Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Jozef Jakub Jiný

K doktoru Jakubovi chodím HODNĚ dlouho. Jsem nad míru spokojená, taky mi řekl, že nosím špatné boty, vysoké podpatky? Tak nato zapomenout!!!! Na každou otázku mi odpověděl, i když jsem třeba čekala jiné odpovědi, tak jsem poslechla .Každý máme jinou zkušenost s lékaři. Za mě naprostá spokojenost.

MUDr. Jozef Jakub Jiný

Lékař byl příliš odměřený, málo s dcerou komunikoval..i když přišla s propadlou klenbou u nohy, vyčetl jí, že se hrbí a je příliš času na mobilu (ani nemohl tušit, zda již má mobil)

MUDr. Jozef Jakub Jiný

Lékař erudovaný,vždy vysvětlí dokonale problém, citlivý a vstřícný, empatický,léčba vždy pomohla,s následnými doporučeními.

MUDr. Jozef Jakub bolesti předonoží

Jsem velice nespokojena s chováním a diagnostikou lékaře. Vůbec neposlouchal na o si stěžuji, nadával na předchozího pacienta. Do zprávy mi napsal, že nosím příliš úzkou obuv, já přitom chodím ve zdravotní obuvi. Bolesti mám protože hodně chodím. Jsem účetní a těch pár kroků pro šanony nepovažuji za nadměrné chození. Sestřička mě nadala, že jsem v obuvi přišla k jejímu stolu a s poukazem na rehabilitaci mě vrátili zpět, že jej špatně vypsala. Pokud vás pošlou k tomuto doktorovi, nechte se přepsat jinde. Stejně to časem uděláte.

Kontakt

č.d. 3/202, Hrabyně 74767 Zobrazit v Goole Maps