MUDr.

• 27.2
  • Jiřina Kotrčová

pediatr

• Praktický lékař pro děti a dorost, Příborská 27, Ostrava
    Já a všechny mé 4 děti máme s paní doktorkou Kotrčovou velmi dobrou zkušenost a jsem velice ráda, že jsme k ní mohli přestoupit a naladit se jiným smě...

Další dostupný termín úterý

• 09:00
    • 09:30
      • 09:00
      • 09:30

Přidat názor
    • velmi dobrý

Paní doktorka je velice milá a příjemná. O děti se stará a je s nimi velice trpělivá. Má dobrou pamět na děti a skvělé znalosti v oboru. Jsme velice spokojeni s p. doktorkou i se sestrou.

• velmi dobrý

Paní doktorka je milá, vstřícná,s dětmi to umí. Mohla by více dbát na prevenci. Jinak 100procentně doporučuji

• velmi dobrý

Paní doktorka vyřídila dceři kardiologickou a synovi alergologickou poradnu,ačkoliv se na alergologii čeká několik měsíců,my jsme byli vyšetřeni ihned.Vím,že se takto stará i o ostatní pacienty.Jsme maximálně spokojeni.

• velmi dobrý

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti,chodím k ní se dvěma dětmi již několik let.Kontrolní krev i moč jim vždy,když bylo zapotřebí vzala,rovněž jsem s ní řešila stav dětí i telefonicky.Nejlepší.

skvělá paní doktorka

Nejlepší paní doktorka

• velmi dobrý

Chodím k paní doktorce teprve krátce(4 měsíce), ale zatím jsem maximálně spokojená. Je ochotná, příjemná, pamatuje si a na miminka je velmi něžná,toho si cením. S výběrem pediatra jsem měla velké štěstí.

• dobrý

Výborný diagnostik, pečlivá, obětavá a vstřícná. Oblíbená u dětí i maminek. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• velmi dobrý

Má dcera prodělala hodně těžškou nemoc a k paní doktorce jsem přešli od jiného lékaře a jsem s její prací nadprůměrně spokojená.

• velmi dobrý

jedním slovem proste dobrá lékařka

Vyberte hodnocení lékaře a napište odůvodnění.

Další lékaři