Zubař Více

Trutnov, Praha 2 adresa

U Hřiště, Trutnov

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 4 Více

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

1. lékařská fakulta Univerzity Karlovy, Praha

celoživotní vzdělávaní ČSK - praktický zubní lékař

2013 - 2014 Evropské ce...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Zubní kámen
  • Zánět dásní
Zobrazit všechny léčené nemoci

• zubní lékař - stomatolog

Umístění: MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz Jiný

Z dětství jsem měla nemilé zkušenosti s předchozími zubaři "strach,trauma", ale od doby co chodím k Panu Novotnému můžu říct, ze se k zubaři i těším :) .. Pan doktor i sestřička velice ochotný, profesionální. :) chodíme tam celá rodina a nejlepší volba pan Zubař byl ! :)

Velice precizní a kvalitní zubní lékař. Dbá na perfektně odvedenou práci a zajímá se o spokojenost svých pacientů. Profesionál s lidským přístupem, kterého pravidelně navštěvují již několik let a mohu mu plně důvěřovat.

Umístění: MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz zubní vyšetření

Kvůli nepříjemným zážitkům z dětství jsem dlouho trpěla až úzkostným strachem ze zubařů. Díky panu doktorovi je strach pryč. Je velice milý a pozorný. Každý postup ošetření detailně popisuje. Jsem mu velice vděčná.

Zatím jsem nepoznala lepšího zubaře. Precizní a kvalitní ošetření. Jiní zubaři, mi kaz spravili za pár minut a plomba zanedlouho vypadla. Toto se mi u pana doktora nestalo. Vždy jsem s výsledkem velice spokojená. Těším se na další spolupráci! :)

Umístění: MDDr. Vojtěch Novotný, soukromá zubní ordinace stomatologie.tu@seznam.cz ----------- www.ndent.cz Bolest zubu

Naprosto odborné vyšetření, to je snad první Doktor který zhorovil RTG snimek, a zbavil mě bolesti zubu, je velmi empatický a komunikativní, hodně se ošetření zubu věnoval, nic nepodcenil, zákrok absolutně bezbolestný, sestřička rovněž velice hodná, škoda už nepřijímají nové lidi, s takovým profesionálním jednáním jsem se ještě nesetkala

Pan doktor je moc příjemný a profesionální. Ošetření bylo rychlé, bezbolestné, s hledáním volného termínu nebyl problém, mohu jen doporučit!

Nikdy jsem na těchto stránkách nezanechala jedinou recenzi, ale zde prostě hodnotit musím. Pan doktor je nejen sympatický a velice pohledný mladý muž, ale i nejlepší zubní lékař, jakého jsem kdy za svůj život potkala. S mým problematickým chrupem už jsem pár zubařů navštívila a tak můžu posoudit, kdo je ve svém oboru profesionální a kdo ne, a tady s jistotou musím napsat,že pan doktor je skutečný odborník na svém místě. Za sebou mám dvě ošetření včetně extrakce a vše proběhlo důkladně a zcela bezbolestně. Pan doktor je velmi vstřícný, empatický, precizní, pacientovi věnuje hodně času, no.. je prostě úžasný !!
Takže za mě maximální doporučení všem, kdo očekávají kvalitu, profesionalitu, lidskost, bezbolestnost, celkový přístup...
Pane doktore, moc Vám za všechno děkuji, za bezbolestnou péči, skvělý přístup a profesionalitu !!! :(

Doporučuji, pan doktor má o pacienta skutečně zájem, setkala jsem se u něj s velice citlivým a důsledným přístupem.

Byl jsem naošetření u pana doktora ve Spálené ulilci na LSSP a musím říci, že je hodný, pečlivý empatický, trpělivý, můj problém vyřešil, hlavně věděl co dělá... vše vysvětlil. Kdyby byli všichni zubaři jako pan doktor.

Chcela by som veľmi pochváliť pána doktora Vojtecha Novotného. Je to milý, empatický a veľmi šikovný lekár. Pozorne počúva pacienta, pri zákroku všetko vysvetľuje, čo bude robiť. Po mojej negatívnej skúsenosti s inými zubármi som rada, že som sa dostala do rúk tomuto pánovi doktorovi. Ešte raz veľká vďaka. Klobúk dole a palec hore :)

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry dwn pane doktore. Muj dotaz zni zda prijimate pacienty a zda resite amalganove plomby i bile? Dekuji

Dobrý den, v současné době jsme příjem nových pacientů DOČASNĚ pozastavili z důvodu naplnění kapacity ordinace. Je velmi pravděpodobné, že v měsících lednu-březnu 2018 znovu začneme pacienty nabírat. Stačí zavolat nebo napsat mail a informovat se. Nabízíme jak výplně amalgamové (černé) tak i bílé - fotokompozitní.

MDDr. Vojtěch Novotný

Vážený pane doktore, chtěla jsem se k Vám objednat do ordinace - Magis smile a byla jsem nemile překvapena, že tam již nepracujete. jelikož jste opravdu, opravdu výborný zubař, mohla bych vědět, kde teď působíte?

Dobrý den, nyní pracuji mimo Prahu - v Trutnově kde mám soukromou ordinaci. Pokud by pro Vás dojíždějí nebylo překážkou, tak se určitě můžete objednat. stomatologie.tu@seznam.cz (nejprve je třeba emailem, jelikož sem nemohu vložit telefonní číslo). S pozdravem Dr. Novotný