Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (18)

MUDr. Tomáš Zámečník Jiný

Já jsem teda spokojená vůbec nebyla. Dcera ekzém a vyrážka, viditelně reaguje po jídle, ale nebyla jsem přesně schopná vypozorovat po čem všem.
    Došly Jsme na alergologii, pan doktor velice neochotný, bylo mi řečeno, proč s tím nejdu na kožní, ať nám dají mastičku, že s tím on mi nepomůže.
    Neochota něco řešit, neměl vůbec v plánu dceru otestovat, řekl mi jen obecné doporučení, aby nejedla citrusy a kakao a to bylo vše.
    Sestra mi dala do ruky leták, jak se starat o dítě s atopickým ekzémem a když jsem ho pak doma otevřela, hned jako první bod tam bylo uvedeno, že exém můžou způsobovat potravinové alergie.
    Takže teď budu muset znovu k pediatrovi pro další žádanku a objednat se jinam, pokud vůbec v nejbližším půlroce seženu alergo, kde tak malé dítě přijmou.
    Za mě vůbec nedoporučuji.

MUDr. Anna Horsáková Jiný

Arogance a ego létající vysoko nad zemí.. a já myslela, že Hippokratova přísaha je slib.Zde ovšem lidskost chybí zcela.Prijemná sestřička to sama nezachrání.

MUDr. Eliška Chrástková Jiný

skvělá paní doktorka, nemáte pocit, že vás bere jako kus a vyzařuje z ní takový klid, pohoda :-) a není potřeba se objednávat

Karel Křen Jiný

K panu doktorovi Křenovi chodím už deset let. Je specialista ve svém oboru. Zajímá se o pacienta, je důsledný v posuzování zdravotního stavu a hledá nejvhodnější způsob léčby. Reaguje na zněny ve zdravotním stavu pacienta a podle výsledků vyšetření doporučuje pacientovi nejvhodnější léky. V mém případě došlo díky radám a předepsaným lékům pana doktora k tomu, že moje cukrovka je pod kontrolou a zároveň jsem snížil svoji váhu z původních 117 kg na 97 kg. Věřím, že pokud budu dodržovat jeho rady, bude můj zdravotní stav i v mých 66 letech dobrý. V každém případě pana MuDr. Karla Křena doporučuji svým známým s velice kladným hodnocením.

MUDr. Josef Koliba Jiný

Velmi nedoporučuji! Po mém omdlení a špatném výsledku EEG mi doktor řekl, že mám ASI epilepsii a během 3 minut v ordinaci odebral řidičský průkaz. Prý jestli chci léky? Nechtěla jsem. Nevysvětlil mi absolutně nic o této nemoci. Rukou ukázal na dveře a poslal mě k sestře, která mně utěšovala a vysvětlovala situaci. Navštívila jsem Nemocnici u Sv.Anny centrum epilepsie, kde mi po vyšetřeních sdělili, že žádnou epilepsii nemám a že špatný výsledek EEG může mít i naprosto zdravý člověk. Nechápali rozhodnutí pana doktora Koliby a velmi se tomu divili. Řidičský průkaz mi byl vrácen, vše trvalo 3 měsíce. Zde je velmi špatný příklad toho, jak špatné rozhodnutí lékaře dokáže ovlivnit život člověka. Pokud se vám něco nezdá u lékaře nebo nelíbí jeho chování, jděte jinam, máte na to právo.

MUDr. Miroslava Paveleková Jiný

Paní doktorka je pro mně velikým zklamáním. Podle hodnocení jsem myslel, že patří k lékařům s lidským přístupem, ale skutečnost je odlišná. Léčení vyrážek a plísní na které je možné předepsat mastičku je dobrá, ale jakmile přijde pacient s větším problémem je to jiná písnička. V mém případě, komplikace po kosmetickém odstranění malého výrůstku. Lékařka odmítla udělat jakékoli vyšetření a dokonce odmítla poslat na odborné vyšetření, s odůvodněním, že nebude řešit problémy, které způsobili jiní. Pacient se zdravotním problémem, se obrací na lékaře, který je zde aby pomohl. V tomto případě, tou tak nebylo, spíše naopak, s novým heslem "co jsem nedostala od pojišťovny zaplaceno to řešit nebudu a ani nepomůžu vás poslat jinam" vás paní "doktorka" vyhodí z ordinace. Lidský přístup a odbornost? :-(

PhDr. Mária Vlčková Jiný

Věřím, že se paní doktorka snažila, přesto mi přišlo až hrubé, když se asi třikrát zasmála mému problému a dodala, že jej nezná a že "s tímto se ještě nesetkala". Přišlo mi, že se jí můj problém nezdál dost vážný, aby se s ním dokázala sžít/brát ho vážně. Na můj problém s tím, že pro sebe nevidím žádnou budoucnost a nemám motivaci dělat normální věci mi bylo řečeno, že v mém věku by se to nemělo dít, načež se zasmála, když mi tento problém zmínila nazpátek jako "ztrátu smyslu života". Otázky jako "A nemáte nic jiného na práci, než řešit váhu?" mne přinejmenším šokovaly. Měla jsem za to, že mám nezdravý náhled na své tělo a nezdravý vztah s jídlem, ale paní doktorka mě rychle vyvedla z omylu slovy "to, co děláte, je správně" a "pokud se hubnutím trápíte, dělejte to tak, jako tehdy, když vám to šlo". Jako laik jsem z tohoto vyvodila, že můj problém vlastně neexistuje. Z ordinace jsem tedy odcházela se smíšenými pocity. Třeba jsme si jen neporozuměly, každopádně nedoporučuji.

MUDr. Alena Bartošová Jiný

K paní doktorce chodím již 32 let, také k ní začal v dospělosti chodit můj syn a máme jen ty nejlepší zkušenosti. Vždy byla pečlivá, příjemná, vše vysvětlila a snažila se pomoci. U její dcery jsem byla zatím jen jednou, jelikož pár let jsem nepotřebovala lékařskou pomoc, ale i mladá paní doktorka byla velmi vstřícná a milá.

MUDr. Eliška Chrástková Jiný

Spokojenost ,příjemná a ochotná lekarka vyšetření ,konzultace a přístup k pacientovy vynikající prostě nej. V Hodoníně.doporucuji..

MUDr. Anna Horsáková Jiný

Paní doktorka příjemná, sestřička příjemná, vyšetření proběhlo velmi dobře! Doporučuji těm, kteří se chystáte navštívit ušní, nosní, krční.

Kontakt

Národní třída 1959/90, Hodonín 695 01 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR