Sam. ordinace PL pro dospělé
Blatno 193, Hlinsko

Pan doktor Molič je, jako skutečně jeden z mála, lékař na svém místě. Nejenom, že své doktorské práci skutečně rozumí, ale navíc ji i dělá s láskou, prostě srdcem....a to je pak znát ve všem, co dělá. Možná i právě proto se svému pacientovi věnuje s max. zájmem, který se následně odráží v jeho pečlivosti, skvělé diagnostice atd., ale i v úžasném lidském přístupu, který ke mně, jako ke své pacientce, VŽDY měl. Mockrát mi moc pomohl, a to nejen jako lékař, ale i jako člověk. Moc si ho vážím a jen mě strašně mrzí, že díky přestěhování přes půl republiky jsem tímto o něho přišla, bohužel. A abych nezapomněla - injekce od něho nikdy nebolela, je velmi jemný a citlivý, a to např. i při vyndávání stehů ze sešitého jazyka, který mi svojí neschopností doslova ubrousil nejmenovaný hlinecký zubař....ke kterému jsem už neměla ani chuť, ani odvahu znovu jít na vyndávání stehů. Ale pan doktor Molič opět ochotně pomohl...:). A sestřička je také velmi příjemná, milá a ochotná. Nikde jinde jsem se nesetkala s tak výbornou péčí a přístupem.

Pan doktor je nejlepší,co jsem kdy měla.Poradí se vším,vše důkladně prochází,pamataje si snad každého pacienta.Je velmi ochotný a jsen ráda,že chodím právě k němu.Absolutně mi nevadí jeho ordinace,ba naopak se tam cítím líp,než v luxusní ordinacích,co mají v Hlinsku.Sestra také,příjemná,milá...chválím

Nej lékař co znám ochotnej prostě všecko jak má bejt !!!!!!!!!!!!!! Více takovích lékařu"
Ehrenberger jiří

Chodím k měmu min.20 let a neměnil bych za jiného,je skutečně skvělí po všech stránkách

Velmi dobrý lékař. Milý, ochotný, vždy si vyslechne problémy a stížnosti pacienta, nic nenechá náhodě. Radši vždy, o potvrzení své diagnozy, pošle pacienta do laboratoře či k odborníkovi, aby měl jistotu, že předepisuje vhodný lék. Velmi dobře píchá injekce.

Jsme velice rádi, že celá naše rodina může být u tak dobrého doktora, jakým je doktor Molič. Výborný diagnostik, obětavý a skromný. Pokud je potřeba, pošle na vyšetření, dá sanitku. Léčí se zájmem a pamatuje si. Raději jsme změnili pojišťovnu, než bychom od něj odešli a udělali jsme dobře.
Druhé štěstí máme se stomatologem doktorem Janovským.

výborný, skromný

Výborný lékař, poctivý a hlavně pečlivý, nenechá nic náhodě, nezanedbá péči. Vřele doporučuji!!!

Velmi dobrý lékar,výborný diagnostik s lidským přístupem jsme s manželkou rádi,že ho máme.

Při mé smůle a mém docela mladém věku jsem již obešla hodně lékařů, a tak mohu porovnat. Pan doktor Molič je pro mě pro mě PAN doktor. Ví, co dělá a je ve svém oboru jednička, moc mi pomohl. Za to velmi děkuji. A sestřička? Také výborná!