Ordinace nemocnice - Frýdek
Elišky Krásnohorské, Frýdek-Místek

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Ordinace nemocnice - Frýdek Jiný

paní doktorka je empatická,vstřícná a velmi ochotna,která se mě ujala,když už jsem nevěděla kudy kam,určila mi diagnózu s dalším postupem léčby.
Moc Vám paní doktorko děkuji Milada Otipková

Umístění: Ordinace nemocnice - Frýdek Jiný

Dobrý den, paní doktorka si prý semnou nevěděla rady do toho si vyřizovala telefóny a ať se objednám jinde,že tady ten zákrok nezvládnou. Tak sem se objednal,ale po příjezdu mi řekli, že dělají ruce. Vtipné tak sem se objednal do Ostravy,tady mi teď řekli po hodině objednání že sem tady špatně. Tak sem našel v nemocnici neurochirurgickou kliniku a díky bohu mě vemou hned. Sice po menších hádkách.. Je problém,aby doktorka zvedla tel. a objednala mě přesně tam kde je potřeba? Mám šílené bolesti! Neuvěřitelné, zlatý pan doktor,který už je bohužel v důchodu. Tak vám moc děkuji paní doktorko, určitě by ten zákrok zvládli i u nás a zeptám se na to. Moje maminka pracuje v nemocnici celý život a je nejlepší.

Umístění: Ordinace nemocnice - Frýdek Jiný

Plně se ztotožňuji s nespokojenými názory na tuto paní doktorku. Vše probíhá stejně, arogance, nezájem, člověk má pocit, že ji obtěžuje. V dobré víře musím napsat, že už nikdy více. Kladívkem proklepne tělo, řekne vám, že se s tím nedá nic dělat, že se s tím musíte naučit žít. Absolutní nezájem o člověka-pacienta, jste jen číslo.

Umístění: Ordinace nemocnice - Frýdek Jiný

Dne 2.8.2021 me pani doktorka Chalupova prijala i presto,ze jsem nebyla objednana. Mela jsem bolest ramene a potrebovala jsem obstrik ramene.Zadny problem.Pani doktorka byla prijemna.Spokojenost.

Umístění: Ordinace nemocnice - Frýdek Jiný

Příšerná doktorka. Arogantni. Byla jsem u ni s bolavým ramennim kloubem, že nezvednu ruku nahoru, dopředu ani dozadu. Začla mi kroužit rukou. A když sem jí s bolesti a se slzami v očích dokola opakovala že to strašně bolí, neřekla ani půl slova. Pak sedla a psala zprávu. A když sem se ji zeptala co s tim vlastně mám, řekla nic to máte jen přetížené. A na otázku co s tím teda mám dělat, odpověděla arogantně s tim se nedá nic dělat. To už máte na furt. Musite se s tím naučit žít. Ale nebojte jsou i horší bolesti a lidi s tím žijou.... Tak jetli tahle doktorka léčí lidi timhle způsobem, tak nechápu co tam ještě dělá. Nevim jestli léčí podle nálady a v tu dobu, kdy jsem tam byla, měla prostě špatnou náladu, tak mě odbyla. Připadalo mi to, že ji svou návštěvou obtěžuji. Tak když ji ta práce nebaví, tak ať to prostě nedělá. A nemstí se lidem, když ma špatnou náladu. Lidi chodi k doktorovi, aby jim pohl, a ne aby jim zdravi ještě zhorsil. Tuhle doktorku bych rozhodně nedoporučovala. Nechápu jak ona mohla svým chovanim někdy někomu pomoct. Hrůza a děs.

Umístění: Ordinace nemocnice - Frýdek Léčba neurologických potíží

Naprosto příšerná zkušenost, už nikdy více! Jednání otřesné, arogance a lhostejnost z paní doktorky jen čiší, snaha o informovanost pacienta naprosto nulová.
Událost se stala před 9 lety a stále na ni nemohu zapomenout. Byla jsem tehdy k Dr. Chalupové odeslána mou obvodní lékařkou kvůli léčbě značně bolestivého neurologického onemocnění. Po 3 hodinách v čekárně (ve příšerných bolestech), jsem byla doslova otřesena chováním sestry k pacientům, když jich několik s bolestmi z čekárny doslova vyhodila, protože se blížil konec ordinační doby. Poté, co jsem se konečně já (také v příšerných bolestech) dostala do ordinace, začala jsem toho litovat. Absolvovala jsem běžné neurologické vyšetření, při kterém paní doktorka arogantně a bezcitně komentovala mou tělesnou (ne)zdatnost (nemyslím si, že bych na tom se svými břišními svaly byla až tak zle, jak s úšklebkem Dr. Chalupová konstatovala), stanovila diagnózu a nasadila léky s tím, že až je budu dobírat, musím je vysazovat postupně, ne najednou a že podrobnosti o tom mi sdělí má obvodní lékařka. Dál se už nehodlala mou maličkostí zaobírat.
Má obvodní lékařka není odborný neurolog a můj lék nepředepisuje, takže si s tím postupným vysazováním onoho léku samozřejmě moc nevěděla rady a nechápala, proč mi vše Dr. Chalupová nevysvětlila rovnou. Jelikož jsem však Dr. Chalupovou odmítla znovu navštívit a absolvovat tak další ponižující setkání, pokusila se tedy má obvodní lékařka podle dostupných informací o léku stanovit harmonogram jeho postupného vysazení. Bohužel špatně. Vysazení proběhlo moc rychle, bolestivé stavy se vrátily a byly ještě intenzivnější.
K Dr. Chalupové bych nešla už nikdy v životě, ani kdyby byla jediná lékařka na světě a já těsně před smrtí.

Umístění: Ordinace nemocnice - Frýdek Hospitalizace na neurologii s bolestí zad (33let)

Lezela jsem na oddělení, kde je tato lékařka primářkou (dle informační tabule na oddělení) a byla jsem velmi negativně překvapená. Po dobu hospitalizace (10dnů) jsem se téměř nic nedozvěděla, na velké vizitě ani slovo, doktorka se na mne pouze podívala, poklepala kladívkem a když mi bolest po reakci mého kolene na kladívko projela celou nohou, po celé páteři až do hlavy, pouze se posměšně zeptala, jestli to tak opravdu bolí a odešla. Její dvě návštěvy měly stejný efekt, jako by tam nepřišla vůbec. Jo, málem bych zapomněla - na mou otázku, kdy bych asi tak mohla jít domů (a to i přesto, že se můj stav už 4dny nelepšil a já sotva došla za pomocí holí na wc a do sprchy, kdy i sedět déle než deset minut bylo náročné!) mi odpověděla, že klidně hned. Druhý den mne skutečně propustili s tím, že mohu za tři dny do práce...

Zdeňka Lednická

Chci poděkovat paní doktorce za dlouholetou obětavou péči o mého manžela Milana.
Nyní se u ní léčím sama a jsem velice spokojena s jejím přístupem k pacientovi a její upřímnou snahou pomoci a ulevit pacientovi.

Zdeňka Lednická, Vlčovice

Pani doktorka nechala cekam Babicku s velkymi bolestmi 3 a pul hodiny na chodbe i pres nekolik zadosti ze je bolest nesnesitelna...dokonce prosila sestru i se slzami v ocich a i tak to nepomohlo...Dalsi znamou ktera vazi pres 100kg nechala samotnou vylezt na vysoky stul se slovy "pokud tam nnevylezete , nebudu Vas vysetrovat", a to bez pomoci..extremne spatna zkusenost od vice lidi...

Paní doktorka Chalupová je velmi příjemná, vždy výjde vstříc. Co se týče léčby - nemůžu si na nic stěžovat, vše bylo vysvětleno, diagnostikováno, léčba se 100% úspěšností. Vřele paní doktorku doporučuji.