Yveta Tomanová, pediatr Brno

Yveta Tomanová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 27 května 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Jsem velice spokojena s peci pani doktorky. Chodim k ni s obema detmi uz skoro sest let. Vzdy byla poctiva a pecliva. Kdyz syn mel nejakou prapodivnou nemoc a lezel v nemocnici pani doktorka tam osobne volala. Hodne mne tenkrat radila a uklidnovala, nebot v nemocnici se se mnou bavili vzdy jen kratce a za synem nepousteli protoze jsem byla tehotna. Nikdy mne neodbivala a deti ji take maji radi. Jednou po ockovani syn prohlasil, ze chce byt take doktorem. V ordinaci je vzdy cisto, behem cekani se deti zabavi v herne nebo se divaji na pohadky. Ted to je pro nas pase, ale misto na kocarky je k nezaplaceni, kdyz mate miminko. Pani doktorce muzu za jeji skvelou peci jen podekovat z celeho srdce a poprat hodne zdravi a sil vykonavat jeji praci. Katka Munclingerova

• 18 září 2013

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní MUDr. Tomanová je pro nás odbornicí v oboru. Chodíme k ní již 11 let (děti 11 a 8 let). Nikoho pečlivějšího neznám. Snaží se o co nejlepší léčbu a nepředepisuje atb jen tak. Chválím spolupráci s dětmi, hlídá si vývoj, čistotu, plnou informovanost rodiče, seberealizuje se. Má můj obdiv, že vše zvládá v období, kdy doktorům není dáno léčit, ale spíš se zabývat byrokracií a propagací léků na trhu.

• 18 června 2013

Hodnocení: Neutrální

paní doktorka je sice pečlivá,vždy když měly děti něco závažnějšího,uměla to dobře řešit,ale někdy asi nemá svůj den a dokáže být i na dítko protivná např.(2,5roční dcerka strašně pláče při vyšetřování,a paní doktorka mi říkala že je už dost velká na to,aby spolupracovala že to mám pořešit i na malou byla nepříjemná).já chápu že se špatně vyšetřuje když dítě brečí,ale malá si dost žažila v nemocnicích a má prostě strach a v tu chvíli jí prostě nevysvětlím aby neplakala.Paní doktorka by měla být trochu více vstřícnější.

• 14 srpna 2012

Hodnocení: Slabý

Paní lékařka je možná odbornice, ale to u lékaře, který denně přichází do styku se starostlivými rodiči a dětmi nestačí. Lidský přístup, empatie, citlivost apod. jsou paní doktorce bohužel cizí. Po každé návštěvě se žena vracela s pocitem, že ji "zase s něčím otravovala" (a to rozhodně nejsme žádní přecitlivělí rodiče) - sám jsem se o tom pak při dalších návštěvách přesvědčil osobně - a teď se jí už i bojí zavolat. Trpělivost a laskavost je zde nahrazována postojem "přecitlivělá matka". Rád bych dal vyšší hodnocení (např. čekárna i herna jsou pěkné), ale tato doktorka si ho díky svému přístupu nezaslouží ... hledáme nového lékaře.

• 20 června 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Mám pocit, že většinu negativních komentářů podle použitých obratů a nekonkrétnosti stížnosti psala jedna osoba. Za sebe přidávám velkou spokojenost - vybavení a čistota čekárny a ordinace, pečlivost lékařky, necpe hned antibiotika. Vymrčovala jsem si s očkováním a ač dle mého je paní doktorka spíše zastánkyní očkování, mé požadavky na individuální očkovací schéma respektovala a zároveň je i o této problematice informovaná (někteří pediatři jsou schopni i tvrdit, že dítě dostane obrnu, pokud ho hned nenaočkujete). 2 nové sestřičky jsou velmi milé. Co se týká poradenství po telefonu, nikdy jsme neměla problém. naopak při aktuních případech (syn vypil odlakovač) mě hned předali paní doktorce. Domluva termínů prohlídky bez problémů - pokud se mi něco nehodilo, hledaly sestřičky jiný termín.

• 22 května 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Jsem trošku na rozpacích z toho co zde čtu...Chci paní doktorku pochválit, chodím k ní již 7 let, mám 3 děti. Velice oceňuji jak má skvěle zorganizovaný systém objednávání nemocných dětí, nikdy se mi nestalo, že bych čekala v čekárně více než 30min, což je naprosto ojedinělé a nikdy mne neodmítla. U bývalé paní doktorky jsme čekali i dvě a půl hodiny s deseti nemocnýma dětma naráz, strašné, obzvlášť s kojencem! Byla jsem vždy s její péčí spokojená a moc nechápu osočování z neosobního přístupu, mám přesně opačné pocity. Vždy velmi zvažuje podání antibiotik, což považuji za profesionální přístup a přístroj CRP v ordinaci je naprosto skvělá věc! Děti si pamatuje, poradí mi s drobnostmi i po telefonu, že někdy chce abych zavolala o něco později, je naprosto pochopitelné, má přece v ordinaci pacienta!!! Pokud má někdo tak akutní problém, jako jsou křeče z horečky, měl by volat pohotovost a né obvodní lékařku, ta tam přece není od toho, aby řešila takto akutní stavy a ještě po telefonu! Že bývají v ordinaci stážistky mi nevadí, aspoň se něco od paní doktorky naučí a bude více skvělých lékařek jako je ona. Dnes jsme byli s pětiletým synem na očkování, bylo před námi 6 dětí a nečekali jsme déle než 35 minut a přitom jsem neměla pocit, že by se mi nevěnovala,klobouk dolů, kdyby všichni pracovali v takovém tempu a ještě precizně a zodpovědně jako paní doktorka, bylo by na světě dobře. Dokonce i moje devítiletá dcera, ji chtěla nominovat po přečtení bilboardu na lékařku roku, k tomu myslím už není co víc dodat..... Všem ji vřele doporučuji!!!

• 7 května 2012

Hodnocení: Slabý

Paní doktorka není vyloženě špatná, ale některé věci mi u ní v ordinaci opravdu vadí: - dlouhé objednací lhůty - s akutním problémem nás neobjedná hned, s akutní chorobou klidně za 2 - 3 dny - o objednaném čase a termínu se nediskutuje, když mi nevyhovuje, musím si to nějak zařídit... to je občas dost problém - s lékařkou se v ordinaci střídají studentky a čerstvé absolventky a být prvorodička, tak mi z jejich rad jde hlava kolem - za velké selhání považuji situaci, kdy jsem volala ohledně dítěte, které několik dní před tím prodělalo febrilní křeče, skončilo na JIP, nedýchalo, ... zázrakem nemělo poškozený mozek. Dostali jsme plno léků, ale nevěděla jsem přesně kombinace a dávkování. Po necelých 3 týdnech dostalo dítě přes 39 horečky, volala jsem lékařce, které léky podat... volala jsem lékařce a ona mi odpověděla, ať jí zavolám tak za dvacet minut... přitom febrilní křeče se rozvíjí během několika desítek vteřin až pár minut... kdybych těch 20 min. čekala, mohla jsem dnes být bez dítěte :-(

• 24 dubna 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

S péčí paní doktorky jsem byla velmi spokojená, prostředí čekárny i ordinace působí velmi příjemným dojmem, sestřičky i paní doktorka se k nám chovaly vždy velmi pěkně, profesionálně, paní doktorka velmi zvažuje okamžité nasazování ATB, problémy nebagatelizuje, měla jsem pocit, že na nás vždy měla dostatek času - hlavně na mé všetečné otázky jakožto čerstvé maminky:o) Velmi oceňuji objednávkový systém, v čekárně jsme nikdy nečekali déle, než patnáct minut. Bohužel jsme se odstěhovali a o péči paní doktorky jsme přišli, ale mohu ji jen doporučit, nasadila ostatním pediatrům vysokou laťku.

• 29 listopadu 2011

Hodnocení: Velmi slabý

Bohužel se musím přidat k nespokojeným maminkám. Paní doktorka je arogantní, přístup naprosto příšerný. Při závažných zdravotních problémech naprosto selhává, jak profesionálně, tak lidsky. Sstřička je naopak naprosto milá a úžasná.

• 17 listopadu 2011

Hodnocení: Slabý

Bohužel souhlasím s názorem, že paní doktorka je arogantní a neochotná. Člověk si tam nepřipadá vítaný. Nechápu tento přístup. Proč si tedy nabírá tolik pacientů, pokud to psychicky a lidsky nezvládá?

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.

Umístění