Vladimíra Dieneltová, pediatr Brušperk
Pediatr MUDr.

Vladimíra Dieneltová

Upravit údaje

Je toto váš profil? Spravujte jej!

Adresy a ceny

• 16 ledna 2014

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je velice milá a příjemná. O děti se stará a je s nimi velice trpělivá. Má dobrou pamět na děti a skvělé znalosti v oboru. Jsme velice spokojeni s p. doktorkou i se sestrou.

• 1 října 2012

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka je milá, vstřícná,s dětmi to umí. Mohla by více dbát na prevenci. Jinak 100procentně doporučuji

• 7 dubna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Paní doktorka vyřídila dceři kardiologickou a synovi alergologickou poradnu,ačkoliv se na alergologii čeká několik měsíců,my jsme byli vyšetřeni ihned.Vím,že se takto stará i o ostatní pacienty.Jsme maximálně spokojeni.

• 3 dubna 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti,chodím k ní se dvěma dětmi již několik let.Kontrolní krev i moč jim vždy,když bylo zapotřebí vzala,rovněž jsem s ní řešila stav dětí i telefonicky.Nejlepší.

• 29 prosince 2010

skvělá paní doktorka

• 12 srpna 2010

Nejlepší paní doktorka

• 25 května 2010

Hodnocení: Velmi dobrý

Chodím k paní doktorce teprve krátce(4 měsíce), ale zatím jsem maximálně spokojená. Je ochotná, příjemná, pamatuje si a na miminka je velmi něžná,toho si cením. S výběrem pediatra jsem měla velké štěstí.

• 29 ledna 2010

Hodnocení: Dobrý

Výborný diagnostik, pečlivá, obětavá a vstřícná. Oblíbená u dětí i maminek. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

• 17 září 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Má dcera prodělala hodně těžškou nemoc a k paní doktorce jsem přešli od jiného lékaře a jsem s její prací nadprůměrně spokojená.

• 29 dubna 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

jedním slovem proste dobrá lékařka

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění