve propadlý a delší za tu cenu palec dolu.

MUDr. Radan Vidura plastika nosu

Z celého srdce děkuji MUDr. Radan Vidura, Ph.D. a celému týmu RVmedCentrum za splnění mého snu. Děkuji za Váš věčně pozitivní a empatický přístup. Děkuji za absolutně bezbolestný průběh rekonvalescence bez komplikací. Při každé návštěvě i hospitalizaci o mě bylo postaráno jako o princeznu. Jste profesionál na svém místě a jednička v oboru. Je mi ctí nosit výsledek Vaší práce na svém obličeji a jsem opravdu vděčná, že jsem se mohla svěřit do Vašich rukou. Neskutečně moc děkuji za nádherný a dokonalý nový nos!

MUDr. Radan Vidura hemangiom

Chtěla bych moc pochválit tohoto lékaře, který jako jediný v ČR byl ochoten mi pomoci a odstranil mi hemangiom na patrovém oblouku. Obešla jsem několik stomatologů a orl lékařů a až pan doktor je top mezi všemi. Velice profesionální a lidský přístup. Vřele všem doporučuji pana MUDr. Radana Viduru, Ph.D. a jeho RvmedCentrum....

Kontakt

Horní lán 10A/1310, Olomouc 77900 Zobrazit v Goole Maps