Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

O nás

Poskytujeme diagnostickou a léčebně preventivní péči z následujících lékařských oborů: dermatologie, kožní, dětská kardiologie, gynekologie, porodnictví, chirurgie, interní medicína, biochemie, hematologie, mikrobiologie, logopedie, oční, ortodoncie, ortopedie, praktický lékař, stomatologie a urologie.

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (18)

Ingrid Pavlová Jiný

Naprosto úžasná, rychlá, milá a vstřícná komunikace

MUDr. Hana Dušánková Jiný

Trhání zubů osmiček u paní doktorky nebolí. Ještě jsem se při tom zasmála. Paní doktorka je pečlivá.

MUDr. Dagmar Pojmanová Jiný

Paní doktroka a sestra jsou velice příjemné. Vzaly mě při akutním problému a velice dobře mi pomohly.

MUDr. Olga Kopová Jiný

S paní doktorkou jsme velice spokojeni. Synovi srovnala behem pul roku zuby. Je někdy přísna, ale ví proč. Nevadí mi, když vynada, ze ma rovnatka nosit častěji :o)

MUDr. Zdenka Beníšková Jiný

Nechápu, proč Mudr. Beníšková mladší vykonává profesi lékařky. Pacienta do ordinace nechce, vše řeší přes vrátnici, např. žádanku nechám na vrátnici, zprávu od specialisty mi nechte na vrátnici a pak si zavolejte, apod. Toto se děje již od doby, kdy se tu potýkáme s covidem. Je to opravdu velmi nezodpovědné od ní a dle mého názoru tímto zanedbává péči o pacienty.

MUDr. Radmila Hrubá Jiný

Paní doktorka je velmi příjemná a klidná dáma, velice pečlivá a není pro ni nic problém, lepšího praktika neznám ,proto jsem k paní doktorce přihlásila i svou dceru, která je také velmi spokojená.

MUDr. Zdeněk Holec preventivní prohlídky

Nejlepší lékař jakého nyní mám.Dnes jsem u něj byla a jsem unešena jeho přístupem,profesionalitou a pečlivostí.Udělal mi všechny vyšetření k prevenci.Jak jsem se ta bála jí tak jsem šla potěšena odtamtud.

MUDr. Eva Matějková Jiný

Chodím k paní doktorce už málem 20 let a nemohu ji dostatečně vynachválit ... je to profesionál, velice slušná a trpělivá, všechno vysvětlí, dbá o dodatečná vyšetření. Za ta léta jsem ji nikdy neviděl ve špatné náladě.

MUDr. Eva Matějková Jiný

Paní doktorka je pečlivá a šikovná, chodíme k ní skoro celá rodina a jsme s ní všichni velmi spokojeni.

MUDr. Radmila Hrubá Jiný

Ještě jsem se nesetkala s takovým přístupem k pacientovi.Paní doktorka s vámi jedná jako s člověkem,troufám si říct, jako s přítelem.Snaží se pomoci,poradit,ale i psychicky podpořit.Kéž by bylo více takových lékařů.Děkuji Paní doktorko.

Kontakt

Čumpelíkova 1764/2, Praha 18200 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Všeobecná zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda