Hypnoterapie

Partnerská psychoterapie +4 Více

Profesní koučink, life koučink

Psychologické vyšetření

Psychoterapie

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Slezská 108, Praha 3 - Vinohrady, Praha

Jsem přesvědčen, že každý člověk je jedinečný. Všechny prožitky, vzpomínky, pocity, nálady, představy a názory jsou unikátními jednotkami jedinečného ...

Léčené nemoci

• Generalizované úzkostné poruchy
  • Deprese
  • Fobie
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Mgr. Lebduška je velky profesionál s lidským přístupem. První návštěvy jsem se velmi obaval a ukázalo se, že tyto obavy byly liché. Od první chvíle me nesoudil, ale snažil se me pochopit a pomoci mi, což také udělal. jeho služby mohu doporučit každému, kdo potřebuje akutni psychologickou interveci, nebo třeba jen řeší nějakou životní situaci, se kterou si sám neví rady.

Všem, kteří mají potíže a stejně jako já se obávají první návštěvy psychologa, velmi doporučuji pana Lebdušku. Hned od prvního sezení jsem si připadal jako s "kamarádem u piva" a neměl jsem potíže si povídat o všem, co mě trápí. Děkuji za pomoc.

Způsob, jakým pan Leduška spolupracuje s klienty, mi velice vyhovoval. Je lidský, chápavý, se silnou osobností a zdravým pohledem názorem na svět. Dokázal mi nejen ukázat ten správný směr, ale má i velmi dobrý odhad na různé situace, dokáže dát dvě a dvě dohromady a nabídnout úplně jiný úhel pohledu, který mi otevřel oči. Moc si ho vážím a rozhodně doporučuji.

Doporučuji tohoto pana psychologa, jsem až překvapená, co všechno se během naší spolupráce podařilo.

Ráda bych všem lidem, kteří hledají dobrého terapeuta, doporučila Mgr. Vojtěcha Lebdušku. Je to psycholog, který si umí povídat nejen o problémech, s kterými klient přijde, ale také o věcech, které klienta denně obklopují. Tímto skvělým přístupem vytváří z ordinace příjemné prostředí, ve kterém se mohou otevřít i nepříjemná a delikátní témata. Vím to osobně, protože jsem z našich sezení chodila vždy příjemně naladěna s novými podněty, na kterých jsem mohla zapracovat. Je bezvadné, že všechny kroky, konzultuje se svým klientem a nechává mu volné pole v rozhodování. Opravdu jej všem, kdo potřebují terapeuta nebo kouče velmi doporučuji!!!!