Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Věřím, že pan primář bude zřejmě špičkový operatér a mohu potvrdit, že s pacienty jedná velmi mile. Moje zkušenost s léčbou banálnějších záležitostí ale bohužel příliš pozitivní není. Přišel jsem k panu primáři s dlouhodobě se opakujícími zjevnými silnými záněty kloubu palce. Pan primář mi nechal udělat rozbor krve a rentgen. Až po mé urgenci nějakého výsledku se mi ozvala sestra, že mi posílá výsledky z laboratoře, a že si s nimi mám zajít k obvodnímu lékaři. Mám prý v kloubu zánět (to však bylo naprosto zjevné pouhým pohledem).
Na mou žádost, zda by pan primář mohl říci něco k provedenému rentgenu, jsem již odpovědi nedočkal. Žádná diagnóza, žádná lékařská zpráva, žádný doklad na zaplacených 2.500 Kč (laboratoř a rentgen ale na pojišťovnu).
Chápu, že můj problém asi nesouvisel s jeho specializací, že já mu sbírku fotografií slavných sportovců v ordinaci nerozšířím, ale takový přístup by mi seděl spíše k nepříliš serióznímu podnikateli než ke špičkovému lékaři.

Umístění: MEDITERRA s.r.o. Jiný

Pan Mudr.Hospodár mě dělal plastiku ACL na LK,koleno drželo super,ale 3a1/2 měsíce od operace po úderu do chodidla jsem měl s kolenem velké problémy,štěp na MRI byl sice v pořádku,ale mediální plika mi neumožňovala chodit do schodů ani ze schodů bez berlí. Pan doktor mi na mé problémy aplikoval injekci kortikoidů a dostal jsem 3xinjekce hyalubrix a dle pana doktora je koleno plně funkční.Že s kolenem vydržím stát cca 10min.,špatně chodím po schodech,v koleně stále nepříjemný pocit drhnutí. Jsem už 9m v pracovní neschopnosti a asi už nikdy nebudu pořádně chodit. To ale pana doktora absolutně už nezajímá. Pokud budete mít po operaci komplikace,tak nepočítejte s tím,že Vám pan doktor pomůže. Při poslední kontrole byl pan doktor dost nepříjemný,když jsem mu říkal,jaké mám s kolenem stále problémy a řekl,že můžu jít k jinému lékaři.Při dvou kontrolách jsem mu říkal,že mám velké bolesti i s druhým kolenem,ale ani se mi na to koleno nepodíval a stroze řekl,že musím zatnout zuby.Snaha pomoci pacientovi žádná,lidský přístup katastrofa.Je mi 46 let a 9m od operace sotva chodím,nemohu dělat skoro nic. Navíc mám na druhém koleni pravděpodobně prasklý meniskus z přetěžování nohy po operaci. Vzhledem k možným komplikacím po těžké operaci acl tohoto lékaře nedoporučuji, protože vůbec nemá snahu Vám pomoci od problémů.

Jsem moc ráda, že mi plastiku vazu v koleni dělal pravě MUDr. Hospodár. Je to nejlepší ortoped ke kterému jsem se s kolenem dostala. Zákrok byl proveden perfektně a ve srovnání s předchozí plastikou vazu jsem po dvou měsících po operaci byla schopná s kolenem dělat o 80% víc než před tím. Žádné otoky, bolest v normě, rozsah skoro plný.
Je to profesionál, jeden z tisíce, neskutečně šikovný. I taková punkce nebo injekce do kolene jsou zcela bez bolesti. Měla jsem opravdu štěstí.

dostala jsem se sice na doporučení, ale pan doktor byl úžasný, spravil mi rameno na jedničku. Už je to pár let, ale je stále jako nové. A to si mě předtím doktoři jinde mezi sebou přehazovali 2 roky.. Profesionální přístup, k tomu sympaťák a krásnej chlap, kterého jsem si na chodbě první návštěvu díky absenci bílého pláště spletla s pacientem ( naštěstí jen v duchu :-)), i další pooperační péče i přístup ostatního personálu - jen ráda Malvazinky doporučím ostatním. Že je tam stále narváno je jen logické :-)))

Bez diskuze nejlepsi ortoped v Cechach. Dal mi dohromady uplne urvane koleno. Leze ACL a MCL vazu. Je na nem videt, ze svoji praci zije, bavi ho, dela ji s radosti, nadhledem a naprostou preciznosti. Proste clovek na svem miste. Cela klinika mu slape. Profesionalni a "lidsky" pristup jaky sem nikde jinde nezazil. Nejlepe to asi popsat tak, ze sestricky se ke me chovaly jako kdybych byl jejich vlastni syn:)

Malvazinky super klinika a pak doktor Hospodár úžasný velká spokojenost.
J.Červenka

Po velmi zdařilé operaci kyčelního kloubu, mohu jen hodnoti v superlativech. Výborný oparatér i člověk, který má své oddělení na špičkové profesní úrovni. Děkuji

S léčbou MUDr. Hospodára jsem se setkal před mnoha léty v ÚVN ve Střešovicích. Jako bývalý vrcholový sportovec jsem měl značné problémy s koleny. Vystřídalo se na mé léčbě mnoho ortopedů, fyzioterapeutů a rehabilitačních pracovníků a pořád nic. Až léčba MUDr. Hospodára mě pomohla. Od té doby nemám problémy, normálně sportuji. Moc mu děkuji.

Právě jsem přišel domů z nemocnice po plastice vazů. Nemám absolutně žádný důvod k sebemenší stížnosti na cokoli okolo operace a následné péče. Pan doktor je naprostý profesionál a nebojím se říct kouzelník. Po operaci jsem měl minimální bolesti i bez tišících léků, které jsem dostal pouze po operaci pak už nebyli třeba. Co se týče personálu oddělení A1 na Malvazinkách nevím, jak vyjádřit naprostou spokojenost snad jen říct,že lepší jsem nikde nezažil. Všichni maximálně ochotní a vstřícní.

Václav Červený

Vážení, považuji za veliké štěstí, že mi koleno dával dohromady právě pan primář. Je to velkej profík a to že se stará o repre sportovce, prostě není náhoda. Tím víc si cením, že se postará i o "normální lidi" jako třeba mě. Dělal mi před lety plastiku vazu, vždy mi vše ochotně dopodrobna vysvětlil a navrhnul nejlepší řešení. Nyní jsem si rozsekal meniskus a koleno mi dal znovu do kupy. Jeho přístup byl vždy super, stejně jako jeho sestřičky a vůbec všichni na Malvazinkách měli nadstandartní přístup k pacientovi. Jeho ordinace je vždy narvaná, protože má obrovskou reputaci, ale vydržte...je prostě nejlepší! J.Rus