• zubní lékař - stomatolog

Umístění: Volodymyr Buriak ošetření zubního kazu

Velmi příjemný a precizní lékař. Ošetření je opravdu bezbolestné a perfektní. Sestřička je též příjemná. Celá rodina jsme velmi rádi, že můžeme k tomuto lékaři jezdit a to i přesto, že za ním jedeme přes 100 km.

Umístění: Volodymyr Buriak ošetření zubního kazu

Velmi milý lékař a sestřička. Nespěchal, podrobně mi vysvětlil stav mého chrupu a nabídl mi alternativy řešení. Ceny jsou velmi přijatelné.

Umístění: Volodymyr Buriak Jiný

Pan doktor je velice laskavý, pečlivý a skvěle své práci rozumí. Stanovil mi přesnou diagnózu a poradil mi, jak můj aktuální zdravotní stav chrupu řešit. Navrhl mi několik odlišných možností za poměrně nižší ceny, než u ostatních stomatologů. Ošetření zubního kazu, odstranění korunek a extrakce zubů proběhly naprosto precizně a bezbolestně, přechodná snímací zubní náhrada vypadá pěkně a dobře mi „sedí“. Sestřička je také velmi milá. Vřele pana doktora doporučuji!

Umístění: Volodymyr Buriak ošetření zubního kazu

Pan doktor je velice milý a snaživý, Vše dobře a jasně vysvětluje se snahou pomoci. Jednožnačně doporučuji

Umístění: Volodymyr Buriak ošetření zubního kazu

Velmi hodný zubař, který uklidní i megastrašpidla jako jsem já :). Ošetření od pana doktora je bezbolestné, takže člověk se vůbec nemusí stresovat. Cenově návštěva nenáročná.

Umístění: Volodymyr Buriak

Vynikajici pece a pristup pana doktora!! Lepsi jsem jeste nezazila. Sestricka je taky skvela. Vsechno vysvetli, prace je moc kvalitni. Doporucuju!

Umístění: jiné místo

Pan doktor , byl skvely a ochotny, vse vysvetlil a ukazal .Skvely pristup jak pana doktora ,tak i sestricky .Mohu jen doporucit.

Umístění: Volodymyr Buriak

Pan doktor je velice pečlivý , skvělý přístup a veškeré dotazy přesně a trpělivě zodpovězeny. Děkuji za vyborné ošetření.

Umístění: Volodymyr Buriak Preventivní prohlídka + dentální hygiena

Kladně hodnotím absolutní bezbolestnost, vstřícnost pečlivost, přátelské prostředí. Ceny jsou poměrně nižší než u ostatních stomatologů.