O nás

Oční centrum Praha je soukromá oční klinika, která poskytuje zdravotní péči v oboru očního lékařství již od roku 2000 a patří tak k nejtradičnějším očním klinikám v České republice vůbec.

Dlouhodobou strategií Očního centra Praha je postupné rozvíjení a rozšiřování nabídky služeb souvisejících s očními vyšetřeními a operacemi, které korespondují s dynamickým rozvojem medicíny. Od samého založení poskytujeme vysokou kvalitu operací a vyšetření, garantovanou výborným technickým zázemím a excelentními operatéry, kteří jsou proslulí nejen na území České republiky, ale i v zahraničí. V Očním centru Praha jsme provedli již více než 60.000 úspěšných operací.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (22)

MUDr. Radan Zugar Operace šedého zákalu

Chtěl bych poděkovat jak panu primáři Zugarovi tak i operačnímu týmu za
    profesionalitu a přístup, který mi dával pocit důvěry a klidu i v tak neznámé situaci jakou operace šedého zákalu, asi pro každého, je.

MUDr. Michal Janek Operace šedého zákalu

Dobrý den.Byl jsem u Vás na operaci šedého zákalu obou očí.A to 13.12.2021a 20.12.2021 tak že je to už přes rok.A pořád na dálku,kterou jsem měl mít bez dioptrii mám s dioptriemi a ještě jsem si připlatil na čočky,že budu večer vidět lépe,ale opak je pravdou večer mám vše rozmazané což jsem předtím neměl a také mě oči pořád bolí,jako když v nich mám písek.Celkově vidim hůře než před operací. Tak že mám různé pochybnosti,než co čtu na internetu.

doc. Jiří Pašta CSc., FEBO Operace šedého zákalu

Práce kolektivu Očního centra Praha nemá chybu. Operatér pan docent Pašta má zlaté rušičky smekám, výsledek je vynikající . Všem budu doporučovat Vaše Oční centrum v Prace na jakékoliv oční vyšetření včetně operace šedého zákalu. Děkuji s pozdravem Rudolf Zeman

doc. Jiří Pašta CSc., FEBO Operace šedého zákalu

Pan docent dobře chápe psychologii pacientů a pomáhá jim projít, někdy náročnou a třeba tělesnými vadami komplikovanou, operací.

MUDr. Radan Zugar Operace šedého zákalu

V září 2020 mi MUDr. Zugar operoval šedý zákal. Byla jsem trochu skeptická, protože jsem četla pouze pozitivní reakce. Zákrok byl úspěšný, přístup lékaře velmi lidský, profesionální a při závěrečném focení jsme se i zasmáli. Mohu jen doporučit.

MUDr. Michaela Klementová korekce očních vad

I když k lékaři člověk obecně nechodí rád, lidský přístup, pečlivost a profesionalita paní doktorky Klementové dokáže tyto chvíle maximálně zpříjemnit. Má velmi citlivý a lidský přístup k pacientům. Výsledky vyšetření a možnou léčbu podrobně vysvětlí a to tak, že i člověk bez medicínského vzdělání pochopí, o čem mluví. Vřele paní doktorku doporučuji.

MUDr. Michaela Klementová preventivní prohlídky

Paní doktorka je velmi příjemná a profesionální. Preventivní prohlídka proběhla naprosto bez problémů a byla mnohem důkladnější v porovnání s mými zkušenostmi z jiných ordinací. Maximální spokojenost, jednoznačně doporučuji!

MUDr. Michaela Klementová preventivní prohlídky

Moc děkuji paní doktorce za přívětivý, empatický a profesionální přístup. Nadstandardní kvalita služeb! Ráda budu k paní doktorce chodit na preventivní prohlídky. Můžu jedině doporučit! Přeji paní doktorce hodně úspěchů :-)

MUDr. Radan Zugar Operace šedého zákalu

Děkuji primáři MUDr. Zugarovi i celému týmu oční kliniky za úspěšnou operaci šedého zákalu. Bylo vidět, že celý personál spolu perfektně spolupracuje a dobře zná svoji práci.

MUDr. Radan Zugar Operace šedého zákalu

Pan primář. MUDr. Zugar mi odstranil dne 19. 2. 2020 šedý zákal levého oka implantací nitrooční čočky TETRAFLEX HD. Operace dopadla výborně, na oko dobře vidím. Oceňuji vysokou odbornost a také přístup k pacientu. Klidný, rozvážný a uklidňující, ačkoli jsem se operace z počátku bál. Nemohu jinak, než jej doporučit ostatním potencionálním pacientům. Děkuji.

Kontakt

Jankovcova 1569/2c, Praha 170 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Zaměstnanecká pojišťovna Škoda, ... Pojišťovna VZP, a.s. Všechna pojištění