Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Lenka Vacková Jiný

Byla jsem u paní doktorky poprvé.Po dlouhé nemoci a hospitalizaci jsem se nejdříve obávala,že nenajdu po přestěhováni lepší lékařku,na jakou jsem byla zvyklá.Mám vrozenou vadu a veškerá vyšetření snáším velice špatně,mnohdy je to pro mě i bolestivé.Ale paní doktorka mě překvapila.Mohu jenom doporučit.Jsem ráda,že mě bude doprovázet na cestě,která mě čeká a to je těhotenství v pokročilém věku.

MUDr. Iva Tomanová Jiný

Kdyby to šlo,tak dám paní doktorce deset hvězdiček...tak úžasnou paní zubařku jsem ještě nezažila.Byla jsem dnes nucena zajít na zubní pohotovost,ačkoliv jsem byla v pátek u svojí lékařky na prevenci,v neděli mě rozbolel zub... Paní doktorka zub velmi citlivě otevřela a .ošetřila.Nechtěla jsem otravovat ve svátek na pohotovosti,ale paní doktorka i sestřička byly obě velice milé a usměvavé...Opravdu moc děkuji.

MUDr. Iva Tomanová Jiný

Od té doby co mám paní doktorku Tomanovou jako svou zubařku se nebojím návštěvy zubaře. Je moc milá, usměvavá ( i přes roušku :D ), citlivá. Jsem ráda, že k ní mohu chodit.

MUDr. Věra Dittrichová Jiný

Sečtěla paní doktorka i její sestra, řeší vše s klidem a rozvahou, doporučí vše vyřeší. Po X letech nenastala jediná komplikace.

Kontakt

Boleslavská 1854, Nymburk 288 02 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna