MUDr.

Vladimír Šťastný

Fyzioterapeut

Zeptejte se Požádejte o spuštení online kalendáře

Adresy

• Rehabilitační a fyzikální medicina

Lidická 197
    40721 Česká Kamenice, ústecký

Počet zobrazení profilu za posledních 30 dní

Je toto Váš profil?
    Napište nám

Tento lékař zatím neumožňuje rezervovat návštěvy online pomocí Znamylekar.cz

• Rehabilitační a fyzikální medicina

U Plovárny 14
    40502 Děčín, ústecký

• Rehacentrum Děčín

Hudečkova 1166/2
    40502 Děčín, ústecký

Přidat názor
  • neutrální

Zatím nemohu posoudit, jaký je pan doktor. - to se časem ukáže. Jediné co mohu posoudit, je jeho chování ke mně. Jeho chování na mě působilo tak trochu arogantně a chladně. To, že se ptám na vše co mě ohledně mého zdraví zajímá( to je mé právo) neznamená, že jsem přecitlivělá.Pan doktor se také ptal na pár věcí- do kterých mu vlastně nic není.S pozdravem I.Z.

• velmi dobrý

Mnoho let jsem měla určenou špatnou diagózu. Žádný s lékařů na to nepřišel. Znamenalo to mnoho potíži v zaměstnání a snášet mnoho bolestí.Až tento pan doktor na to přišel během vyšetření a problém je po létech vyřešen. Žádné bolesti, žádné neschopenky. Děkuji mnohokrát. K.I.

• velmi dobrý

Lékař s letitou zkušeností,vždy přívětivý,nenechá nic náhodě,vždy pečlivě vyšetří,mohu vřele doporučit,je to odborník na svém místě.Eliška

• velmi dobrý

Velmi příjemný a ochotný lékař, správná diagnostika a fajn přístup

• slabý

Arogantní a neosobní přístup, špatně mi určil diagnózu...Nedoporučuji.

• velmi dobrý

Profesionální přístup. Jsem spokojený.

• velmi dobrý

Velmi ochotný lékař, střícný k pacientům. Trpělivě se mnou řešil mé chronické onemocnění, nemohu si ho vynachvalit.

• velmi dobrý

Pečlivý a příjemný. Po všech peripetiích s léčbou kolene u jiných lékařů, u něj jsem byla spokojena. Vítová

• velmi dobrý

Je to velmi skušený lekař a pacienta napravuje opravdu s velkou citlivostí řadím ho mezi nejlepší rehabilitery v našem kraji.Nikdy žádného pacienta neodmítne.

• dobrý

Velmi spokojen. ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ```