Zobrazit ostatní profily diagnostiků v okolí

Paní doktorka je výborná. Oceňuji zejména vstřícný přístup, vše vysvětlí, v průběhu vyšetření řekne co zjistila. Kdo k ní půjde na vyšetření má záruku kvalitní péče.

Snad nejlepší lékařka, kterou jsem zatím v životě poznala. Je to opravdu odbornice se zkušeným okem, ale to by nestačilo, kdyby nebyla i dobrý člověk s lidským přístupem. Vše vysvětlí, ukáže. Není to jako většina doktorů, co Vás vyšetří, hodí Vám zprávu a Vy odcházíte zmatení. Dělá pro pacienty maximum, bohužel si toho spousta pacientů neváží. Kdyby takoví lékaři byli všichni, klidně si za zdravotní péči i doplácím! Také si chválím krátké objednací lhůty, vyjde Vám s termínem vstříc, ne jako všude jinde - prostě přijdete tento den, nebo až za 2 měsíce... A je pravdou, že je milá a pozitivní již v telefonu.

Paní doktorka je velmi milá, objednací doby krátké, je to profesionál na svém místě! Více takových lékářů...Děkuji.

Paní doktorka Kopečná působí mile už v telefonu při objednávání! Má vřelý a laskavý přístup - velmi si považuji toho, že jsem se v roli pacienta necítila méněcenně. Během vyšetření ochotně vysvětlí, co je zrovna na ultrazvuku vidět a jestli je to tak v pořádku. Vyšetřuje pečlivě a máte pocit, že jí na vás opravdu záleží. Objednání se mi povedlo hned do druhého dne. Určitě doporučuji. Kéž by všichni lékaři byli takoví!

Velice milá a vstřícná doktorka.

Skvělá lékařka s dlouholetými zkušenostmi v oboru radiodiagnostiky a sonografie. Je velice pečlivá, milá, vstřícná, zkrátka odborná lékařka na svém místě.

Paní doktorka je skvělý lékař a člověk !!
Svému oboru rozumí a vždy vše a ráda ochotně vysvětluje

Vynikající paní doktorka, vždy milá, ochotná, pečlivá, povzbudí, objednání možné prakticky ze dne na den.