Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe
Psychoprofi, Mrkosova 35, Brno

Psychologické konzultace • Od 400 Kč

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Psychoprofi, Mrkosova 35, Brno

Od 400 Kč

Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe

Ve své soukromé praxi se zaměřuji na psychoterapii, psychologické poradenství a rozvoj osobnosti. Používám především psychoterapeutické rozhovory, ale...

Léčené nemoci

• Generalizované úzkostné poruchy

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe Jiný

Paní psycholožka je velmi milá. Tímto pro mě bohužel pozitiva končí. Sezení byla z mého pohledu zaměřena spíše behaviorálním směrem. Po třech sezeních mi bylo od ní sděleno, že chodit už nemusím. Poté jsem začala terapii s jiným terapeutem a cítím neskutečný rozdíl v možnostech řešit sebe a svůj život do hloubky. A také teď chápu, že po třech sezeních se terapeut s klientem ani nezná, natož aby mohl říct, že už nemusí docházet.

Umístění: Soukromá psychologická a psychoterapeutická praxe psychologické konzultace

Paní magistra je velmi milá, pohotová a skvěle ihned reaguje. Mohu vřele doporučit!!!

Pani Holčáková je veľmi milá a profesionálna psychoterapeutka, ktorá sa neustále vzdeláva a vkladá do práce svoje srdce. Za seba môžem maximálne odporučit :)

Sezení mně pomohlo zorientovat se v mém problému. Necítil jsem se jako u doktora, velmi sympatické prostředí. Doporučuji!

Paní magistra mi velmi pomohla, je empatická, vyslechne, zajímá se. Její postřehy si mnohdy vybavím i mimo ordinaci. Dokážu se díky ní už podívat na věci i z jiného úhlu. Cítím se pochopená a to je pro mě důležité. Mohu jenom doporučit.