O nás

MEDICOM Clinic tvoří tým vyhledávaných lékařů a dermatologů s mnohaletými zkušenostmi v oboru. Společně poskytují komplexní nabídku služeb v oboru plastické chirurgie, laserové dermatologie a estetické medicíny. Můžete si tak vybrat ze širokého spektra drobných i větších zákroků, díky kterým se budete cítit sebevědomější, mladší a krásnější.

Specializace na operace prsou – Našim lékařům se ročně k operaci prsou svěří více než 1000 žen.
Pouze certifikované implantáty – Používáme implantáty pouze od renomovaných výrobců.
Maximální bezpečí – Nejbezpečnější Low-Flow narkóza vč. zahřívání vašeho těla a použití trombotických punčoch.
Lékaři na telefonu – Naši lékaři jsou vám k dispozici osobně nebo telefonicky kdykoliv je potřebujete
Odvoz domů zdarma – Po zákroku vás odvezeme domů zdarma v rámci Prahy, Brna a Ústí nad Labem.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (29)

MUDr. Peter Ondrejka Jiný

Pan doktor je opravdu skvělý! Rázný, sebejistý, ale zároveň empatický, se snahou pomoci!
    Kvůli komplikacím jsem musela měsíc po augmentaci znovu na sál, hrozilo vyndání implantátu a můj problém se zdál být relativně vážný. Pan doktor, který mi dělal první operaci nemohl z důvodu nemoci druhý zákrok provést, tak se mě ujal pan doktor Ondrejka a udělal vše co bylo v jeho silách, aby prso i mou psychiku zachránil!
    Implantát mi zůstal a následné kontroly byly ve velmi příjemném a uklidňujícím duchu!

DOPORUČUJI! A panu doktorovi touto cestou ještě jednou děkuji!

MUDr. Peter Ondrejka plastika prsou

Byla jsem u pana doktora Ondrejka na augmentaci a mohu ho jen doporučit. Jak přístup tak výsledek perfektní. Ochotný na vysvětlení,vstřícný,milý.

MUDr. Michal Puls modelace prsou

Jestli chcete kvalitní radu a péči, objednejte se k panu doktorovi Pulsovi! Opravdu profesionálně poradí, vysvětlí a výsledek je dokonalý. Moc děkuji za krásný dekolt.

MUDr. Peter Ondrejka plastika prsou

Chtěla bych všem vzkázat své velké Díky!! Skvělá práce pana doktora Ondrejky. Skvělý přístup a komunikace na recepci. Všichni jsou strašně moc milý a přátelští. Nemohla jsem vybrat lepší kliniku a všem opravdu strašně moc děkuji!! Zázraky do 24hodin, Vaše MedicomGirl Křížková

MUDr. Josef Kulhánek Jiný

Velmi milý pan doktor, empatický, splnil mi můj sen, mám krásná větší prsa ( to jsem si přála) vypadají naprosto přirozeně, jako pravá, to je za mě na umělých prsou to nejlepší, že to není poznat. Po operaci, starostlivý přístup, pan doktor se moc hezky chová, sestřičky v Medicomu se o vás moc pěkně starají, po péči sestřičky před operací ( poprvé jsem trošku měla strach ) jsem se najednou nebála. Vše proběhlo naprosto v pořádku.Pan mudr. Kulhánek je nejen skvělý, profesionální, pečlivý plastický chirurg, ale je skvělý i jako člověk. A moc děkuji všem sestřičkám z Medicomu.

MUDr. Michal Puls operace očních víček

Jsem po operaci horních víček a jsem moc spokojená, rozhodně se mi ulevilo, hlavně večer. Pana doktora moc doporučuji.

MUDr. Peter Ondrejka operace očních víček

Velmi oceňuji profesionální jednání celého týmu, příjemné prostředí, péči při samotném zákroku a především děkuji za laskavý přístup MUDr. Ondrejkovi. Jsem s výsledkem velice spokojená a doporučuji každému, kdo se rozhodl pro osobní změnu.

MUDr. Pavel Horyna operace očních víček

Jsem moc spokojená! Pan doktor svou práci odvádí velice dobře. Moooc hodné sestřičky! Děkuji !!!! :)

MUDr. Petr Pachman zvětšení prsou

U Pana Doktora Pachmana jsem podstoupila Augmentaci prsou a jsem velice spokojená.
    Mohu jen doporučit.

MUDr. Michal Puls operace očních víček

Operace dolních víček, krásná práce, hodně to omladilo, s víčkama se i vyply tváře do hladka i mezy rty a nosem, jak po kyselině hylarunové. Pan doktor má zlaté ručičky. Je moc milý, empatický, vše vysvětlí. Personál též. Hodně kladně hodnotím odvoz domů, který neplatíte, též předoperační vyšetření nehradíte, to nikde nenabízí. Pan doktor je skvělý člověk, ráda se k němu vrátím.

Kontakt

Viniční 235, Brno 615 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna
Spálená 14, Praha 110 00 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Masarykova 3488/1, Ústí nad Labem 400 01 Zobrazit v Goole Maps