Vladimír Šťastný, fyzioterapeut Česká Kamenice

Požádejte o spuštění kalendáře

Adresy

• 4 ledna 2013

Hodnocení: Neutrální

Zatím nemohu posoudit, jaký je pan doktor. - to se časem ukáže. Jediné co mohu posoudit, je jeho chování ke mně. Jeho chování na mě působilo tak trochu arogantně a chladně. To, že se ptám na vše co mě ohledně mého zdraví zajímá( to je mé právo) neznamená, že jsem přecitlivělá.Pan doktor se také ptal na pár věcí- do kterých mu vlastně nic není.S pozdravem I.Z.

• 20 června 2011

Hodnocení: Velmi dobrý

Mnoho let jsem měla určenou špatnou diagózu. Žádný s lékařů na to nepřišel. Znamenalo to mnoho potíži v zaměstnání a snášet mnoho bolestí.Až tento pan doktor na to přišel během vyšetření a problém je po létech vyřešen. Žádné bolesti, žádné neschopenky. Děkuji mnohokrát. K.I.

• 16 listopadu 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Lékař s letitou zkušeností,vždy přívětivý,nenechá nic náhodě,vždy pečlivě vyšetří,mohu vřele doporučit,je to odborník na svém místě.Eliška

• 24 března 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi příjemný a ochotný lékař, správná diagnostika a fajn přístup

• 6 března 2009

Hodnocení: Slabý

Arogantní a neosobní přístup, špatně mi určil diagnózu...Nedoporučuji.

• 5 března 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Profesionální přístup. Jsem spokojený.

• 5 března 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Velmi ochotný lékař, střícný k pacientům. Trpělivě se mnou řešil mé chronické onemocnění, nemohu si ho vynachvalit.

• 28 února 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Pečlivý a příjemný. Po všech peripetiích s léčbou kolene u jiných lékařů, u něj jsem byla spokojena. Vítová

• 18 února 2009

Hodnocení: Velmi dobrý

Je to velmi skušený lekař a pacienta napravuje opravdu s velkou citlivostí řadím ho mezi nejlepší rehabilitery v našem kraji.Nikdy žádného pacienta neodmítne.

• 26 ledna 2009

Hodnocení: Dobrý

Velmi spokojen. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```

Vyberte si hodnocení tohoto lékaře a odůvodněte je.

Abyste mohli přidat názor, musíte zvolit hodnocení.
Komentáře by neměly být psány velkými písmeny.

Umístění