O nás

Stomatologické pracoviště Danglart nabízí komplexní služby v oblasti záchovné a estetické stomatologie, protetiky, endodoncie, chirurgie a implantologie, ortodoncie, parodontologie a dentální hygieny. Svoji kvalitu stavíme na letitých zkušenostech a praxi stabilního týmu zubních lékařů.

Máme smlouvy se zdravotními pojišťovnami.

Součástí kvalitní péče u nás je vybavení moderními stomatologickými technologiemi, ohled na požadavky a přání klienta, použití kvalitních materiálů, využívání RTG služby včetně panoramatického RTG a vlastní zubní laboratoř s nabídkou všech druhů protetických prací. Všechna naše pracoviště splňují ty nejpřísnější hygienické normy, které jsou pro naši práci standardem, a které zvyšují kvalitu a komfort ošetření.

Jsme tu pro Váš dobrý pocit z krásných a zdravých zubů…
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (3)

MUDr. Zuzana Fialová Jiný

Bohužel nedoporučuji. Paní doktorka je milá a při práci jemná, takže jsme si s manželem pochvalovali, jaké máme štěstí. Chodili jsme k ní poctivě každý půl rok na preventivní prohlídky. Když odešla na mateřskou, přešli jsme k jiné lékařce a nestačili se divit. Paní doktorka Fialová nám vůbec neřekla o kazech a já kvůli ní dokonce přišla o zub, který se podle nové lékařky dal naprosto v pohodě zachránit a ošetřit, kdybych přišla dříve a nenechala ho několik let chátrat. Ale já chodila na preventivky každý půl rok! Jsem ráda, že už mám péči jinde.

MUDr. Zuzana Fialová Jiný

Paní doktorka je skvělá :) Empatická, nic nebolí. ALE, když paní doktorka odešla na mateřskou, čekal mě šok, pod plombou byli ponechány kazy, zuby časem samozřejmě začaly bolet, muselo se přejít k čištění kanálků, navíc plomby museli být předělány, jelikož přesahovaly a nebyly vyhovující (bílé, placené výplně). Náprava škod je nyní velmi nákladná, o bolesti, kterou špatně ošetřené zuby způsobili, ani nemluvím :( Všeobecně tedy nemohu paní doktorkou doporučit. Ošetření nebyli provedeny správně a poctivě :(

MUDr. Zuzana Fialová ošetření zubního kazu

Pani doktorka je naprosto skvela. Zakrok byl uplne bezbolestny, vse vysvetli a ma velkou trpelivost s lidma co maji extremni strach:-))) mohu jen doporucit.

Kontakt

Jankovcova 788/16, Praha 17000 Zobrazit v Goole Maps
Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna